Erotické poviedky: Dievča ako lusk

Keďže sa dnes veľa hovorí o návrate k tradíciám, zdravšom životnom štýle a stratených hodnotách, rozhodol som sa pre svoj blog urobiť rozhovor s rodinou, ktorá žije na farme viac-menej z toho, čo si sama dochová a dopestuje. Že práve tu stretnem dievku ako lusk, ktorá mi nedá spávať, tak to som vôbec nečakal. Priznávam bez mučenia, že nadšencov takéhoto života som si vždy predstavoval ako zanedbaných čudákov. Strapaté vlasy, otrasný chrup, strhaná tvár. Rodinka, s ktorou som robil rozhovor, ma však veľmi milo prekvapila. Všetci boli spokojní a žiarili, zvlášť Ivanka bola ako slniečko. Krásna telom i dušou.

„Aby ste lepšie pochopili náš život, musíte s nami žiť,“ povedal mi pán domáci, keď som sa mu ohlásil kvôli rozhovoru. A tak slovo dalo slovo a farmárska rodinka ma hosťovala týždeň. Najskôr som z toho nebol príliš nadšený, pretože som moderný a veľmi pohodlný človek. Keď som ale uvidel Ivanku, ďakoval som za tú obrovskú zhodu náhod.

„Normálne chodím s kamarátkami do mesta, k lekárom, mám svoju prácu a zaujímam sa o svet vonku,“ povedala mi Ivanka počas jedného nášho spoločného rozhovoru, a to s istou dávkou únavy v hlase, lebo podobných neotesancomako som ja už asi stretla viac.

S Ivankou sa mi viedli profesionálne rozhovory veľmi ťažko. Na jednej strane som si to u nej úplne pokazil svojimi hlúpymi otázkami a na druhej strane som sa nedokázal sústrediť, keď jej cez ľahké ľanové šaty presvitali bradavky. Odev bol krátky a pohľad na jej biele stehná ma rajcoval. Musel som si držať ruky, aby som jej na ne nesiahol.

silná_erekcia

„Ivanka, ste veľmi krásna, máte priateľa?“ opýtal som sa celkom nečakane.

„A vy ste zase neuveriteľne utáraný. Máte priateľku?“ schladila ma okamžite.

     Mladší Ivankin brat mi ale neskôr prezradil, že pred pár týždňami sa sestra rozišla s nejakým mladíkom. Mal som teda voľné pole, ale nič nenasvedčovalo tomu, že mi to tá krásna sedliačka nejako uľahčí. Dni utekali a ja som sa potreboval vymáčknuť.

„Pôjdete zajtra so mnou na farmársky trh?“ opýtala sa ona a ja som konečne zacítil príležitosť.

„Rád, prečo nie?“ odpovedal som nadšene.

Na druhý deň ráno som od úžasu takmer onemel, keď som Ivanku uvidel. Vyzerala prenádherne, ako bábika. Obliekla si kroj, ktorý dokonale obopínal jej bujné poprsie. Kučeravé tmavé vlasy mala vypnuté do copa a stiahnuté belasou stuhou. V tom okamihu som sa definitívne zamiloval.

„Tak idete?“ zobudila ma z bdelého snenia, do ktorého som náhle upadol.

     Cestou sme sa veľa rozprávali a mal som dobrý pocit z toho, že sa mi málinko podarilo u nej vylepšiť reputáciu. Aj na trhu bola zábava, spoznal som veľa skvelých ľudí. Lenže som sa nedokázal nijako posunúť ďalej, urobiť ten správny krok vpred, aby to nebolo príliš, ale aby pochopila.

     A práve vtedy, keď už som sa zhlboka nadýchol, že idem do toho, celkom nečakane som ju zacítil na svojich perách. Pevne ma chytila za ramená a jazyk vtlačila hlboko do mojich úst. Pár sekúnd som bol paralyzovaný, no môj živočíšny pud na seba nenechal dlho čakať a začal som nadšene spolupracovať. Uchopil som ju za boky a jej šťavnaté bozky odplatil rovnako vláčne.

     Neviem, koľko sme sa tam tak cucmali, zdal sa to len okamih, no čas akoby vtedy prestal existovať. Odrazu sa Ivanka odo mňa prudko odtiahla a bez vysvetlenia začala chystať auto na odchod.

„Už balíme?“ opýtal som sa hneď, ako som sa trochu spamätal.

„Uhm,“ zašomrala, a tak som sa pridal, aby som jej pomohol.

     Celý som sa chvel, mal som sto chutí vyštiepať ju okamžite tam, kde práve stála. Lenže ona bola odťažitá, akási zarazená.

„Prepáč, musím sa opýta. Čo to bolo?“ v aute na ceste späť som jej položil priamu otázku a nemaznal som sa so zdvorilosťou. Veď po takej jazýčkovej by sme si mohli začať tykať. Dlho mlčala a potom povedala:

„Nehnevaj sa. Bolo to hlúpe a prízemné. Uvidela som svojho bývalého, ktorý mi bol neverný. Prvé čo mi napadlo bolo, že by som v ňom mala prebudiť žiarlivosť. Tak som ťa pobozkala. Môžeme na to zabudnúť?“

„Aha,“ vyšlo zo mňa.

„Tak môžeme? Bude to Ok?“

Krucinál, to si naozaj myslela, že to dokážem len tak vymazať zo svojej hlavy? Nie, nemohol som.

„A videl nás aspoň? Myslíš, že to zabralo?“

„To neviem.“

Zvyšok cesty sme mlčali, ale ukázalo sa, že ani jeden z nás nemôže zabudnúť. Večer som sa šiel prejsť k jazeru kúsok od farmy, aby som si vyvetral hlavu. Ivanka prišla za mnou.

„Hneváš sa?“ opýtala sa, keď sa odvážila ku mne priblížiť z tmy.

„Blázniš? Veď sa predsa nič také nestalo.“

„Bolo to príliš za čiarou a pri večery si bol akýsi tichý, tak som myslela, že sa hneváš.“

„Ale bozkávaš sa pekne,“ povedal som na odľahčenie.

„Veď ani ty si nebol zlý,“ odpovedala a zdalo sa mi, že postúpila o krok bližšie ku mne a jemne naklonila hlavu. Bral som to ako signál. Viac mi nebolo treba. Strhol som ju do náručia a nedal jej priestor protestovať.

„Veľmi ťa chcem,“ priznal som sa, ale to mi už nedočkavo siahla na opasok, aby mi uvoľnila nohavice.

Čo sa dialo potom, tak to akoby bolo vystrihnuté z lacného filmu, no mne to pripadalo úžasné. Niekoľko minút mi dlaňou hladkala a masírovala penis. Nato si kľakla do trávy a chcela ho zobrať do úst, no zastavil som ju. Vzal som ju za ruku a postavil.

„Nemusíš to robiť, poďme radšej rovno na vec,“ usmernil som ju. Fajku mi môže urobiť hocijaká radodajka, no od Ivanky som chcel viac. Nevydržal som to a uvoľnil tesný živôtik. Tak som dal slobodu jej prsiam a tie sa mi vďačne skotúľali do dlaní. Prehadzoval som si ich v nich a bradavky ochutnal jazykom.

„Daj mi ho tam, nemôžem sa dočkať,“ zaprosila. Položil som ju do mäkkého machu a vyhrnul jej sukňu. Doširoka roztiahla stehná a krásnym veľkým „V“ ma privítala vo svojom lone. Ihneď potom, ako som zdvorilo pozdravil pred prahom jej klitoris, nastal čas vnútiť sa dnu. Bolo tam krásne teplúčko a vlhkosť akurát. Pekne to šmýkalo.

„Ach, máš ho tak veľký a pevný. Je úžasné cítiť ho v sebe,“ polichotila mi a jej vagína mi z vďačnosti predviedla dokonalý tanec. Panvou hopsala sem a tam.

„Páni, ty vieš teda rozohriať trúbu,“ zastonal som krátko pred vrcholom.

„Keď už pečiem, tak poriadne, nie?“ odpovedala a jej spotené telo hovorilo za všetko. Tromi dlhými zášklbmi, ktoré vychádzali z jej mušličky, extrémne zrýchleným dychom a divokým tepom mi dala najavo, že je na vrchole. Spečatila to hlasným výkrikom. Okamžite po nej som vypustil paru aj ja.

Bolo to šialené, spontánne a živočíšne. Možno sa pod to podpísal aj ten vidiecky vzduch, no lepší sex som nezažil. A rozuzlenie? Bol Happy End?

Čo by ste si vlastne predstavovali ako šťastný koniec?

Ja som sa vrátil domov, napísal som pomerne úspešný príspevok na svoj blog a Ivanka sa vrátila k svojmu ex. Tá naša verejná bozkávačka zabrala, začal sa o ňu zase zaujímať a ona mu odpustila, lebo ho milovala. No čo už, aj tak by som si asi na farmársky život nezvykol.

afrodiziaka-a-gely2_1

esencialne-vone