Nenápadná, zaručená a účinná zbraň na mužov!

Sedíte s kamarátkou na kávičke, preberáte posledné novinky, keď zrazu vstúpi ONA. Prejde okolo a všetci muži sa za ňou ako na povel otáčajú. Nakoniec si uvedomujete, že sa ňu dívate aj vy.

 

Pritom nemá na sebe sexi mini šaty s hlbokým výstrihom, ktoré by pôsobili vyzývavo. Nemá ani tvár, či postavu modelky, no predsa TO má. Je ženská, atraktívna, má pôvab, sebavedomie, sexuálna príťažlivosť z nej priam srší a za sebou necháva magnetické kúzlo omamnej vône. TO tajomstvo je práve jej vôňa nasýtená parfumom s feromónmi.

Čo sú feromóny?

Sú to prchavé chemické látky, ktoré vyžarujú rovnako ženy ako aj muži. Na rozdiel od iných vôní, však tieto prirodzené ľudské pachy vnímame podvedome. Je v tom aj kus mágie, lebo kým z jedného muža sa vám podlamujú kolená, ďalšieho si ani nevšimnete. A pritom to môže byť samec na pohľadanie.

dvojica

Feromónová zoznamka

Stopercentne to funguje v zvieracej ríši, kde pachy hrajú hlavnú rolu pri výbere partnera a partnerky. Samička takto dokáže nalákať samcov aj na obrovské vzdialenosti, takže keď nájde toho pravého, kilometre nie sú vôbec dôležité.

A presne takto si podvedome vyberáme svojho partnera aj my. Orgány, ktoré sú umiestnené pod nosom, vyšlú signál do mozgu, kde prebehne rýchle výberové konanie a vy razom viete, že tohto muža chcete. Samozrejme, funguje to aj naopak. Každá žena má svoju charakteristickú vôňu, ktorá je pre niektorých mužov jednoducho neodolateľná a s inými to ani nepohne.

Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, prečo sa na vašu kamarátku lepia muži ako včely na med? Nuž, zrejme vyžaruje tie správne feromóny. Práve sebavedomé a šťastné dámy voňajú pre opačné pohlavie lepšie a majú pre mužov tú špeciálnu iskru príťažlivosti.

Povolený doping

Ale teraz pozor, vedeli ste, že môžete svojmu pôvabu a elegancii aj výrazne pomáhať? Existujú totiž parfumy, ktoré obsahujú feromóny. A vďaka nim sa môžete stať aj vy tou úžasnou, sebavedomou ženou so sexepílom, za ktorou sa každý otočí. Keďže feromóny nemajú charakteristickú vôňu, výrobcovia ich pridávajú do vašich obľúbených parfumov. Takže si jednoducho vyberiete vôňu, ktorá vám sadne a vďaka obsahu feromónov budete pre vaše okolie neodolateľná.

BANNER_ZENY

Kedy sa zahaliť do feromónov?

Táto tajná zbraň vám pomôže nielen na rande, v bare a za dverami vašej spálne, ale účinná bude aj kdekoľvek inde. Čaká vás dôležitá pracovná schôdzka, pohovor, rokovanie, či skúška? Pár kvapiek parfumu s feromónmi bude presne tou čerešničkou, ktorá vám pomôže uspieť. Pridajte k vašim vedomostiam a skvelému outfitu aj toto voňavé kúzlo a druhá strana bude očarená. Vy sa budete cítiť úžasne – sebavedomo, sexi a rovnako vás bude vnímať aj vaše okolie.

Korenistá, ovocná aj svieža

Vyberte si feromóny z kvalitných a overených produktov MAGNETIFICO. Máte rady ťažšie, kvetinovo-korenisté vône? Potom je tu pre vás parfum Seduction. Tóny pačuli a vanilky vytvárajú podmanivú kombináciu, s ktorou zvediete každého muža. Ak sa nebojíte výziev a poznáte svoju cenu, bude váš parfum svieži ale mierne korenený Allure. Prináša kvetinovo-ovocnú kompozíciu, ktorá zdôrazní vašu individualitu, ženskosť a zmyselnosť. A napokon je tu Selection – svieži mix kvetinových akordov, pačuli a ovocných tónov. Podmanivá vôňa plná fantázie a ženskosti, prechádza na záver k drevitým notám.

Vybrali ste si? Potom ste už len krok od toho, aby ste rafinovane zvádzali mužov aj svojou neodolateľnou vôňou.

Kvalitné feromónové parfumy MAGNETIFICO nakupujte TU.