Podpora plodnosti ženy

Nedarí sa vám počať dieťatko? Hlavu hore, ak nepomohla eliminácia stresu ani vycestovanie na dovolenku, s trochou dávky vitamínov či iných prostriedkov na podporu plodnosti ženy to určite zvládnete. Lubrikačné gély s nádhernou vôňou napodobňujú prostredie, ktoré spermie pri oplodňovaní vajíčka tak veľmi milujú, a potom je tu ešte maca vo forme kapsúl, ktorá podporí vašu sexualitu a psychické zdravie. Vhodná je nielen pri pokusoch o počatie, ale takisto v období menopauzy. Sebavedomie, pokojnejšiu menštruáciu a lepšie intímne zdravie vám dodá aj výživový doplnok určený na zväčšenie poprsia, ktorý sa vám tiež postará o lepšiu hormonálnu rovnováhu. To je presne to, čo potrebujete. Nájdete to u nás.

 

Najpredávanejšie

34
4413444
Značky

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom

 • Deofemm Akcia DEC01
  Doplnok na zväčšenie pŕs DecoFemm - Beauty Breast - 120 kapsúl
  Skladom (489 ks)

  Unikátny produkt pre ženy, ktoré túžia po zväčšení a spevnení poprsia bez plastickej operácie, hormonálnej rovnováhe, kľudnejšej menštruácií a intímnom zdraví. Český produkt. Certifikát bezpečnosti Štátneho zdravotného úradu.

  od 44 €
 • maca - maca pre ženy - menopauza - menstruacia - pms 287/1 B
  Maca pre ženy - Maca Fresh Women - 90 kapsúl
  Skladom (433 ks)

  Pokojná rieka, sebavedomá a plná síl. To najlepšie charakterizuje svet vyrovnanej ženy. Unikátny produkt zostavený špeciálne pre tie ženy, ktoré chcú podporiť svoju sexualitu, fyzické a psychické zdravie, alebo chcú upokojiť hladinu nepriaznivých príznakov menopauzy. ENERGIA ženy v stálom prítoku živín a lásky   hodnotenie_referencie_skusenosti

  od 34 €

Stránka 1 z 1 - 2 položiek celkom