Erotická poviedka: Ako som natáčal Péčko a mal obyčajnú babu

Vždy som sa chcel živiť umením, najviac asi filmovým. No to, že nakoniec skončím ako kameraman áčkového péčka, tak to by mi naozaj nenapadlo. Možno si poviete, veď to má dobré, to je splnený sen. Ale verte mi, nie je. Robím to osem rokov a občas som už z tej predstieranej vášne a krkolomných polôh unavený. Jedna scéna sa točí desiatky krát, aby bol výsledok uspokojivý. Medzitým hygiena hercov, úprava kulís a celé dookola. Možno som divný a kolegovia z brandže nemajú podobný problém, ale stalo sa mi, že som sa erotiky akosi prejedol. Doslova mi tiekla z uší a začal som mať problémy s vlastným intímnym životom. Ľudia si pozerali moje filmy, aby sa nabudili, potešili, no a môj erotický potenciál paradoxne zabíjali.

Keď už som si myslel, že ma v sexe nemôže nič prekvapiť a nebol som si celkom istý vlastnými chúťkami, prišla do nášho tímu maskérka Tamara. V podstate celkom priemerná baba, žiadne mega kozy, veľké pery, ani svalnaté stehná. Mala však úžasné oči, ako dve nezábudky, a ja som sa nevedel od nich odtrhnúť. Rád som jej do nich pozeral.

obyčajná_žena

„Nelezie ti to občas celé krkom?“ spýtala sa ma raz pri káve a ja som vedel, že toto bude silnejšie než by som chcel.

„Myslíš, že by mohlo?“ zažartoval som.

„Nechcem byť trápna, ale všetkého sa človek raz presýti.“

„Poď, nehovorme chvíľku o práci. Ukážem ti jedno mieste, kde chodievam, keď už mám celej tej zatratenej filmovačky dosť,“ navrhol som jej, hoci hrozilo, že ju pustím k sebe príliš blízko a nejakým spôsobom poškvrníme moje tajné a extrém nečisté miesto, čo sa mravov týka.

„Super, tak to som naozaj zvedavá,“ tešila sa.

Po babičke som zdedil starú chalupu na dedine. Bolo tam krásne. Práve sem som sa chodil reštartovať a načerpať energiu. Vždy som si hovoril, že tu nevezmem žiadnu zo svojich krátkych známostí. Bola to moja svätyňa. Neviem, prečo môj vnútorný hlas tak silno naliehal, aby som tam Tamaru vzal. Áno, bola iná než všetky tie dokonalé pipenky, s ktorými som si vyšiel, ale to neznamenalo, že by to mohlo byť medzi nami iné.

„Páni, tak toto je skutočne úžasne miesto,“ rozplývala sa ihneď po príjazde.

     Verte mi, česť babičkinej pozostalosti, že som nemal v pláne nič z toho, čo sa neskôr udialo.

Sedeli sme oproti sebe na verande, popíjali pivko a ona ma hypnotizovali tými svojimi očami. Potom mi medzi rečou siahla na koleno, aby to vyzeralo ako priateľské gesto, no mňa zaplavila taká vlna vzrušenia ako už dávno nie.

„Opatrne,“ upozornil som ju, keď sa začali tie nenápadné dotyky stupňovať.

„Ako?“ tvárila sa, že nič nechápe.

„Ty si taká malá čertica. Skúšaš to na mňa?“

„O čo ti ide?“ vyvalila na mňa tie svoje okále.

„Mne?“ spýtal som sa ticho a priniesol ešte pivo.

„Zavolal si ma sem predsa preto, aby si ma vyzliekol z nohavičiek, nie? Určite ti tu predo mnou už mnohé ukázali svoju zadnicu.“

„Aha, tak ty ma tu tak dievčensky obchytkávaš, pretože si myslíš, že ťa chcem pretiahnuť?“ musel som sa smiať.

„A nie? Ty si myslíš, že som uverila tvojmu príbehu o tom, ako si sem chodíš oddýchnuť od všetkej tej erotiky?“

     Prekvapila ma tá prvoplánovosť. To skutočne prijala moje pozvanie iba preto, lebo si myslela, že ju chcem zviesť? A teraz pozor, nechcel som? Celé to bolo na hlavu, ale skutočne som nemal energiu vysvetľovať Tamare, aký význam má pre mňa toto miesto, ba ani to, že som tu nikdy so žiadnou ženou nesúložil. Nech už sa medzi nami schyľovalo k hocičomu, bola prvá ženská, ktorú som tam vôbec priviedol.

„Neviem, čo si myslíš a čomu veríš, ale zato, že natáčam péčka, neužijem si viac sexu než normálny chlap. A už vôbec sa mi v hlave nehonia také prasačinky, aké sa snažia naši scenáristi pretlačiť von.“

     Tamara sa na chvíľku zamyslela a nato sa mi dlho zahľadela do očí. Nebolo to nepríjemné, ale nevedel som, čo mám od toho čakať. Po pár minútach vstala, posadila sa mi na kolená, nežne zobrala moju tvár do dlaní a s rovnakou dávkou nehy na pobozkala.

„Páčiš sa mi, si tak zvláštne ostražitý až ma to dojíma,“ zašepkala, ale mne až príliš zachutili jej ústa, a preto som sa na ne znova prilepil. Čím dlhšie som ich ochutnával, tým viac som ich chcel. A bol som zvedavý aj na iné sladké miesta na jej tele.

„Chutíš ako čerešne,“ zastonal som a môj penis bol pripravený predviesť svoje teátrum.

     Rozopol som jej blúzku. Bolo horúco a ona mala jarček medzi prsami orosený potom. Siahol som na tie jej melóniky a intenzívne ich premasíroval. Zrýchlil sa jej tep.

„Ako to máš najradšej?“ opýtala sa ma a ja som zostal zaskočený.

„Ja neviem, celkom obyčajne?“

     Sadla si na stôl, prekrížila nohy a vyzývavo ma k sebe pozývala dvihnutým obočím.

„Tak to teda urobme obyčajne,“ dodala.

     Okamžite som k nej priskočil, roztiahol jej nohy, chytil ju za polovičky a najskôr zasypal pomalými bozkami snáď každý centimeter jej tela. Až keď som s tým skončil, dovolil som okúsiť, či je jej vagína už pripravená. Presvedčil som sa, že horí nedočkavosťou a prekypuje vlahou. Nastal čas zasunúť si. Bola nadržaná a ja ešte viac. Zvalil som ju na stôl a vzal si ju nedočkavo a dravo. Boli sme veľmi hluční, lebo, verte mi, ona mi nezostala nič dlžná. Odplácala mi bozky, objatia, zovretia aj stony.

„Takto si si to predstavoval?“ spýtala sa, keď som ju urobil a ona ešte ležala na stole. Hoci som v nej už nebol, krúžila stále panvou.

„Neuveríš, ale bolo to tak nádherne obyčajné až to bolo neuveriteľne nezabudnuteľné.“

„Si blázon, vieš o tom?“

     Áno, asi som blázon, ale aspoň som sa presvedčil, že je so mnou všetko v poriadku a našiel som znova stratenú chuť na sex. A aká je moja úchylka? Čo ma vzrušuje? Mohli by ste predo mňa postaviť stovky porno herečiek, mňa vzrušuje smotanové Tamarino telo a jeho nesymetrické krivky. Rád si privoniam k jej bielizni a bozkávam jej nohy. Tak veru, nie je nič lepšie než telo na telo s mojou Femme Fatale.

afrodiziaka-a-gely2_1

esencialne-vone