Erotická poviedka: Sex s angličtinárom vo francúzskom meste lásky

Sex s vyučujúcim čohokoľvek sa môže zdať ako absolútne klišé. Za seba ale môžem tvrdiť, že ide o niečo, čoho sa človek len tak nepresýti. A čo vy? Pokiaľ je to s vami podobné, potom určite s chuťou dočítate túto erotickú poviedku do konca.

učiteľ_paríž

To niečo pekelne horúce a pikantne dráždivé, čo sa odohralo medzi mnou a mojím angličtinárom, nie je tak celkom obyčajný „školský“ príbeh. V tom období som už mala školu dávno za sebou. Firma, ktorá ma povýšila na post vedúcej manažérky, mi zaplatila súkromné hodiny angličtiny. Vtedy som mala tridsaťdva rokov a môj učiteľ niečo cez päťdesiat. Bol to ale šarmantný elegán a po všetkých tých nevyzretých vzťahoch mi pripadal ako prototyp dokonalého chlapa. Nezamilovala som sa okamžite, ani lýtka sa mi nezačali zapaľovať ihneď. Spočiatku som ho len obdivovala a páčil sa mi zápal, ktorý vkladal do vyučovania. Potom sa stalo ale niečo celkom nepatrné, čo definitívne zmenilo môj pohľad naň. Nepamätám si presne, o čo išlo, ale ukazoval mi nejaké obrázky v učebnici, na ktorých mi vysvetľoval nové slovíčka. Skláňal sa tesne nado mnou, dýchal mi na krk, a to ma nesmierne vzrušilo. Voňal po drahej kolínskej, ktorá mi silne pripomínala oceán.

„Takto si to lepšie zapamätáte,“ dodal, no ja som vôbec nevnímala, čo mi hovorí. Áno, na tú okúzľujúcu vôňu a jeho dych nezabudnem, no s mojou angličtinou to nebolo ružové. Od toho dňa som v tom lietala. Čoraz viac som si začala všímať naše náhodné dotyky, ba sama som ich neraz vyprovokovala. Keď rozprával, so záujmom som sledovala jeho pery a biele zuby. Niekedy som sa až príliš zasnene zahľadela do jeho očí. Nehovoriac už o tom, čo začali vyčíňať moje intímne partie.

„Potrebujeme ťa presunúť na pol roka do Paríža,“ zavelil mi nečakane šéf a ja som nemala na výber. Len na ujasnenie, ovládala som nemecký a francúzsky jazyk. Paríž teda nebol problém.

„Pán Sýkora pôjde s tebou.“

Tak veru, pán Sýkora bol môj angličtinár. V tom momente som sa rozochvela ako pubertiačka. Ja a môj idol v meste lásky.

„Si krásna, Nora,“ vyjadril sa pri jednej hodine, ktorú sme si dovolili zrealizovať v luxusnej parížskej reštaurácii. Tam to bolo celé iné, podčiarknuté romantikou, a nabralo to rýchle obrátky. Aj tá angličtina sa mi učila ľahšie, akonáhle som prepadla celej tej eufórii.

Keď už sme si dali lekcie z angličtiny na všetkých významných miestach Paríža, nakoniec sme sa pri jednej z našich prechádzok pred Musée du Louvre pobozkali.

„Čo keby sme si nabudúce dali súkromnú hodinu v papučkách?“

„Čože? Ako to myslíš?“ hrala som sa na hlúpu.

„Veľmi jednoducho! Prídem k tebe do bytu a ty pokojne môžeš zostať v papučiach.“

Samozrejme, že som mu to dovolila. O Angličanoch sa hovorí, že sú nudní a zženštilí. Našťastie, môj angličtinár nebol Angličan, a preto sme si užili nezabudnuteľný a poriadne hlučný sex. Môj milenec bol síce „máličko“ starší, ale výdržou by sa vyrovnal akémukoľvek mladíkovi. Keby som mala náš sexuálny zážitok zhrnúť do pár slov, asi by ho najlepšie vystihovala hra na kocúra a myš. Naháňali sme sa po celom byte a milovali sme sa všade, len nie v posteli.

„Ten tvoj zadoček ma už pekne dlho rajcuje,“ odviazal sa.

„Zahryzni si do neho,“ prikázala som mu a on mi ho skutočne uhryzol.

„Čo ešte sa ti na mne páči?“

„Tvoje okrúhle prsia a pevné bruško.“

„Ukáž mi, ako sa ti páčia,“ pokračovala som v tej roztopašnej hre. Začal ma hladkať a bozkávať na prsiach, potom prešiel na bruško a ešte o niečo nižšie.

V tú noc sme si to rozdali niekoľkokrát a vo viacerých polohách. Pre mňa osobne bola ale top takzvaná „závratná hojdačka“, ktorú môžete poznať z Kamasútry. Ukázalo sa, že môj angličtinár má tohto starovekého indického sprievodcu ľudskou sexualitou absolútne v malíčku. Stáli sme oproti sebe, bolo to veľmi intímne a v tom momente sa mi zdalo, že by medzi nami mohlo byť aj niečo viac ako sex. Objala som ho rukami okolo krku. On ma celkom zdatne zodvihol do výšky bokov, pričom mi rukami vytvoril akúsi sedačku. Nikdy predtým som takúto polohu neskúšala, dokonca nič, čo by sa na ňu podobalo. A nikdy by mi nenapadlo, že to budem praktizovať práve s chlapom po päťdesiatke. Behom toho, ako do mňa zasúval svoj penis, objala som jeho zadok stehnami. Priznávam, že tak odhodlane sme v tej polohe nevydržali celú dobu súlože, pomohol si tým, že ma oprel o stenu. Na tejto sexuálnej gymnastike bolo totálne super, že orgazmus bol pri nej zaručený. Čím viac mnou môj drahý húpal, tým divokejšie to bolo. Iste, réžia bola najmä v jeho rukách, ale mne to vôbec neprekážalo. Takto som si to mohla naplno vychutnať.

Paríž zostane pre mňa navždy spojený nielen s lekciami angličtiny, ale aj s vyučovaním polôh z Kamasútry. Ste zvedaví, ako to nakoniec medzi mnou a pánom Sýkorom dopadlo? Povedzme si to na rovinu, nie sme predsa žiadni naivní hlupáci, ako rýchlo to začalo, tak rýchlo to skončilo. Po pol roku sme sa vrátili domov a ja som sa dozvedela, že môj angličtinár je ženatý a má dve dospelé dcéry. Dal mi ultimátum, buď zostanem iba jeho milenkou, alebo to musíme ukončiť. Celé to spískal môj šéf. Sýkora ho požiadal, aby poslal do Paríža so mnou aj jeho, vraj môžeme s učením pokračovať aj tam, a on mu vyhovel. No čert ho zober, ale to naše milovanie nedokážem už nikdy vymazať z pamäti. No v podstate ani nechcem!

esencialne-vone

feromony