Erotická poviedka: Zrezaná breza a zlato na striebornom podnose

Nepovažujem sa za náročnú ženskú, uspokojím sa aj s priemerom, no keď sa ponúka zlato na striebornom podnose, akékoľvek triezve úvahy idú bokom. V podstate na premýšľanie vtedy ani nemáte čas. Takto indisponovaná (a doslova s rozumom v nohavičkách) som bola minulú sobotu. Otec už dlhšie plánoval zrezať obrovskú brezu v našej záhrade a konečne prišiel ten deň „D“. Prizval si k tomu profesionálneho pomocníka a práve on bol tým mojím kameňom úrazu, respektíve tým zlatom, ktoré mi bolo tak nečakane  naservírované.

     Snáď žiadna žena by neodolala pohľadu na statného drevorubača. Ivan bol fakt ako vystrihnutý z katalógu, svalnatý, urastený, jednoducho sexy.

Zrezaná breza a zlato na striebornom podnose2

„Ahoj,“ povedal, keď som vyšla von, aby som jemu aj otcovi podala pivko. Išla som z neho do kolien. Chvíľu som na neho len tak civela a nezmohla sa na slovo. Otec musel do mňa štuchnúť, aby som sa totálne neznemožnila.

„Čau,“ odpovedala som trasľavo. Potom som sa rýchlo utekala schovať a hanbila sa ako pubertiačka. Celý čas, kým pracoval, som ho pozorovala z okna. Nikdy by som neverila, čo dokáže so mnou urobiť už celkom neškodné pozeranie na pekného chlapa. Za sebou mám pár rande s jedným týpkom od susedov, s ktorým to možno aj dotiahneme pred oltár, ale to je presne ten Pinocchio, akých si vyberajú nenáročné dievčatá. Áno, Ivan bol pokušenie, hriechom presiaknuté jablko, zlato na striebornom podnose, po ktorom slintáte dovtedy, kým ho nedostanete (a možno aj dlho potom).

     Z tých jeho svalov, ktoré sa úžasne napínali pri každej záťaži, mi vlhlo medzi stehnami. Vánok mu strapatil tmavé vlasy, čo bolo naozaj rozkošné. Keď si vyzliekol tričko a doslova ma oslepil svojou mocnou spotenou hruďou, musela som na vzduch (alebo len bližšie k tej hore svalov).

„Ľubka, musím ísť zaviesť Martu do roboty, daj Ivanovi z toho guľášu, čo som včera navaril,“ povedal otec a ja som začala ťažšie dýchať, pretože ma nechal s Ivanom celkom samú. Šla som nachystať obed do záhradného altánku.

„Ďakujem,“ povedal, keď som mu naložila na tanier. Ledva som mu pozrela do očí, tak som sa hanbila. Chystala som sa odísť, ale zastavil ma.

„Však si sadni ku mne. Môžeme sa rozprávať. Ja som nerád sám.“

     V hrdle mi navrela hrča. Ja fakt nie som typ, ktorý by vedel viesť konverzáciu s takýmto chlapom. Niežeby som ho podceňovala, ale vôbec som netušila, kam siaha jeho všeobecný prehľad a čím by som mala začať.

„Máš pekné vrkoče, ale určite by si mala nosiť vlasy aj navoľno,“ prekvapil ma dosť osobným komentárom.

„Väčšinou ich nosím v cope,“ priznala som a sklopila zrak, lebo som neuniesla priamy pohľad jeho nebeských očí.

„Si nádherná baba, som zostal ako obarený, keď som ťa dnes ráno uvidel,“ skúšal na mňa otrepané frázy, ale ja som mu to žrala aj s navijakom.

„Ale tak ani ty nie si na zahodenie,“ zapotila som, načo mi venoval sladký úsmev.

„Pomôžeš mi potom troška? Potrebujem malé kliešte. Tie som si nezobral.“

„Jasné, sú v záhradnom domčeku. Pôjdem ti ich pohľadať.“

„Ďakujem,“ povedal a letmo sa dotkol mojej ruky, ktorá bola na stole tesne pri tej jeho. Ani som si neuvedomila, kedy som porušila diskrétnu zónu. Iste, priťahoval ako magnet, ale že som neovládala svoje pudy, tak to ma zarážalo.

     Ako som sa v záhradnom domčeku prehrabávala v otcovom náradí, cítila som na svojom pozadí jeho horúci pohľad. Začala som sa chvieť. V okamihu, keď som sa otočila, pristala som rovno na jeho perách. Silno ma chytil okolo pása a pevne k sebe pritiahol. Skôr ako som sa stihla spamätať a nejako protestovať, začala sa v mojich ústach odohrávať jazyková techno párty.

„Prepáč, ale máš tak úžasné pozadie, že som sa neovládol,“ zastonal, no nečakal na moju reakciu. Vošiel mi rukou do krátkych nohavíc a šikovne si našiel cestičku rovno k môjmu klitorisu. Niekoľko sekúnd ho dráždil, čo viedlo k poriadnej oblačnosti v mojej vagíne. Zvlhla som tak, ako ešte nikdy. Chcelo sa mi smiať aj plakať zároveň. Veľmi som ho túžila cítiť hlboko v sebe. Zostávalo asi dvadsať minút, kým sa vráti otec.

„Poď, urob mi to,“ povedala som ako hrdinky z kníh, ktoré rada čítam. Vysadla som na drevený stôl a doširoka roztiahla nohy. Zatvoril dvere na domčeku, aby nás náhodou niekto nevyrušil, a šikovne si stiahol nohavice.

„Vedel som, že nebudeš žiadna netýkavka,“ potešil sa, napasoval sa medzi moje stehná a veľmi obratne ma vyzliekol. Potom sa to už celé odohralo veľmi rýchlo. Vnikol do mňa svojím obrím penisom a mne sa z toľkej plnosti zakrútila hlava.

„Pre takúto čerešničku sa oplatí čo to zariskovať,“ prehlásil a zrýchlil dorazy.

     Kým sa venoval dolnej časti môjho tela, nenechával ladom ani ostatné časti. Hladil mi prsia a trel bradavky, čo tvorilo samostatnú kapitolu môjho vzrušenia. Veľa som čítala o prsnom orgazme, no ani vo sne by mi nenapadlo, že ho niekedy zažijem. Nevedela som, že masáž dokáže také zázraky.

„Ach, ach, ach...“ zmohla som sa iba na spokojné výkriky.

„Si rozkošná,“ šepkal.

     Keď začal bozkávať môj krk, priblížila som sa k siedmemu nebu. Začala som rytmicky sťahovať vagínu a vrtieť bokmi.

„Skvelé, mačička, takto sa mi to páči,“ pochválil má. Poriadne sa rozbehol a rozdivočil aj mňa. Vyvrcholili sme takmer v rovnakej sekunde. Akonáhle zo mňa vytiahol svoj penis, ešte hodnú chvíľku som tam len tak stála a triasla sa v neopísateľnom kŕči rozkoše.

„Tak to bolo niečo,“ uzavrela som to.

„To teda bolo, cica,“ usmial sa a narýchlo má pobozkal, lebo v tom momente sme už počuli zvuk motora otcovho auta.

     Pred odchodom mi Ivan venoval ešte jeden vášnivý pohľad. Zbalil si náradie a bol fuč.

     Bolo mi jasné, že záhradná rýchlovka mi nedáva príliš dobre vyhliadky na vzťah s týmto svalnáčom. Cítila som sa ako tá naša zrezaná breza, nešťastná, zrútená a využitá. Predstava, že už asi nezažijem tak dobrý sex ma lámala v základoch. Nuž čo, mám predsa svojho Pinocchia, a to mi musí stačiť. Ivan sa zase určite veľmi rád naservíruje niekomu druhému. Juj, a že bude chutné to sústo.

afrodiziaka-a-gely2_1

esencialne-vone