Zarábajte s nami...

Náš obchod www.IntímneNákupy.sk sa neustále rozrastá a zapájajú sa do našej propagácie ďalší partneri a my stále bližšie a bližšie k vám. Môžete s nami zarábať cez najväčší affiliate systém v SR Dognet.sk       dognet_logo

Viac na: https://magazin.dognet.sk/kampane/kampan-intimnenakupy-sk/ 


Odmeňovanie: CPS

Výška odmeny: 15%

V spolupráci s IntímneNákupy.sk sme pre publisherov siete DOGNET pripravili kampaň “IntímneNákupy.sk”. Ide o klasickú affiliate kampaň. Odmeňovanie je postavené na províznom systéme, kedy publisher dostáva percentuálnu províziu z výšku predaja.

IntímneNákupy.sk je jediný eshop, kde je možné zakúpiť produkty značky VALAVANI a 2people určené pre sexuálne zdravie, zväčšenie penisu, zvýšenie libida, zväčšenie poprsia, zlepšenie erekcie na Slovensku. Ponúka produkty, ktoré sú jedinečné svojím zložením, receptúrou a účinnosťou. Všetky produkty značky VALAVANI sú vyrábané v ČR. Produkt Maca Fresh je vyrábaný priamo v PERU pod značkou 2people. Jedná sa o tzv. „peruánsku viagru“ a je to najpredávanejší produkt svojho druhu v SR a ČR.

Výhody eshopu:

  • Zaručená kvalita, produkty majú zdravotné certifikáty a sú schválené UVZSR
  • Vrátenie tovaru do 60 dní
  • Špeciálna akcia 2+1 produkt
  • Expresné doručenie

Doplnkové informácie

  • Priemerná výška objednávky 60€.
  • K dispozícii sú akciové bannery a XML feed na vyžiadanie

Podmienky kampane

  • Priama PPC kampaň je zakázaná v Google Adwords. Ostatné PPC systémy kampane sú povolené.

Schvaľovací proces

Verifikácia získaných predajov prebieha pravidelne na mesačnej báze, avšak budeme sa snažiť čo najviac stlačiť čas medzi zaznamenaním predaja a vyhodnotením. Provízia je pripísaná ihneď po odsúhlasení zo strany inzerenta. V prípade tovaru je potrebné rátať aj s časom, ktorý je legislatívne daný a umožňuje vrátiť tovar. Predaje sa odsúhlasujú najskôr po uplynutí tejto doby (cca kalendárnych 30 dní). Treba tiež počítať s časom, kedy si tovar objednávateľ vyzdvihne z pošty. To tiež môže trvať niekedy až 7-10 dní.

Chceme, aby ste boli čo najskôr oboznámený s výsledkom a tomu prispôsobíme aj schvaľovací proces, no legislatíva na Slovensku v princípe umožňuje schváliť predaj až po viac ako mesiaci.

Platnosť cookies je nastavená štandardne na 30 dní

Provízia sa vypočítava z ceny bez poštovného.