Viete, prečo majú niektorí muži tie najkrajšie ženy?

Sami dobre viete, že niektorí muži majú tie najkrajšie ženy, aj keď nie sú zrovna najatraktívnejší a platí to aj naopak. Viete ale prečo je tomu tak? 

 

To, či muž uspeje u ženy, ovplyvňuje veľa faktorov, ako napríklad vzhľad, postava, spoločenské postavenie, sexuálna zdatnosť a ďalšie. Avšak to najdôležitejšie je povestná chémia. Ak postavíme do radu 10 mužov, ktorí by boli rovnako fyzicky atraktívni a tešili sa rovnakému spoločenskému postaveniu, najviac by ženy opantal ten, ktorý by mal najsilnejšie a najprenikavejšie feromóny.

 

Čo sú to vlastne tie feromóny a ako vplývajú na sexuálnu príťažlivosť?

Feromóny sú látky, ktoré človek vylučuje, respektíve vyžaruje. A čo je podstatné, majú silný vplyv na sexuálne podvedomie opačného pohlavia. V živočíšnej ríši sú feromóny, ktoré zvieratá vylučujú, hlavným faktorom ovplyvňujúcim ich sexuálny výber partnera. Podobne je to u ľudí, ktorí podvedome stále kladú silný dôraz na starú, dobrú “chémiu“.

 

Čo robiť, keď nie ste úspešný u opačného pohlavia?

Možno by ste neverili, ale na to, aby vám vedci a špecializované firmy vedeli zamerať a odpovedať na túto otázku, investujú milióny dolárov. Vyrábajú totiž množstvo produktov s feromónmi, ktoré majú zvýšiť sexuálnu príťažlivosť pre opačné pohlavie, navýšiť sebavedomie a získať rešpekt u osôb rovnakého pohlavia. Na trhu je množstvo rôznych parfumov s feromónmi, koncentrovanými feromónmi či sprchovými gélmi s pridanými feromónmi. Úspech však závisí od kvality daného produktu, preto musíte vyberať starostlivo a hlavne sa nebáť za kvalitu si priplatiť priplatiť.

 

Prednedávnom prišla na trh unikátna rada MAGNETIFICOpower of pheromones, ktorá v sebe skĺbila najnovšie poznatky z biochémie s vôňou popredných svetových parfumov.    

Testovali sme pre vás feromónové produkty

V minulosti už prebehlo veľké množstvo testov zisťujúcich, ako feromóny môžu ovplyvňovať sexuálnu príťažlivosť. Presvedčivý bol test v jednej známej českej televízii. Do troch miestností boli zavretí traja muži (jednovaječné trojičky). Avšak iba jeden z nich bol nastriekaný feromónmi. Ženy so zaviazanými očami postupne chodili do jednotlivých miestností a ich úlohou bolo vybrať si tú, v ktorej sa cítili najpríjemnejšie. A ako to dopadlo? Až 80 % z nich si vybralo miestnosť s mužom, ktorý mal na sebe aplikované feromóny.

 

Feromóny pomáhajú aj v škole, pri obchodných rokovaniach, v živote

Možno by ste to ani nepovedali, ale feromóny vám môžu pomôcť napríklad na obchodnom rokovaní, na ktorom vás budú ostatní vnímať ako sebavedomého človeka s unikátnym šarmom. Takýmto sebaistým postojom si získate rešpekt ako u mužov, tak i u žien. Vaša vysnívaná žena, pracovný pohovor či skúška v škole môžu vďaka feromónom dopadnúť podľa vašich predstáv. Ľudia, ktorí ich raz vyskúšali, už bez nich z domu nevytiahli ani nohu.

Najväčší výber feromónov pre mužov a ženy nájdete na Intimne-Nakupy.sk, kde taktiež nájdete i produkty, ktoré vám dokážu výrazne obohatiť intímny život.

feromony

produkty-pre-muzov