Erotická poviedka: Lodičky ako erotická pomôcka

Robo bol vždy tak trocha úchylný na lodičky. Koniec-koncov, ktorý chlap nie je, ale on doslova slintal, keď uvidel útlu ženskú nôžku v lodičkách. Nikdy by ale nebol povedal, že tá celkom obyčajná vecička, ktorých sa v ženskom byte povaľujú desiatky, sa môže osvedčiť aj ako celkom dobrá erotická pomôcka. Presvedčil sa o tom, keď spoznal Lenku. To ona ho naučila, aká príjemná môže byť taká masáž lodičkami.

 lodičky

Aby ste si vedeli predstaviť tú dvojicu, Robo nebol žiaden krásavec, skôr taký ten IT typ, s okuliarmi a strapatou hlavou. Lenka bola, naopak, vychýrená krásavica. Každý deň perfektne zladená, pričom ku každému kostýmu mala iné lodičky. Rajcovala všetkých okolo, Robo nebol výnimkou. No kým ostatní chlapi sústredili svoju pozornosť najmä na hornú časť jej tela, jeho akosi viac zaujímala tá spodná. Mala krásne dlhé nohy, z ktorých robili vkusné lodičky doslova umelecké dielo.

    Asi nikto by netypoval, že z nich dvoch môže vzniknúť pár. A v skutočnosti ani nevznikol. Na verejnosti sa nikdy spolu neukazovali a nikomu nehovorili o tom, čo spolu zažili medzi štyrmi stenami. Jej sa páčilo, že sa pozerá inde ako väčšina chlapov. Interesovali ju jeho psie oči a tá detská nevinnosť v nich. Často sa spolu stretávali v kancelárii. Jedného dňa mu s ostatnými papiermi podala aj malý lístoček, na ktorom bolo napísané:

„Dnes večer u mňa doma, navarím niečo chutné.“

     Robo skákal od radosti a neveriacky krútil hlavou. Musel sa uštipnúť, aby uveril, že to nie je sen. Nebol si istý, či by k nej mal prísť ako na rande, a teda s kyticou a fľašou dobrého vína, alebo to bude rýchlovka, po ktorej ho okamžite vyhodí z bytu. Pomyslel si ale, že kvetmi nemôže nič pokaziť, a preto kúpil červené ruže. Iste, tento druh kvetín je tak trochu klišé, ale ak Lenka pozná aspoň máličko symboliku kvetín, pochopí, čo jej nimi chcel povedať.

     Krátko pred ôsmou zazvonil u nej doma. Po krátkom šuchotaní začul za dverami klopkanie jej lodičiek. Okamžite sa mu do centra medzi nohami nahromadila všetka vášeň. Musel sa zhlboka nadýchnuť, aby ju aspoň trocha potlačil.

„Tak si predsa dorazil. Myslela som, že už neprídeš.“

„Povedala si večer. To je dosť široký pojem.“

„Jasné, poď ďalej.“

     Opäť bola dokonale zladená. Na sebe mala námornícky kostým, červenú šatku okolo krku a červené lodičky. Zvodne pred ním vlnila zadkom, ale jeho aj tak najviac zaujímali nohy.

„Ďakujem za kvety. Veď vieš, že si nemusel. Vypiješ si niečo? Máš hlad?“

„Ty si naozaj pre mňa navarila?“

„Pre nás!“ zašepkala a objala ho okolo krku. Ako sa dalo očakávať, k jedlu sa nakoniec vôbec nedostali. Robo sa nedozvedel, čo navarila, a či sa vôbec unúvala. Akurát mu naliala trocha vína.

„Nie je ti teplo?“ spýtala sa a začala mu zvliekať staromódny sveter.

„V móde máš veľké medzery, vieš o tom?“ zahundrala si skôr pre seba.

     Akonáhle ho vyzliekla a zložila mu okuliare, obdivne zahvízdala.

„Robo, ty sa fakt kus chlapa. Ja som vedela, že nemám súdiť knihu podľa obalu.“

     On sa začervenal a nevedel, čo jej má na to povedať.

„Páčia sa ti moje nohy?“

„Veľmi! Aj tie tvoje lodičky,“ zaškrípal zubami.

„Vedela som to. Ľahni si na gauč a ja ti ukážem, ako silne erotické môžu moje lodičky byť.“

     Zľahka si rozopla blúzku, aby ho dráždili jej prsia, ktorými sa chystala nad ním hopsať. Vyhrnula si sukňu a sadla si na neho obkročmo. Všimol si, že nemá nohavičky.

„To je nádhera! Naozaj sa to deje?“ spýtal sa spokojne.

„Pst,“ položila mu prst na ústa.

„Mlč a vychutnávaj si to!“

Chvíľku krútila okolo jeho tváre svojou vagínou a on sa jej do nej zľahka zahryzol. Cmúľal jej klitoris a ona pri tom ticho vzdychala. Čoraz viac v ňom ale narastala zvedavosť, čo bude s tými lodičkami.

     Keď ju dostatočne olízal a v dlaniach skúsil aj veľkosť jej pŕs, vstala a akoby ledabolo si šla odpiť z vína. Vedel, že ho tým provokuje. Zvliekla si kostým a bola pred ním celkom nahá, iba v tých červených lodičkách. Šatkou, ktorú mala predtým na krku, mu zviazala zápästia. V tých vysokých topánkach sa jej telo nádherne vlnilo, bola pôvabná a skutočne ženská.

     Akonáhle si na neho vyložila nohu a začala ho medzi stehnami dráždiť podpätkom, zasekol sa v slastnom kŕči. Prial si, aby táto chvíľa trvala večne, no to ešte nevedel, že ide iba o malú predohru. Až to, čo nasledovalo, bola skutočná erupcia. Predstavoval si, že tie špicáky by boli vhodným nástrojom na mučenie, preto mu nachvíľu zovrelo polovičky, ale nezdalo sa, že by ho Lenka hodlala mučiť.

„Si pripravený na lodičkovú masáž?“ spýtala sa zvodne.

„Už od nášho prvého stretnutia!“ zastonal.

     Úplne prevzala iniciatívu a v stoji, celkom pokojne, bez toho, aby sa zapotila, mu premasírovala svojou elegantnou obuvou jeho šampióna. Zdalo sa, že sa zblázni. Hladil a bozkával jej nohy. Keď nakoniec do nej vnikol, bol to už skôr len povinný rituál, ktorým sa zakončil nádherný tanec.

     Jasné, že Lenka nechcela, aby zostal na noc. Okamžite, ako si vydýchal, sa ho chystala vypoklonkovať z bytu. On sa ale spýtal:

„Zopakujeme si to niekedy?“

„Ktoré to budú nabudúce?“ nadvihla matrac z gauča a pod ním bol tucet neodolateľných lodičiek. S takouto muníciou sa táto žena určite nestratí.

     Usmial sa a ukázal na sklenené črievičky, ktoré sa určite nedali nosiť v bežnom živote, ale ako erotická pomôcka mohli byť fajn.

„Tie by ušli.“

    Pobozkala ho na líce a pred odchodom sa mu ešte obtrela lodičkou o lýtko.

intimna-hygiena

afrodiziaka-a-gely2_1