Erotická poviedka: Zamiloval som sa do ženy z instagramu

Pokiaľ už ste, alebo aj nie ste, aktívni na sociálnych sieťach, určite to poznáte. Každý sa tam snaží vyzerať úžasne, pričom fotky a videá iba málokedy odrážajú skutočný život. Maťo mal krásnu manželku, no po dvoch deťoch sa začala trošku zanedbávať. V elegantnom oblečení ju videl málokedy, častejšie sa pred ním pretŕčala v teplákoch. O erotickej bielizni nemohla byť ani reč. V podstate vedel, že má založený účet na Instagrame, ktorý jej celkom slušne zarába, no predpokladal, že je plný receptov a takých tých mamičkovskych fotiek. Necítil potrebu jej ho kontrolovať a zdieľať s ňou jej príspevky. Bola to jej vec. Raz ho ale kolega upozornil, aký skvelý profil má jeho žena, a tak nakukol. Takmer onemel. Áno, bola to Anička, ale taká, akú ju nepoznal.

instagram_žena

     Maťo začal navštevovať Aničkin profil potajomky čoraz častejšie. Čím lepšie ho poznal, tým viac si tú „neznámu“ ženu zamiloval. Nikdy nebol žiarlivý, ale teraz z neho žiarlivosť priam sršala.

„Prečo si nevezmeš tie pekné šaty, ktoré máš na najnovšej instagramovej fotke?“ nezdržal sa, keď sa pred ním zase raz premávala v teplákoch. Ona sa hodnú chvíľu nezmohla na slovo.

„Ty ma sleduješ na Instagrame?“

„No a? Čo nemôžem?“ bránil sa.

„Len si ma prekvapil, nečakala som to.“

„Nevadí ti, že sa tam na teba pozerajú iní chlapi a komentujú ti príspevky?“

„A prečo by malo? Veď o to na Instagrame ide. Pokiaľ je niekto príliš drzí, tak ho bloknem.“

„Len ma škrie, že sa tam parádiš pre kadekoho. Pre mňa si sa už dávno tak nenahodila,“ odvrkol a opustil miestnosť.

     Anička začala premýšľať o tom, čo jej manžel povedal. Veď práve pre neho by sa mala obliekať viac žensky. Nikdy ju nenapadlo, že by sa až takto urazil kvôli jej profilu na Instagrame.

„Stále sa hneváš?“ opýtala sa ho po spoločnej rodinnej večery.

„Veď ja som sa nehneval. Len som bol trocha rozčarovaný. Keď ti mám pravdu povedať, zamiloval som sa do tej ženy na Instagrame.“

„Takže mňa už nemiluješ?“

„Ale veď si to stále ty. Len ťa prosím o viac ženskosti, úcty, pozornosti.“

„Máš pravdu, prepáč,“ povedala pokorne.

Keď si to tak pekne celé vysvetlili, hneď na druhý deň začala Anička s premenou. Áno, bolo to náročnejšie, ale pre svojho chlapa to chcela podstúpiť. Ešte kým vstal on aj deti, nalíčila sa a pekne obliekla.

„Mami, a tebe sa čo stálo?“ spýtala sa dcéra.

„Maminka, vyzeráš veľmi pekne,“ pochválil ju syn. Ona však netrpezlivo čakala na manželovu reakciu.

„Takto sa mi to páči. Skočíme večer niekde von?“ pošepkal jej.

„Rande vo dvojici? Veľmi rada.“

     Veru, stačilo tak málo, aby rozdúchali oheň, ktorý býval kedysi tak silný, no postupne hasol. Na večer sa obaja veľmi tešili. V duchu si predstavovali, ako by mohli svoje rande zakončiť. Iste, dá sa pochopiť, že obaja mysleli na jediné, a teda na divoký a vášnivý sex.

„Viem, že v poslednom čase sme stagnovali,“ začal pri drinku v bare, v ktorom sa spoznali.

„Psst,“ zastavila ho.

„Bola to vo veľkej miere moja chyba. Ale teraz nechcem hovoriť o tom, kde sme spravili chybu. Vychutnávajme si tento krásny večer.“

„Máš pravdu,“ súhlasil.

     Veľmi dobre sa bavili. Nepili nič tvrdé, túto bujarú etapu života už mali za sebou, len nealko drinky, ale tanec si neodriekli. Obzvlášť príjemné, ako inak, im boli slaďáky. Tie ich tak rozpálili, že sa rozhodli priestor zábavného podniku opustiť a plánovali sa venovať iným príjemným veciam.

„Kam pôjdeme?“ opýtal sa.

„Domov asi nie, sú tam deti a naši. Platiť hotel mi príde divné, tak čo keby sme si chvíľku iba tak vychutnávali vzájomnú blízkosť na zadnom sedadle auta?“ navrhla.

„Ako za starých čias?“

„A prečo nie?“

     S nadšením tínedžerov sa teda zatvorili v aute, s ktorým zašli ďalej za mesto. Aj keď by možno nezaškodilo osladiť ich túlenie väčšou dávkou romantiky, vášeň ich spaľovala natoľko, že sa na seba okamžite vrhli.

„Takmer som zabudol, aká vieš byť dračica. V týchto šatôčkach ti to veľmi pristane.“

„Už dlho som nebola taká nadržaná,“ dostala zo seba.

„Ou, ver mi, že aj mnou to poriadne lomcuje.“

     Lačne jej prebehol po tele rukami. O niečo viac sa zdržal na magických horizontoch, čo jej prinieslo značné potešenie. Ani ona však nezaháľala, hladkala ho vo vlasoch a keď jej robil dobre na tých správnych miestach, s pôžitkom zaryla nechty hlboko do jeho kože na chrbte. On nato ticho zasyčal. Nesmierne ho vzrušovalo, keď jej sťahoval pančušky a vyzliekal čipkovanú bielizeň.

„Toto je moja Hanka,“ stonal.

„Na ňu sa nechytá žiadna Insta ženská.“

Predohru zbytočne nenaťahovali, pretože to nebolo treba. Keď už boli predvarení tak akurát, Maťo do nej vnikol. Pekne pomaly a veľmi hlboko. Tak to mala rada.

„Ach, toto je báječný pocit,“ kričala hlasno.

     Posadil si ju na seba a kým na ňom dráždivo vrtela panvou, prsia sa jej krásne natriasali. Využil to a aj v tom ich zabehnutom tempe ich stihol premasírovať, ba podarilo sa mu aj dočiahnuť na bradavky jazykom.

     Jeden by si myslel, že nepohodlné milovanie v aute už nie je pre slušný manželský pár, ale opak je pravdou. Manželskí poradcovia by to mali povinne odporúčať všetkým manželstvám na pokraji krachu. Potom ako sa tak krásne premasírovali a vydreli, dospeli spoločne k extrémne silnému orgazmu. Najskôr sa urobila ona, pričom mu to dala na vedomie silným šklbaním tela, hlasným stonom a rýchlym dychom. V sekunde za ňou bol hotový aj on.

„Človeče, tomuto sa hovorí jebačka,“ uzavrela to.

„To mi hovor. Pozri na môj penis, nechce kľaknúť.“

     Koniec ako z rozprávky, čo poviete? A ponaučenie? Nehraj sa na sociálnych sieťach na niečo, čím nie si v reálnom živote. A ak tým môžeš byť, tak tým buď, a vychutnávaj si to. Veď nemusí o tom predsa každý hneď vedieť.

afrodiziaka-a-gely2_1

feromony