Krásne prsia vďaka sile prírody

Krásne, zdravé a pevné prsia sú snom nejednej ženy. Vlastne, na svoje si prídu i muži- jednoducho, pohľad na plný dekolt dostane do úzkych nejedného pána. Avšak, neboli by sme to my ženy, keby sme so svojou výbavou boli stopercentne spokojné a práve prsia sú terčom sebakritiky pomerne často...

zvacsenia-poprsia

Nielen odborníci sa zhodujú na tom, že poprsiu je nutné venovať náležitú pozornosť a to nielen z estetického, ale i zdravotného hľadiska. Vhodná je pravidelná starostlivosť a prirodzene, pomôžu aj isté triky ako masáž, cvičenie či správna podprsenka.

Genetické predispozície, životný štýl, ale i životné etapy ako tehotenstvo, materstvo a menopauza ovplyvňujú vzhľad poprsia, či sa nám to páči alebo nie. Pokiaľ však ide o bohatosť dekoltu, málokedy sme spokojné s tým, čo nám príroda nadelila. S tým ide ruka v rukáve naše sebavedomie, ktoré neraz skrz to poriadne pokrivkáva.

Pomoc na dosah

Existuje viacero spôsobov ako si pokrivené sebavedomie napraviť- plastická chirurgia podáva pomocnú ruku tým z nás, ktoré túžia po bohatšom dekolte na počkanie. Zákrok je však spojený s bolesťou a odkrojí z peňaženky nemalú sumu.

Ide to aj inak

Je tu aj iné riešenie v podobe prípravkov sľubujúcich super prsia bez zásahu chirurga. Na trhu dnes nájdeme nejeden produkt (tabletky, špeciálne gély) sľubujúci očarujúce výsledky vo forme zväčšenia a spevnenia pŕs. Pri ich kúpe však treba byť mimoriadne opatrný- nie všetky sú totiž certifikované a obsahujú dostatočné množstvo účinných zložiek a ich užívaním nemusíte dosiahnuť očakávaný efekt.

„Dajte svojmu poprsiu nový rozmer“

Spoľahnite sa na silu prírody

Doplnok stravy DecoFemm Beauty Breas je vyvinutý špeciálne pre ženy, ktoré sa chcú starať o svoje poprsie. Jeho pozitívne účinky sa však odrazia aj na vašej pokožke, priaznivo pôsobí aj na kvalitu vlasov, nechtov a sexuálne zdravie a vitalitu. Ide o prírodný produkt, ktorého základ tvoria čisto prírodné bylinné extrakty v tom správnom množstve.

kapsle-na-zvacsenia-poprsia

Zložky obsiahnuté v DecoFemm Beauty Breast sú bohatým zdrojom fytoestrogénov, ktoré majú vplyv na vývoj, pevnosť, tvar a objem poprsia a pôsobia podobne ako ženské hormóny estrogén a progesterón.

Zloženie na dennú dávku (4 kapsule):

Tolica siata (Medicago sativa)- extrakt 440 mg

Angelika čínská (Angelica sinensis)- extrakt 200 mg

Fenykel obyčajný (Phoeniculum vulgare)- extrakt 160 mg

Púpava lekárska (Taraxacum officinale)- extrakt 160 mg

Saw palmetto (Serenoa repens)- extrakt 152 mg

Senoivka grécka (Trigonella foenum- graecum)- extrakt 160 mg

Praslička roľná (Equisetum arvense)- extrakt 100 mg

Dioscorea villosa- extrakt 80 mg

Červená datelina (Trifolium pratense)- extrakt 40 mg

 

„DecoFemmBeautyBreast, viac ako len krásne prsia“

Bezpečnosť a zdravie  vždy na prvom mieste

Tabletky DecoFemmBeautyBreast sú vyrábané v Českej republike, sú riadne notifikované na Ministerstve zdravotníctva a produkt získal Certifikát zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu (SZU).

 certifikat-SZU

„Spokojnosť našich zákazníčok je našou najväčšou odmenou“ 

REFERENCIE OD ZÁKAZNÍKOV

Som celkom spokojná, produkt mi doporučila kamarátka a po vybraní troj balenia sa moje prsia  spevnili a naplnili.  Po troch mesiacoch sa mi tiež ustálila menstruácia a začiatok je omnoho menej bolestivý. ...  Petra, 38rokov

Začínam teraz tretí mesiac a už si zväčšenie začínajú všímať aj moje kamarátky, určite budem pokračovať ;-)  Iva

Napíšte nám i  vy svoje skúsenosti na info(zavináč)intimnenakupy.sk. Boli vybrané náhodné referencie, individuálne výsledky sa môžu líšiť. Záleží na celkovom psychickom a fyzickom stave človeka a jeho metabolizme.

                     vyskúšať produkt DecoFemm

logo