Podpora plodnosti ženy

Nedarí sa vám počať dieťatko? Hlavu hore, ak nepomohla eliminácia stresu ani vycestovanie na dovolenku, s trochou dávky vitamínov či iných prostriedkov na podporu plodnosti ženy to určite zvládnete. Lubrikačné gély s nádhernou vôňou napodobňujú prostredie, ktoré spermie pri oplodňovaní vajíčka tak veľmi milujú, a potom je tu ešte maca vo forme kapsúl, ktorá podporí vašu sexualitu a psychické zdravie. Vhodná je nielen pri pokusoch o počatie, ale takisto v období menopauzy. Sebavedomie, pokojnejšiu menštruáciu a lepšie intímne zdravie vám dodá aj výživový doplnok určený na zväčšenie poprsia, ktorý sa vám tiež postará o lepšiu hormonálnu rovnováhu. To je presne to, čo potrebujete. Nájdete to u nás.

 

Najpredávanejšie

21
4412144
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom

 • Deofemm Akcia DEC01
  Doplnok na zväčšenie pŕs DecoFemm - Beauty Breast - 120 kapsúl
  Skladom

  Unikátny produkt pre ženy, ktoré túžia po zväčšení a spevnení poprsia bez plastickej operácie, hormonálnej rovnováhe, kľudnejšej menštruácií a intímnom zdraví. Český produkt. Certifikát bezpečnosti Štátneho zdravotného úradu.

  od 44 €
 • Gél na podporu plodnosti Novinka Tip 809
  Lubrikačný gél na podporu počatia - Babystart Fertilsafe Plus - Multipack
  Do 5 pracovných dní

  Špeciálne vyvinutý lubrikačný gél na podporu počatia v balení Multipack, ktoré obsahuje 1x tubu s obsahom 75 ml, 2x predvyplnené aplikátory 5 ml (vhodné na cesty) a 2x opakovane použiteľné aplikátory pre ľahké dávkovanie z tuby. Jedinečná receptúra napodobňuje prirodzené prostredie, ktorým spermie putujú k oplodneniu vajíčka. Gél pomáha zvýšiť možnosti počatia, jeho hydratačné vlastnosti zvyšujú komfort počas pohlavného styku.

  21 €
 • maca - maca pre ženy - menopauza - menstruacia - pms 287/1 B
  Maca pre ženy - Maca Fresh Women - 90 kapsúl
  Skladom

  Pokojná rieka, sebavedomá a plná síl. To najlepšie charakterizuje svet vyrovnanej ženy. Unikátny produkt zostavený špeciálne pre tie ženy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie, alebo chcú upokojiť hladinu nepriaznivých príznakov menopauzy. ENERGIA ženy v stálom prítoku živín a lásky   hodnotenie_referencie_skusenosti


  Ušetríte: až 9 € (–10 %)

  od 29 €

Stránka 1 z 1 - 3 položiek celkom