AFRODIZIAKÁ PRE MUŽOV A PRE ŽENY

afrodiziaka Viete, kto to bola Afrodita? V gréckom panteóne išlo o bohyňu lásky, plodnosti a krásy. Prečo sa ale o nej  vôbec zmieňujeme? Práve od jej mena je totiž odvodený názov afrodiziakum, teda prostriedok na  povzbudenie sexuálneho vzrušenia a libida. V minulosti boli na tento účel využívané rôzne prapodivné látky   (pozri nižšie), dnes si je ale možné zaobstarať produkty, ktoré majú Certifikát zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného ústavu. Ich používanie teda nie je rizikové. Lenže stále sa ešte ponúka otázka, či  afrodiziaká pre mužov a ženy vôbec fungujú a nejedná sa skôr o marketingový trik výrobcov ...

EXISTUJÚ VÔBEC SKUTOČNE SILNÉ AFRODIZIAKÁ?

Skepticizmus vládne svetom, a nie je teda divu, že ľudia o existencii silných afrodiziakách skôr pochybujú. Samozrejme že neexistujú také prostriedky, po ktorých sa u každého muža stopercentne dostaví erekcia a u ženy stopercentne neutíchajúca sexuálna túžba. Niektoré výrobky ale na druhú stranu obsahujú látky, ktoré môžu tieto veci silne podporiť. Existujú bezpečné produkty, ktoré obsahujú látky s kladným vplyvom na sexualitu a libido, z ktorých môžeme menovať SexUp Aphrodisiac alebo Elixir of Love. Látky v týchto výrobkoch pritom pôsobia nielen na mužov, ale sú brané aj ako účinné afrodiziaká pre ženy.

ŠIALENÉ PRÍRODNÉ AFRODIZIAKÁ. VYSKÚŠALI BY STE ICH?

Ak sa domnievate, že vás už ľudstvo nemá čím prekvapiť, možno teraz zmeníte názor. Vedeli ste napríklad., Že veľa nosorožcov zaplatilo životom za to, že ich rozomleté rohy sú úžasné prírodné afrodiziakum? To ale ešte nie je ani zďaleka najbizarnejšie. Za veľmi účinné afrodiziakum bol a niekde ešte stále je považovaný napr. moč paviánov, spermie krokodíla, skvapalnená žaba, vtáčie sliny alebo vajcia so zárodkom. Na miesto týchto bizarných afrodiziák radšej odporúčame vyskúšať bezpečné a preverené výrobky viď. vyššie.