Plodnosť - strašiak mladých ľudí

Plodnosť - dá sa ovplyvniť alebo je vecou genetiky? 

V dnešnej dobe nie je ničím výnimočným, keď manželia/partneri musia vo vzťahu riešiť problém s otehotnením. Kedysi nebol problém stretnúť ženu, ktorá porodila aj desať detí a naopak stretnúť bezdetnú ženu, ktorá túži po dieťati, ale nemôže otehotnieť bolo skôr vzácne. Kde je problém? Prečo je v súčasnosti plodnosť na popredných priečkach sexuálneho zdravia? Aj WHO (Svetová zdravotnícka organizácia) už nejaký čas upozorňuje na problémy s otehotnením, na nízku motilitu (spermii) už aj u mladých mužov v reprodukčnom veku a na zdravotný stav pohlavného ústrojenstva žien. 

plodnost

V minulosti podľa dostupných štatistík až za 80% neplodností stál problém na strane ženy (problémy s hormónmi, problémy s pohlavnými orgánmi - maternica, vaječníky, vajíčkovody, kvalita vajíčok, atď). Dnes však podľa štatistík WHO je situácia opačná. Uvádzajú, že v súčasnosti je bilancia vyrovnaná 50:50 ba až mierne naklonená na stranu muža. To znamená, že za väčšinou problémov s otehotnením je možné nájsť problém na strane muža. Najväčším problémom je už spomínaná motilita spermií (pohyblivosť). Vplyvom vonkajšieho prostredia, životosprávy, nedostatku pohybu ale aj elektromagnetického žiarenia (mobily vo vreckách, wifi, televízory…) je znížená kvalita spermií a dokonca je dokázané, že priemerný ejakulát v niektorých prípadoch obsahuje len jednu tisícinu zdravých spermií v porovnaní s iným plodným mužom.  

Dá sa táto situácia nejako ovplyvniť? Je možné podporiť zdravú produkciu spermií a zlepšiť tak plodnosť? Áno, v súčasnosti na trhu existujú doplnky výživy, ktoré obsahujú účinné látky, ktoré dokáže efektívne ovplyvňovať kvalitu spermií. My vám predstavíme 2 najlepšie hodnotené a odskúšané prípravky, ktoré vieme 100% doporučiť každému, kto má spomínané problémy, prípadne sa im chce v budúcnosti vyhnúť. 

Semmmax

Prípravok je vytvorený na základe tradičnej receptúry. Obsahuje čisto prírodné výťažky rastlín, ktoré v klinických štúdiách preukázali vysokú účinnosť. Výrobcovia si dali záležať aj na bezpečnosti výrobku, pretože neobsahuje žiadne nežiadúce vedľajšie účinky, ktoré by mohli klienta ohroziť. Jeho užívanie je absolútne bezproblémové a výsledky zaručené. Dá sa povedať, že Semmax je produktom prvej voľby pri problémoch s potenciou, množstvom a kvalitou ejakulátu. Prirodzeným spôsobom podporuje spermogenézu (výrobu spermií), dodáva telu živiny, ktoré dokáže ľahko využiť a zabezpečuje optimálne prostredie pre všetky biologické deje. Klinické štúdie sa zamerali aj na zákaznícke hodnotenia. Klienti uvádzajú aj subjektívne prejavy úspešnosti Semmax-u a to najmä zvýšenie kvality a množstva ejakulátu. Hodnotenia dosahujú úroveň 95%, takže jednoznačne dokladujú vysokú kvalitu a úspešnosť prípravku. semmax_volume_caps

Maca

Druhým zaručene overeným spôsobom, ako zvýšiť potenciu a schopnosť otehotnieť je siahnuť na doplnky výživy obsahujúce prírodnú látku Maca. Nedávno sme zverejnili článok, v ktorom dopodrobna vysvetľujeme priaznivé účinky tejto prírodnej látky. Teraz však spomenieme tie najdôležitejšie. Maca je rastlinný výťažok, silný antioxidant a perfektné afrodiziakum. Maca zväčšuje objem ejakulátu, zlepšuje kvalitu spermií, zvyšuje libido, prirodzene upokojuje, bojuje proti emočnému stresu, pôsobí aj na ženský pohlavný systém, harmonizuje hormonálny systém, zlepšuje krvný obeh a v neposlednom rade zlepšuje pamäť a koncentráciu. A to sú len niektoré z veľkého množstva priaznivých účinkov, ktoré sú dokázané opakovanými klinickými štúdiami. 

maca-capsule-in

Ponúkli sme vám prehľad v problematike zníženej plodnosti, ktorá je v súčasnosti veľmi závažným problémom. Vyššie uvedené doplnky výživy sú jednotky na trhu medzi prípravkami tejto kategórie a dosahujú nadpriemerné účinky. Sú overené a bezpečné. Určite odporúčame ich vyskúšať a uprednostniť ich pred chemickými liekmi, ktoré môžu negatívne ovplyvniť váš organizmus.

produkty-pre-muzov_1