Erotická poviedka: Ako sme vyšli na lov a dostali chuť na sex

Náš príbeh môže byť príbehom mnohých z vás. Každý si však zaiste do neho primieša svoju dávku originálnosti. Vďaka ingredienciám ako fantázia, nadhľad, štipka trpezlivosti a veľká dávka sebazaprenia, si môžete namiešať vlastnú špecialitu. Preto je ten či onen príbeh svojím spôsobom jedinečný. Áno, keď si založíte rodinu, iba nostalgicky spomínate na časy, keď ste sa nemuseli nikomu prispôsobovať a všetko bolo vo veľkej miere o spontánnosti. S deťmi sa partnerský aj sexuálny život otočí naruby. Buď to riešite striktným plánovaním, čo je skutočne veľká nuda, alebo to nechávate na náhodu. V takom prípade sa ale môže stať, že náhoda na seba nechá veľmi dlho čakať a vy sa z toho idete zblázniť. Nakoniec sa zväčša aj tak uchýlite k starému dobrému plánovaniu a tá nuda, ktorú so sebou prináša, už nie je taká nudná. U nás sa takýto postup uchytil. Aby bol vlk sýty aj ovečky celé, vyhradili sme si čas pre seba, ktorému hovoríme „lov“.

erotika ako sme išli na lov

Pokiaľ ste z môjho opisu vyššie nadobudli pocit, že pôjde o nejaké extra napínavé dobrodružstvo, asi vás sklamem. Iste, pre nás to je adrenalín, no v podstate ide o to, že môj chlap je poľovník, a teda často chodí do lesa. Začal ma brávať so sebou, a to s tým, že deti necháme celý deň u starých rodičov. Iste, všetci dobre vedia, že nechodíme do hory zbierať maliny, ale babka s dedkom si užijú raz za čas plnohodnotne svoje vnúčatá, no a my vypustíme paru trocha dôstojnejšie než večernou rýchlovkou. Určite netreba zdôrazňovať, ako nám pri našich výjazdoch kypí pod pokrievkou.

Aby to ale nebolo iba o bohapustom sexe (ten si odbavíme práve pri tých spomínaných rýchlovkach), vždy si to nejako okoreníme. Minule som si pod teplákovku natiahla čipkovanú bielizeň, čo môjho chlapa tak naštartovalo, že snáď desať rokov sme nenabrali také tempo. Najnovšie sme sa rozhodli zaradiť nejaké hry, priniesť si pomôcky a tak. Je to divočina, ale čo iné by ste v lese čakali? Tam sa z nás stávajú iní ľudia, aby sme sa následne mohli vrátiť k deťom a do nášho stereotypu nabití novým elánom.

„Zlato, ja by som chcel ísť v nedeľu do lesa s Pocahontas,“ zadrel mi v piatok večer Igor.

„Aha,“ zamrmlala som.

„Môže byť?“

„No dobre, tak ja teda Pocahontas napíšem, aby ťa čakala v nedeľu ráno na hornom konci pri zastávke autobusu,“ odpovedala som trošku zarazene, no priznávam, že predstava, ako sa prezlečiem za indiánsku ženu a dám si rande s Johnom Smithom, ma okamžite vzrušila. Dostala som tú správnu chuť na sex.

     V nedeľu zaviezol Igor deti k mojej mame a ja som sa zatiaľ prichystala. V podstate som nemala veľa práce s maskovaním, pretože mám vlasy veľmi podobné tým, aké mala Pocahontas v rozprávke, no aindiánsky kostým som si požičala od kámošky. Jasné, natiahla som na seba dlhý sveter, aby som na zastávke nepostávala tak divne nastrojená. Moja polovička ma vyzdvihla a nedočkavo mi rozopla svetrík.

„Tak neváhaj, rozopínaj sa,“ ponáhľal sa Igor, a to sme sotva vyšli autom z dediny.

„Počkaj, veď sa musíš sústrediť na šoférovanie.“

„Dnes, moja milá, nepôjdeme ďaleko. Skončíme v tamtej hôrke. Mám na teba obrovskú chuť. A tie tvoje pery. Milujem, keď si ich takto namaľuješ.“

     Aby som však nezabudla spomenúť celý kontext. Igor ako John Smith bol tiež veľmi rajcovný. Povedala by som, že sa možno iba inak učesal, oholil a viac navoňal, ale bol z neho skutočný lámač ženských sŕdc, kapitán, rozprávková postava. Lýtka sa mi zapaľovali tak, že by ste si na nich mohli upražiť vajíčko. Celkom som uvítala jeho návrh.

„Takže hôrka, hovoríš?“

„Áno, poď, zaparkujem to hneď sem.“

     Moje vzrušenie gradovalo v harmónií s tým jeho. Čím viac sa mu zrýchľoval tep, tým lačnejšia som bola.

„Už si konečne vyzlečieš ten sveter?“ stonal nedočkavo, keď odstavil auto.

„Pomaly, nie som žiadna ľahká ženská. A na prvom rande, milý John, sa nepatrí na dievča tlačiť.“

„V poriadku, moja krásna Pocahontas. Smiem ti odložiť svetrík?“

     Naozaj som sa dobre bavila. Keď ma ten môj nadržaný býk uvidel v tom indiánskom kostýme, viac sa nedokázal ovládať. Začal ma vášnivo bozkávať a rukami nasával teplo z môjho tela. Hladkal ma, akoby moje vnady videl prvýkrát. Bolo to zvláštne, no prekrásne.

erotika prsia

„Snáď by sme sa mohli presunúť aspoň k neďalekému senníku,“ poznamenala som.

„Máš pravdu, poďme sa nadýchať čerstvého vzduchu,“ súhlasil, ale jeho úd hovoril niečo iné. Ten by bol najradšej, keby sa už mohol ovlažiť a vyhriať v teplom brlôžku.

     Po ceste sme stretli dve skupinky ľudí, čo nás v tom okamihu veľmi zdržalo. Igorov penis prežíval muky.

„Igor, uvedomuješ si, že sme ako malé deti? Veď tu nás každý pozná. Čo ak nás pristihnú pri tom, ako si to rozdávame?“

„Vypni mozog, zlatíčko. Je mi to úplne jedno. Je skoro ráno, počasie nie je najideálnejšie, snáď už sem čerti nikoho neponesú.“

     Oprel ma o senník, zodvihol krátku indiánsku sukničku a stiahol mi nohavičky. Keďže sme sa dohodli, že tieto naše akcie s podtitulom „lov“ nebudú o rýchlovkách, Igor ma potešil peknou predohrou. Dlho ma bozkával na krku, čo mám veľmi rada. Moja jaskynka pekne zvlhla. Pekne, mokrá vagína navlhčená ako lubikačným gélom. Pokiaľ ma hladkal a bozkával, nenechala som jeho mužnosť vychladnúť. Rozopla som mu nohavice a masírovala mu ho dlaňou aj prstami. A ten adrenalín, ktorý pramenil z toho, že nás tam niekto vymákne, nebol tiež na škodu. To jeho erekciu robilo pevnou a silnejšou.

„Si nádherná, Pocahontas moja,“ šepkal a ja som išla do kolien. Pre takéto okamihy sa oplatí žiť, napadlo mi.

     Po veľmi príjemnej predohre, na ktorú som sa vždy tešila, som dovolila Igorovi, aby si konečne zasunul. Vedela som, že čaká len na to, pretože na maznanie si on veľmi nepotrpel. V každom prípade som oceňovala, že nezabudol na pravidlá hry a doprial mi ho.

„Och, keď je takáto mokrá, milujem to,“ povedal a moja vagína mu odpovedala šťastným zažblnkaním.

„Keď si ma pekne pripravíš, potom to aj maže,“ dodala som.

     Igor si ovinul moje dlhé čierne vlasy okolo svojej dlane, jemne zatiahol, aby som sa prehla. Zasypal ma bozkami od úst až po bruško. Najväčšiu pozornosť venoval však mojím prsiam. Bradavky som mala tak vztýčené a tvrdé, že každý dotyk som prežívala omnoho intenzívnejšie.

„Pevne sa o mňa opri,“ vyzval ma, a tak som zaborila svoje dlane do jeho svalnatej hrude. Zapierala som sa o neho a on prášil ostošesť.

„Ach, je krásne cítiť ťa až tak hlboko.“ Páčilo sa mi, ako zaplnil moje vnútro.

„Ver mi, že aj mne sa páči tá dôkladná misia v tvojom vnútri.“

     Keďže sme boli obaja tak vyburcovaní a nadržaní, k dosiahnutiu vrcholu a orgazmu nebola dlhá cesta. Prepracovali sme sa tam veľmi ľahko. Prvá som bola hotová ja, úžasne to so mnou zatriaslo a vagína sa mi chvela ešte niekoľko minút potom, ako zo mňa Igor zliezol. Následne sa urobil aj on. Jeho semenníky boli fakt plné, pretože vylúčil extrémnu dávku telesnej tekutiny.

     Takto to u nás funguje. Pre niekoho možno nuda, ale naša nuda je krásne nudná. Celkom hrdo môžem prehlásiť, že zbožňujeme takúto nudu.

afrodiziaka-a-gely2_1

erekcia_potencia_zväčšenie_penisu produkty-pre-mužov