Erekcia - Andrimax 120kapsúl

Ďalším z veľmi reklamovaných a známych prípravkov na problémy s erekciou je Andrimax. Výrobcovia sľubujú prírodné zloženie, žiadne adičné látky, ktoré by organizmus zaťažovali a samozrejme viditeľné výsledky zaručené počas užívania prípravku. V tomto článku sa zameriame na hodnotenie hlavných parametrov výrobku. Skontrolujeme zloženie prípravku, účinky ako aj nežiaduce účinky, ktoré by sa mohli počas užívania vyskytnúť.

Výrobcom Andrimaxu je spoločnosť Valavani s.r.o., ktorá sídli v Ostrave. Je preto potrebné podotknúť, že každá spoločnosť, ktorá vyrába lieky, prípadne výživové doplnky v Európskej únii je povinná rešpektovať veľmi prísne bezpečnostné štandardy. Táto skutočnosť nahráva do karát práve Andrimaxu, pretože sa každý zákazník vie dopátrať ku presnému zloženiu výživového doplnku a tým sa znižuje a riziko jeho užívania. 

couple-1

Čo obsahuje Andrimax?

Výrobca garantuje čisto prírodné zloženie, ktoré dokáže podporiť sexuálnu výkonnosť, kvalitu erekcie, dĺžku erekcie, zvýšiť libido a prispieť k plodnosti. Andrimax obsahuje až 11 rôznych zložiek, ktorých účinky sa navzájom doplňujú a zaisťujú tak optimálny účinok. V odporúčanej dennej dávke sa nachádza až 1 740 mg účinnej zmesi. Uvádzame oficiálne zloženie doplnené o účinky jednotlivých zložiek výživového doplnku, tak ako je uvádzané výrobcom: 

  • normálnej funkcie pohlavných orgánov - erekciu a hormonálnu aktivitu  (Tribulusterrestris)
  • plodnosť, sexualitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu (MACA)
  • normálnu funkciu prostaty(Serenoarepens)
  • mikrocirkuláciukrvného systému, duševnú rovnováhu (Ginkgobiloba)
  • podporu fyzickej aktivity (Muirapuama - Amazonská viagra)
  • erekciu, vitalitu, únavu, sexuálne zdravie (PanaxGinseng)
  • normálnu činnosť cievnej sústavy(Vaccinium macrocarpon)
  • normálnu činnosť svalov (L-Arginín, Tribulusterrestris)

 

andrimax-120

Zakúpiť Andrimax 120kapsúl

 

Je možné, aby Andrimax vyriešil moje sexuálne ťažkosti?

Na základe uvedeného zloženia je jasné, že prípravok spája prírodné účinné látky, ktoré dokážu efektívne pôsobiť na organizmus. Mechanizmus jeho účinku je založený na nervovej, krvnej a psychickej podpore. Andrimax podporuje činnosť nervového systému, tým pádom zlepšuje schopnosť nervového systému vysielať vzruchy (nervové dráždenia) do oblasti pohlavných orgánov. Ďalej podporuje činnosť srdcovo cievneho systému, zlepšuje prekrvenie tkanív a tým vplýva na erekciu. Pôsobí aj na hormonálnej úrovni - dokáže regulovať hladiny viacerých hormónov. Obzvlášť zaujímavý je jeho účinok na tvorbu testosterónu. Andrimax dokáže zvýšiť hladinu testosterónu v krvi a tým zlepšiť fyzickú. psychickú aj sexuálnu výkonnosť.  

Je užívanie Andrimaxu bezpečné?

Andrimax je výživový doplnok prírodnej povahy. Nie sú dokázané žiadne nežiaduce účinky, ktoré by ohrozovali zdravie zákazníkov. Doplnok výživy je regulovaný a prísne kontrolovanýnormami EÚ, ktoré garantujú jeho bezpečnosť. Nestretli sme sa so žiadnou negatívnou spätnou väzbou zákazníka, ktorý by uvádzal nežiaduce účinky. Práve naopak, muži sú väčšinou prekvapení účinnosťou a kvalitou výrobku. 

Recenzie užívateľov

“Andrimax je fajn výrobok, ktorý mi dosť pomohol. Mal som problém s predčasnou ejakuláciou a slabou erekciou. Počas užívania sa mi problémy upravili. Vidím výsledky. Som spokojný, znova u vás objednám.” Peter K. 

“Balík prišiel zabalený tak, že nik nevedel, čo je dnu. Som spokojný aj s jeho kvalitou. Splnil moje očakávania.” Karol R. 

“Konečne môj sexuálny život funguje podľa mojich predstáv. Ďakujem.” 

kupit-button

Odporúčania

Počas našej štúdie sme nenašli žiadne výsledky, ktoré by poukazovali na nevhodné zloženie prípravku. Andrimax preto považujeme za overený a bezpečný výživový doplnok, ktorý dokáže vyriešiť problémy týkajúce sa sexuálneho zdravia. Výrobca garantuje želané výsledky, ktoré sa naplno prejavia po užívaní najmenej po dobu 3 mesiacov 2 tabletiek 2x denne.

produkty-pre-muzov