Erotická poviedka: Stratený v oblakoch

Ako to už v živote býva, človek si naplánuje jedno, ale ono sa to aj tak vyvinie úplne inak. Podobne bol na tom aj Marek, ktorého budúcnosť mala mať jasný spád. Jeho snom bolo venovať sa záhradnej architektúre. Všetko šlo hladko, presne tento odbor aj vyštudoval a našiel si krásnu priateľku, ktorú si plánoval vziať za manželku. Ešte pred uzavretím sobáša sa ale rozhodol, že pôjde zarobiť nejaké peniaze do zahraničia. Zamestnal sa ako záhradník u jednej zámožnej pani v Rakúsku. Toto jeho rozhodnutie rozhádzalo všetky jeho plány.

 strateny_v_oblakoch

      Ukázalo sa, že jeho zamestnávateľka je dáma v pravom slova zmysle. Áno, bola bohatá, ale určite to nie sú peniaze, čo robia dámu dámou. Ňou musíte byť od kostí. Pani Tanja bodovala v každom smere. Nielenže sa o seba starala, mala tiež uhladené správanie. Vlastnila úspešný podnik s luxusnou kozmetikou a všetko, čo mala, dosiahla úplne sama. Muži sa okolo nej zlietali ako supy, aby si uchmatli niečo z jej majetku. Ona bola ale ostražitá, nikoho si nepúšťala príliš k telu. Čo sa Mareka týka, netreba chodiť okolo horúcej kaše, ten sa do nej zaľúbil na prvý pohľad. Bola to ale láska úplne iná než tá, ktorú cítil k svojej oficiálnej partnerke. Bolo to niečo živočíšne, vášnivé a dráždivo nedočkavé. Aj napriek tomu sa snažil zachovať si chladnú hlavu, kŕčovito sa držal svojich pôvodných plánov a myslel na záväzky. Ako ale utekal čas, pani Tanja ho začala pozorovať. Mala slabosť pre svoju záhradu a Marek ju milo prekvapil vrodenou profesionalitou. Mali si čo povedať, pričom prechádzkami v záhrade dokázali stráviť celé hodiny. Aj keď bola majiteľka domu od Mareka rozhodne staršia, sršal z nej sexepíl a dobrá nálada. Mala ladné krivky, pevné pozadie a prsia doslova stvorené na pomaznanie. Neobliekala sa príliš vyzývavo, ale dosť sexy na to, aby dokázala u muža vzbudiť zvedavosť. Ako tak raz sedeli spoločne na lavičke medzi rozkvitnutým orgovánom, zazdalo sa mu, že vysiela smerom k nemu signály. O niečo dlhšie sa mu zahľadela do očí a podvedome si prešla jazykom po plných narúžovaných perách. Osmelil sa a chytil ju za ruku, stále si hľadeli do očí a srdcia im začali biť o niečo rýchlejšie.

Viac nechcem predstierať, že si mi ľahostajný. Keď sa prechádzaš v záhrade polonahý a tvoje svalnaté telo je orosené potom, okamžite zvlhnem aj ja,“ prekvapila ho nečakanou úprimnosťou.

„Ste nádherná a túžim po vás rovnako, ale nezabúdajte, že mám doma vážnu známosť.“

„Iba preto som otáľala tak dlho, ale túžba po tebe ma mučí,“ vzdychla. Prstami mu vošla do vlasov a vášnivo ho pobozkala. Viac nedokázal odolávať. Áno, možno bol slabý a hlúpy, ale zdalo sa mu, že lieta v oblakoch a úplne sa v nich stratil. Ten pocit náhleho vzrušenia a poblúznenia, ktorý ním prebehol v tom momente, ešte nikdy nezažil.

Chcem ťa, miluj sa so mnou,“ zaprosila. Nato ju vzal na ruky a položil do mäkkého machu. Bolo jej jedno, že si zašpiní drahé šaty. Vyhrnul jej ich a zistil, že nemá nohavičky.

Pani Tanja, vy sa nezdáte,“ uškrnul sa.

„Myslíš? Vari nemôže byť aj dáma občas hriešne zvodná?

„Iste, dáma je tiež len žena.“

     Chvíľku hladil jej stehná. Po niekoľkých minútach si dovolil zájsť dlaňou vyššie a palcom naznačil jej klitorisu záujem.

„Prečo ja?“ opýtal sa.

„Ty jediný neprahneš po mojich peniazoch ako posadnutý a okrem toho vieš tak krásne rozprávať o kvetoch.“

     Stiahol jej ramienka na šatách a začal nežne bozkávať jej hladké plecia. Potom si dovolil zablúdiť rukou na prsia. Keďže nemala podprsenku, jej bradavky reagovali okamžite. Ani ona ale nebola pasívna. Pohladila ho po nahej hrudi a povolila mu montérky.

„Postaraj sa o mňa ako o tie ruže.

„Nie ako o ruže. Vy si zaslúžite oveľa dôkladnejší prístup.“

     Keď mu stiahla nohavice o niečo nižšie, uvidela, ako sa mu z trenírok tlačí vzpriamený penis. Bol tak veľký a pevný, že ho okamžite chcela cítiť v sebe. On sa ale práve presunul ústami k jej vagíne a začal ju láskať jazykom. V takomto prípade bola ochotná ešte chvíľu počkať.

„Och, Mareček,“ vydýchla.

„Vaša dierka sa rozvíja ako púpätko,“ oznámil jej. Kým cmúľal jej klitoris medzi perami, prst zasunul dovnútra a opatrne sa snažil nahmatať magický bod. To, že už je blízko, mu naznačila tým, ako roztiahla svoje stehná. Ešte malý moment ju tam masíroval a ona sa následne slastne prehla. Nakoniec vykríkla opäť jeho meno a on vedel, že sa môže posunúť ďalej. Teraz je čas, aby si aj on doprial trošku potešenia. Šaty jej vyhrnul vyššie, aby venoval pár bozkov aj jej brušku a prsiam. Chytila ho za polky a naznačila mu, aby sa do nej napasoval.

„Poď, zohrej moje lono,“ šepla.

     Akonáhle do nej pomaly vnikol, zastonala a od rozkoše prevrátila oči. Začal dorážať, pričom mu ona intenzitu dorazov opätovala.

Dnu a von, dnu a von...

      Machová perina zostala poznačená ich vášnivým stykom. Po milovaní zostali ešte chvíľu sedieť oproti sebe a druhýkrát sa pomilovali čisto očami.

„Chcem ťa iba pre seba,“ zašepkala.

     Vstal, usmial sa na ňu a bez slova pokračoval v strihaní živého plotu.

 

 produkty-pre-muzov

produkty-pre-zeny