Zerex

Článok trochu iného tipu, ako ste u nás v MAGAZÍNE zvyknutí. 

V poslednej dobe sa u nás hromadia otázky tipu:  Prečo neponúkame produkt ZEREX ? Pokúsim sa to zhrnúť pár vetami a v bodoch.

zerex

1, ZEREX je kvalitný produkt, s nespornými kvalitami, no jedná sa o konkurenčný produkt portfólia produktov našej spoločnosti, takže pochopíte, že by to bolo neobchodnícke.

2, ZEREX obsahuje kvalitné bylinné zložky, ktoré sú dnes ponúkané na trhu ako zložky povzbudzujúce libido, plodnosť, kvalitu erekcie akými sú, Maca, Tribulus Terrestris, L-citrulline, L-arginin, L-lyzín, Teobromín. Afrodiziakálnych a povzbudivých zložiek (receptúr) je však omnoho viac.

3, My ponúkame celú škálu produktov so špecificky nakombinovaným zložením extraktov, ktoré obsahujú ďaleko viac zložiek ako ZEREX. Nie sú nakombinované v jednom produkte, ale sú rozložené do viacerých, kedže na to aby prírodné látky mali účinok, sú žiadané v dostatočne potrebnom množstve. Napr. CRILEX alebo ANDRIMAX

4, Razíme si vlastnú cestu ZNAČKY, ktorá ponúka autentické, zákaznícky prívetivé, obľúbené produkty, kde v popredí stojí kvalitná služba, naša autentickosť, skúsenosti, firemná kultúra ako pridaná hodnota dodávaná k našim produktom. S použitím najmodernejších, trendových technológií sa nám úspešne darí presadzovať značky :

Výživové doplnky pre sexuálne zdravie

valavani

 

Afrodiziakálne - feromónové parfémy

logo_web_magnetifico

 

Maca - Žerucha peruánska (Lepidium meyenii)

maca-fresh 

 

                                - Marek -