Erotická poviedka: Keď je kolega sexy, nezmôžete nič!

Pojem „sexy“ je relatívny, hoci je niekoľko kritérií, podľa ktorých sa dá určiť, či je niekto viac alebo menej atraktívny. Pokiaľ ale pracujete v kolektíve, ktorého drvivú väčšinu tvoria ženy, potom ste ochotná máličko zvoľniť. To sa stalo aj mne, keď som začala pracovať v nemeckom centre pre seniorov. Ošetrovateľský personál tvorilo zväčša dámske osadenstvo, a preto sa nám všetkým zdal Marcus ako bájny grécky boh erotiky.

 keď_je_kolega_sexy

Premýšľala som, či by som podľahla tak ľahko, aj keby sa okolo mňa pohybovalo viac chlapov. Predsa len by si bolo viac z čoho vyberať. Na druhej strane, nech už ide o akúkoľvek profesiu, keď je kolega sexy, jednoducho nezmôžete nič. Marcus vysielal signály od začiatku. Bola som tam nová a čerstvé mäsko ide vždy na dračku.

„Som rád, že k nám prišla taká kráska z východu,“ povedal mi, keď sme si prvýkrát podali ruku.

     Po celý čas sa mi zdalo, ako keby ma vyzliekal očami, aj keď som na sebe mala nepohodlný pracovný odev. Bolo horúce leto a my sme si na seba nesmeli vziať nič ľahké.

„Čo takto ísť sa po práci schladiť na jazero?“ skúšal.

„Nemôžem, mám niečo v pláne,“ odbila som ho už niekoľkýkrát.

     Musím uznať, že bol naozaj dotieravý, ale v každom prípade tušil, ako veľmi ma priťahuje. Preto sa ma snažil za každú cenu postrčiť tam, kde ma chcel mať. 

     Po práci som zaliezla do svojho vychladeného bytu a vyzliekla som sa do spodnej bielizne. Pokojne som relaxovala na gauči a popíjala chladený nápoj, keď v tom niekto zazvonil. V duchu som zanadávala a hodila na seba ľahkú plážovú tuniku.

„Ahoj, keď si ma znova tak trucovito odmietla, priniesol som ti aspoň ľadové osvieženie,“ kričal Marcus na celú chodbu a strkal mi do ruky dreňový nanuk.

„Chceš ísť ďalej?“ spýtala som sa neochotne, ale to sa on už tlačil pomedzi dvere. Moja otázka tak bola skôr zdvorilým konštatovaním.

„Nevyrušil som ťa? Hovorila si predsa, že máš nejaké plány.“

„V pohode, už som vybavila, čo som chcela.“

„Ty sa ma bojíš? Musíš predsa cítiť ten náboj medzi nami. Si krásna baba, ja som zdravý chlap, prečo by sme to nemohli dať dokopy?“

„Možno aj preto, že po tebe slintá každá ženská v robote. Väčšina kolegýň je z východu, sú mladé, krásne a silné.“

„Ale ja chcem iba teba!“

„Jasné! Také reči už ani nie sú smiešne.“

„Neviem, ako ti to mám dokázať. A keby nám to náhodou aj spolu nevyšlo, môžeme mať krásny sex, no nie?“

„Tak počkaj! Vedela som, že ti ide iba o sex!“

„A o čo iné by mi malo ísť? Nebudem klamať, že sa chcem s tebou milovať. Ale nepovedal som, že chcem iba sex. Pokiaľ by si chcela ísť do kina alebo k jazeru, som tvoj.“

     Nedolízané nanuky skončili v koši a my sme sa tými ľadovými pusami začali bozkávať. Mal pravdu. Ak by nám to aj spolu nevyšlo, môžeme si to užiť. Ani jeden z nás predsa nemal čo stratiť.

Marcus bol nadržaný ako malý chlapec a mal jednu úchylku. Uprednostňoval milovanie v zložitých akrobatických polohách. Na prvé milovanie to bolo dosť divné, ale keď už si ma uložil do takej polohy, aká mu vyhovovalo, musím uznať, že šlo o oveľa príjemnejší sex než som dovtedy zažila. Okrem toho sa ma dotýkal tak nežne, že som nevedela, či ide o skutočný dotyk alebo to na mňa iba dýcha. Bolo to zvláštne, ale originálne. V tom momente by som asi skôr uvítala klasický sex, ale keď sa na to spätne pozerám, bol to príjemný zážitok.

     Asi by som to nemala prezrádzať verejne, ale Marcusov penis nebol príliš veľký. K tomu však musím dodať, že práve tou akrobatickou polohou to vedel skvele vykompenzovať. Aj napriek rozmeru jeho prirodzenia som mala pocit, že ma celú vyplnil. Zvláštnu pozornosť venoval mojim prsiam. Zdalo sa mi, že trojuholník ohraničujúci moje prsia a vagínu bol jeho alter egom. Sústredil mu toľkú pozornosť, že v tak malom priestore dokázal odhaliť také erotogénne zóny, o ktorých som nemala ani páru.

„Si hrozne napätá, skús zavrieť oči,“ povedal a ono to naozaj pomohlo. Keď som nevidela, ako si ma zvedavo obzerá, bolo to omnoho lepšie. Iba som si vychutnávala tie vzdušné dotyky a jeho harmonické dorazy. Potom sa mu mohla moja mušlička celkom otvoriť.

     Páčilo sa mi, ako ma vedel pevne zovrieť medzi stehnami. Bol to príjemný protiklad k tým ostýchavým dotykom. Zaiste, každý chlap sa miluje troška inak, ale Marcus bol extra číslo.

     Zatiaľ neviem, či sme zrelí do vzťahu, ale v sexe nám to klape.

feromony

zdrave-kondomy