5 veci, ktoré sú pre mužov to najväčšie afrodiziakum

Mužsko-ženský svet je plný záhad. Príťažlivosť medzi pohlaviami sa považuje za zložitý rébus, a odpoveď naň sa hľadá neustále. No nie je až taká zložitá ako sa môže zdať. Postačí pozornejšie čítať vzájomnú komunikáciu oboch pohlaví.

Podľa testu, ktorý sme urobili, aby sme zistili, aké afrodiziakum mužov najviac priťahuje na ženách, sme sa opýtali širokej vzorky mužov. S jednotlivých odpovedí boli vybrané tie, ktoré sa najčastejšie opakovali.

sexi_chlap1

1, V kuchyni kuchárka, v spálni milenka v spoločnosti dáma

Výborná kuchárka, ktorá sa vie obracať v kuchyni a dokáže ulahodiť reps. uspokojiť mužské chute, vyhráva. Znie to ako známa fráza „láska prechádza cez žalúdok“ , skrátka muži uprednostňujú ženy, ktoré to “vedia v kuchyni”. Predsa len nie nadarmo sa zrovnáva jedenie s orálnym sexom.

Tip do kuchyne: Použijete prírodné afrodiziaká, ktoré mu nie len s jeho chuťovými pohárikmi „zaštrngajú“.  Potom ho ani nenapadne pomyslieť na nejakú inú. Medzi tie najlepšie potrvavinové afrodiziaká patrí čokoláda, pretože obsahuje (okrem iného) psychostimulant, ktorý umocňuje pocit radosti a vzrušenia. Čo tak pozvať svojho chlapa na chutnú večeru s prímesou afrodiziák (škorica, med, ustrice, píniové oriešky, ….)? 

2, Žena, ktorá vie pochopiť mužov humor

Tá, ktorá sa smeje mužovmu vtipu, získa cenné plusové body. Prečo? Znamená to, že jeho humoru rozumie, nič jej netreba vysvetľovať, čo mužovi silno posilňuje ego.

Tip k mužskému smiechu: Snažte sa na niektoré veci pozerať viac svojou mužskou stránkou, aj keď ste žena. Uvidíte, že  budete prekvapená ako sa vám bude zdať jeho humor ešte viac zábavnejší.

3, Fyzický vzhľad

Jednoducho je to tak. Je to inštinkt lovca.  Nech to znie akokoľvek povrchne, je to jedna z prvých vecí, ktoré pútajú mužov pohľad. Ak si myslíte, že je to len o prsiach a zadkoch, je to len z polovice tak. Oči, pery, pokožka, nechty, dokonca aj čistota oblečenia, účes, všetko sa počíta. Keď je všetko vliaté do sexi postavy, o ktorú sa žena očividne stará, vyhrali ste.

Tip k fyzickému vzhľadu: Nepreháňajte to zase. Muži nemajú radi vyumelkovanú playmate. Buďte samá sebou, to je to najviac najväčšie afrodiziakum akým môžete na neho zapôsobiť. Pokiaľ nezaberie, hold nie je ten pravý, ide sa ďalej.

4, Zdravé sebavedomie

Krásna, nádherne oblečená, v sexi opätkoch a dokonale nalíčená. A napriek tomu neatraktívna? Áno, pokiaľ chýba sebavedomie. Držanie tela, energia vystupovania a dynamika prejavu, to všetko mužom naznačí, ako ste na tom so sebavedomím a sebadôverou. Keď má žena rada samu seba, takú aká je, je to vidieť na kilometre.

Tip k zdravému sebavedomiu: V podstate platí to isté čo pri vzhľade. Nehrajte sa na niečo čím nie ste. Lacná kópia je vždy fejk. Verte si, buďte za dámu s trochou pokory. Tu platí: „ Ľudia nemajú radi, keď je im niečo predávané, ale radi nakupujú“. Skúsme to so sebavedomím: „Nenaháňajte chlapov, ale nechajte ich k sebe prísť“

5, Vôňa

Veľmi dôležitý bod. Okrem vône čerstvo osprchovaného tela fascinuje mužov všeobecne vôňa ženy. Lebo esenciálna vôňa a feromóny.  Počuli ste už o feromónoch? Stručne, sú to chcemické látky, ktoré sa uvoľňujú z tela za účelom zvýšiť sexuálnu príťažlivosť a “prilákať” partnera. Túto funkciu plnia aj afrodiziakálne parfémy, ktorými je možné vábenie umocniť.

Tip ohľadne vôní: Na trhu je celá škála feromónových alebo ak chcete afrodiziakálnych parfémov. Z nášho prieskumu však vzišla ako ideálna kombinácia najúspešnejších vôní (dlhodobo a celosvetovo najpredávanejších parfémových vôní – podľa svetových štatistík ) a najúčinejších feromónov značka MAGNETIFICO. Za vyskúšanie a získanie si obdivu to stojí.

zenske-feromony

Môj tip na záver: poradie týchto 5 zručností nerozhoduje, najideálnejšia je kombinácia všetkých.  „Z každého rožku trošku“.  A nezabúdajte celok vždy dopĺňajú detaily. Vyšperkujte ich.

produkty-pre-muzov

produkty-pre-zeny