Konečne už aj u nás, trhy valcuje nová značka parfumov MAGNETIFICO

 

Sebavedomie? Úspech?  Túžite zažívať neopakovateľný pocit skvelého vzrušenia? Vyskúšajte „tajomstvo“ hollywoodskych hviezd, feromónové parfumy. Ak ich raz vyskúšate, nie len váš sexuálny život naberie nový, neopakovateľný náboj plný vzrušujúcich momentov. Dolaďte si svoju charizmu s MAGNETIFICOM.

BANNER_muzi_sekce 

Magnetifico.sk je horúca novinka tohto roku, ktorá je konečne aj u nás. Špeciálne feromónové parfumy sú nakombinované s dlhodobo najpredávanejších a najúspešnejších svetových parfémov. Ich feromónová skladba v kombinácií s najúspešnejšími vôňami tak zvýši váš ťah na bránku až o 50%.   V ponuke je základný výber parfumov s feromónmi pre mužov a ženy, každý v štyroch vôňach( SEDUCTION, ALLURE, SELECTION a SECRET). Kvalitné značkové feromónove parfumy magnetifico sú jedinečné a odskúšané v rôznych svetových laboratóriách v testoch a štúdiách. Prvý dojem rozhoduje, tak si tvorte realitu aká sa vám páči.

Prečo sú také okúzľujúce

Feromóny sú založené na biochémii. Vedecký „šamanizmus“. Parfumy s feromónmi sú neodolateľné pre opačné pohlavie. Neočákvajte, že ak ho použijete, niekto vám padne okolo krku, ak niekoho neľúbiť alebo k vám nechová sympatie. Feromóny však robia človeka atraktívnejším. Tieto parfumy však napomôžu pritiahnuť pozornosť naklonenej osoby a to nielen doma ale aj v spoločnosti. Aj menšie množstvo feromónov obsiahnutých v parfume vyvolá dráždenie v mozgu a ovplyvňuje jeho sexuálne chovanie, zvyšuje sympatie a náklonnosť. Doladené feromóny s najúspešnejšími vôňami z nich robia mega uspešný produkt.

BANNER_ZENY_sekce

Feromonové parfumy sú dostupné vo variante pre muža a pre ženu vo forme klasických vôni s pridanými feromónmi, špeciálnymi gélmi a olejmi.

 

Veľký výber a garancia kvality

Na internete nájdete množstvo parfémov, ktoré sú ponúkané ako feromónové. Magnetifico je originálny výrobca obľúbených vôní. Jeho kúpou tak získavate 100% garanciu originality a pôvodu výrobku. Pridajte sa k spokojným zákazníkov, a vyberte si svoju obľúbenú vôňu a získajte tak najúčinnejší feromón.

Tip pre dámy: Pheromone Selection: Vášnivá a zmyselná  vôňa je náš tip pod vianočný stromček 2016. Ak neviete, ako prekvapiť, táto vôňa je to pravé.

selection_pre_zeny

Tip pre pánov:  Okúzliť muža môže byť tak vzrušujúce. Pheromone Allure je úžasný feromónový parfum s príjemnou vôňou, ktorá si získa srdce každého muža. Spoznajte a vy tajomstvo pravých feromónov.

allure_pre_muzov

logo_web_magnetifico