Ako a prečo priviesť partnera k vyvrcholeniu? Máte s tým problém?

Určite sa zhodneme na tom, že spokojný intímny život je základom každého partnerského vzťahu.


Ak to v posteli neklape, je len otázkou času, kedy sa problémy prenesú aj do iných oblastí partnerského života. Spokojný intímny život môže mať pre každého z nás iné parametre, ale existuje niekoľko základných faktorov, bez ktorých to zvyčajne jednoducho nie je ono. Preto pre vás máme niekoľko skvelých tipov!

milenci

Vedeli ste, že existujú gély, ktoré zvyšujú citlivosť a vzrušivosť partnerky a uľahčujú jej dosiahnutie orgazmu?

 

Je sex bez partnerkinho vyvrcholenia zlý sex?


Hoci mnohé ženy tvrdia, že k spokojnému intímnemu životu nevyhnutne nepotrebujú vyvrcholenie, väčšina mužov sa zhoduje, že je to znak toho, že podali uspokojivý výkon. Vedeli ste, že existuje množstvo produktov, ktoré môžu výrazne pomôcť dosiahnuť vyvrcholenie? Patrí medzi ne intímna kozmetika v podobe intímnych gélov a sprejov, ktoré obsahujú látky zlepšujúce prekrvenie, citlivosť, a tým aj zážitok partnerky. Alebo prírodné výživové doplnky, ktoré obsahujú látky pozitívne pôsobiace na ženskú sexualitu, frigiditu alebo pozitívne pôsobia pri problémoch s menopauzou. Prehľad produktov na ľahší orgazmus nájdete tu.

milenci_milovanie

Vedeli ste, že výživový doplnok CRILEX obsahuje látky s pozitívnym účinkom na časté príčiny slabej sexuálnej výdrže?

 

Vydrží váš partner dostatočne dlho?


Častým problémom pri dosahovaní vyvrcholenia u žien je skutočnosť, že ženám zvyčajne trvá dlhšie ako mužom, kým dosiahnu orgazmus. Hoci nie je potrebné predvádzať výkony ako herci vo filmoch pre dospelých, štyri alebo päť minút zvyčajne jednoducho nestačí. Ak máte vo vašom vzťahu problém s výdržou, vyskúšajte opäť intímny lubrikant alebo sprej, ktorý obsahuje látky s pozitívnym účinkom na výdrž. Alebo prírodný doplnok stravy s látkami, ktoré majú pozitívny vplyv na bežné príčiny predčasnej ejakulácie. Prehľad produktov na lepšiu sexuálnu výdrž nájdete tu.

produkty_na_sex

Na IntimneNakupy.sk nájdete množstvo produktov, vyrábaných v SR a ČR, ktoré vám pomôžu zlepšiť váš intímny život.

 

Bez kvalitnej erekcie nemôžete ...


Dostatočná a kvalitná erekcia je základom spokojného intímneho života. Bez nej to jednoducho nejde. Mnoho mužov aspoň občas rieši problémy s erekciou. Niekedy je potrebné vyhľadať lekársku pomoc, ale vo väčšine prípadov je to spôsobené len fyzickým vyčerpaním, stresom alebo psychikou. V týchto prípadoch možno použiť niektoré voľne predajné výživové doplnky alebo lubrikačné gély a spreje na podporu erekcie. Dajte však prednosť overeným a najlepšie českým produktom na internete. Prehľad bezpečných produktov na podporu erekcie nájdete tu.

zvacsenie_penisu

Čo si myslíte? Záleží na veľkosti?

 

Zohráva veľkosť nejakú úlohu?


Hoci sa hovorí, že "aj s malým bláznom sa dá hrať veľké divadlo". Jeden centimeter navyše zvyčajne ocenia obaja partneri. Hoci ženy majú v súčasnosti pomerne jednoduchú možnosť operácie prsníkov, muži na podobnú metódu stále márne čakajú. Ale aj napriek tomu dnes existuje niekoľko produktov, ktoré môžu mužom v tejto veci aspoň trochu pomôcť. Prehľad produktov na zväčšenie penisu nájdete tu.


sixi_vojacka

Možno váš intímny život potrebuje len trochu okoreniť! Vyberte si feromónový parfém, masážne gély alebo afrodiziaká

 

Niekoľko tipov pre mužov a ženy na záver .....


Aj na svojom intímnom živote musíte pracovať a nenechať ho upadnúť do nudného stereotypu. Stačí, ak si oblečiete sexi spodnú bielizeň alebo kostým sexi školáčky, zahráte si role, vyskúšate nové miesta a polohy, alebo sa inšpirujete erotickými príbehmi. Alebo len začať večer zvodnou masážou s použitím špeciálnych gélov a afrodiziakálnych sviečok. Ak vám po dlhom dni chýba nálada a energia na milostné hry, namiesto vylihovania pred televízorom môžete spoločne vyskúšať niektoré z prírodných afrodiziak, ktoré vám vo forme prášku, kvapiek alebo nápoja pomôžu prebudiť tú správnu vášeň po náročnom dni.

Pozor! Na uvedené produkty môžete teraz využiť zľavu 10 % po zadaní zľavového kódu: PROMO10 v nákupnom košíku.

afrodiziaka-a-gely2_1

feromony