Erotická poviedka: V zajatí objatí (časť piata) Šnips, šnaps

Odmalička sa mi páčilo spojenie šnips, šnaps. Možno preto, lebo ho často používala moja babička. Keďže má vyjadrovať prudkú zmenu, rázne odrezanie či odstrihnutie, dovolila som si ho vsunúť do tejto časti môjho príbehu. Je trefné a dôkladne vystihuje, čo sa udialo po tom, keď ma Benito prichytil pri divokej sexuálnej hre s Pablom. Odstrihla som sa od všetkého nemravného a akokoľvek zábavného. Viac som nemohla pomyslieť na žiadne predávanie objatí a experimentovanie v posteli. Znova som si musela nasadiť masku poslušnej manželky, nevinnej ženy a romantickej milenky. V praxi sa to rovnalo sexuálnej samovražde, pričom moje nadšenie pre sex zostalo kdesi na bode mrazu. Spomienka na Pabla mi ale zostala a vždy, keď bolo nutné milovať sa s mojím manželom, predstavila som si naše ohnivé momenty. Benito nechcel vedieť, prečo som mu bola neverná. Pokúšala som sa mu naznačiť, že sa mi páči o niečo drsnejší sex než mi ponúka on, ale pre neho to bola zjavne veľká neznáma. Nebol ochotný priznať si, že jeho „dáma“ by mohla mať nejakú sexuálnu úchylku. Jednoducho sa uspokojil s tým, že sa mi nevenoval dostatočne, čo sa snažil neskôr kompenzovať pravidelným sexom. Mne to ale nič nové neprinášalo a pomaly som to začínala brať ako utrpenie. Iste, svojho dobrého muža som milovala, ale viac som sa na neho nedokázala dívať ako na milenca. Snáď ako na priateľa alebo dobrého známeho.

erotický_ román_5

     Presťahovali sme sa do Milána, no Benito zároveň utratil veľkú čiastku peňazí za trojmesačnú plavbu loďou. Tá nás mala dať opäť dokopy a vrátiť tam, kde sme boli na začiatku. V niektorých okamihoch mi môj Benito pripadal ako chlapec. Bolo vari možné zabudnúť na to všetko, čo som zažila? Je reálne vrátiť sa do dievčenských čias, keď už ste sa raz stali ženou? Môže sa z labute stať znova škaredé káčatko?                                                                                        

     Šnips, šnaps, odstrihnutá od sveta. Na druhej strane, cestovanie s Benitom bolo krásne. Videla som neskutočné miesta a žasla nad tým, aký je môj manžel vzdelaný. Nepotrebovali sme sprievodcu, pretože on vedel toľko zaujímavosti, že by schoval akéhokoľvek profesionála do vrecka. Práve Benitova inteligencia a vzdelanie sa stali pre mňa novým obzorom, vďaka ktorému som ho dokázala rešpektovať a hádam som sa aj nanovo zaľúbila.

***

     O niekoľko dní po návrate z plavby som sa dozvedela, že čakám dieťa. Benito žiaril šťastím, ale ja som si samú seba nevedela predstaviť ako matku. Desila ma predstava podriadenej ženskej, ktorá sa točí v jednom kole. No dobre, povedala som si, pretože Benita som stratiť nechcela, nejako to zvládnem. S nevôľou som sledovala, ako sa mení moje telo na obrovský balón. Z atraktívnej mladej ženy sa stala slonica. Chcelo sa mi plakať, a to som mala pred sebou ešte celé mesiace. Môjho manžela zamestnávali pracovné povinnosti na druhom konci sveta a ja som sa musela so svojím stavom vysporiadať sama. Mám ale silné podozrenie, že sa odpratal preto, lebo nedokázal viac znášať moje výkyvy nálad, ako aj skutočnosť, že tiež tehotné ženy potrebujú sex a nielen zamilované maznanie.

     Tehotenstvo mi ale napriek zmiešaným pocitom, nedostatku sexu a izolácii od ľudí môjho veku prinieslo aj množstvo nových zaujímavých pocitov. Okrem iného som v sebe objavila novú úchylku. Zamilovala som si pozerania porna na internete. Pre mňa samotnú bolo prekvapením, že najviac ma vedeli dostať do varu ľahko erotické scénky, kde si venovali nežnosti dve ženy. Už samotné pozeranie spustilo vo mne príjemné chvenie, pričom po niekoľkých sekundách začali reagovať prsia a moja dierka celkom zvlhla. To ma jednoducho navádzalo k tomu, aby som sa nenechala vychladnúť. Občas som si to narýchlo urobila rukou, ale inokedy som predvádzala doslova rituálne prípravy. Zapálila som sviečky, chýbať nesmela ani erotická bielizeň, pretože som sa jednoducho potrebovala cítiť sexy. Áno, sama pred sebou. Zo zásuvky som vybrala vibrátor a nechala ho robiť si svoje medzi mojimi nohami. Kým on vibroval tam dole, ja som si hladila prsia, krk a bruško. Vzdychy a mľaskanie, ktoré prichádzali z videa, naštartovali moju predstavivosť a mne sa v tej chvíľke zdalo, že v izbe nie som sama, ale milujem sa s krásnou neznámou.

     Vtedy som prvýkrát zatúžila vyskúšať si intímny styk so ženou. Muži nech zostanú mužmi, na nich treba drsne, a sladkú bábiku by som mala na maznanie. Pri prechádzkach, návšteve obchodného centra alebo čajovne som si začala obzerať nielen vyformované pánske zadky, ale tiež ženské proporcie. Večer, keď som sa znova ukájala celkom opustená vo veľkej posteli, tie najkrajšie z ponuky tam boli so mnou. Na fantázii je najkrajšie to, že vám ju nemôže nikto zobrať. Stala som sa na masturbácii a šteklivých videách so ženami celkom závislá. Pomáhalo mi to ale vyplniť prázdnotu a čakanie na dieťa.

***

     Vďaka génom, veku a zdravému životnému štýlu som mala ľahký pôrod. Narodil sa nám krásny chlapček. Benito sa na neho nemohol vynadívať a ja som verila, že z neho vyrastie taký skvelý chlap ako je on.

„Principessa, princeznička moja, dnes si zo mňa urobila najšťastnejšieho chlapa na svete,“ vyznal sa mi môj manžel a rozplakal sa dojatím. Ja som pozrela na to malé stvorenie a hoci sa vo mne zaručene niečo pohlo, nechcela som dovoliť, aby mi ukradol najkrajšie roky života. Kým Benito nekonečne bozkával krásne líčka nášho syna a nechcel ho pustiť z náruče, ja som si so záujmom obzerala sestričku, ktorá sa o mňa láskavo starala. Premýšľala som, či by sa dala nahovoriť na rande. Večer pred odchodom z nemocnice som sa jej jednoducho spýtala a ona moje pozvanie bez pohoršenia prijala. 

     Zoe navždy zostane mojou prvou. Pochopila som, že iba žena dokáže správne uhádnuť, čo iná žena potrebuje. Ak by som mala hovoriť o zamilovanosti, tak som v tom lietala. Celé sa to začalo klasicky, a teda nevinnými dotykmi, kedy sa nám pri obede spojili dlane. Ona už mala za sebou podobné skúsenosti, ja som v tom bola celkom nová. Bozkávala sa sladko a chutila ako škorica. Nechala som sa ňou viesť od prvého rozopnutého gombíka až po stiahnuté nohavičky. Jej jemné ruky blúdiace po mojich erotogénnych zónach mi prinášali celkom nový telesný pôžitok. Aj keď som už dávno vedela, že žena nepotrebuje k orgazmu penis, milovanie so Zoe ma v tom utvrdilo. Bola oboznámená s tým, kde sa ma musí dotknúť, aby vystupňovala moje vzrušenie. Perami kĺzala po mojom bruchu, naliatych materských prsiach, no nezabudla ani na šiju a chrbát.

     Zamilovala som sa bezhlavo, prestal pre mňa existovať okolitý svet. Viac som nechcela cítiť vedľa seba Benita a nemala som záujem ani o svojho syna. Viem, asi sa zamyslíte nad tým, čo som to za ženskú, ale takáto som naozaj bola. Ako som sa kedysi odstrihla od Pabla a vášnivého sexu, ktorý mi ponúkal, teraz som jednoducho urobila šnips, šnaps, zbalila si kufre a odišla so Zoe do Viedne.

feromony

afrodiziaka-a-gely2_1