Erotická poviedka: V zajatí objatí (časť šiesta) Pravidlá

     Život so Zoe nabral rýchle tempo a doslova blikal všetkými farbami. Každá sekunda bola krásna, pestrá a úžasná. Žili sme si ako v rozprávke. Nechápem, ako mi mohol Benito vedome tolerovať tento môj úlet. Svoj nákladný život vo Viedni som platila jeho kreditnou kartou a on ju nikdy nezablokoval. Vďaka karte ma mohol tiež vystopovať, ale neukázal sa. Zoe bola krásna blondínka s modrými očami, krajšiu bábiku som si nemohla vysnívať. Keď sme sa spolu objavili na diskotéke, ona krehká a nežná, ja s ohnivými vlasmi a šibalským úsmevom, všetci muži išli na nás oči nechať. My sme ich ale s obrovským pôžitkom dávali dole tak, že sme sa uprostred tanečného parketu žiadostivo bozkávali. Niektorí to pochopili ihneď, iných to naše divadielko ešte väčšmi navnadilo. Naše spoločné chvíle boli nielen plné bláznivých intímnosti, ale tiež drinkov, cigariet a hlasnej hudby. Lenže ak niečo zo srdca nenávidím, tak je to stereotyp. Hoci aj okázalý a uvoľnený.

erotický_ román_6

     Aby ste ma nechápali zle, nestala sa zo mňa lesbička. Naďalej sa mi páčili chlapi a niekoľkokrát som bola Zoe neverná. Viem, že sa veľmi trápila, keď som zas a znova prišla do nášho bytu nadránom, občas až pred obedom, a ona zo mňa cítila pánsky parfum. Vždy mi pokorne odpustila a netrápila ma výčitkami. Dnes môžem celkom pokojne priznať, že svojimi početnými neverami som ju chcela donútiť k tomu, aby sa so mnou rozišla. Poslúžila svojmu účelu a ja som sa chcela posunúť ďalej. Moja láska k nej vyprchala ako alkohol po divokej noci. Čoraz častejšie som myslela na Benita a svojho syna. Zoe bola vytrvalá a verná vo svojej láske ku mne, nemohla som sa preto spoliehať, že mi dá slobodu. Ako nečakane som sa zbalila na odchod od svojho manžela, tak nečakane som opustila aj ju, moju bábiku. Vedela naozaj krásne hrať prstami na moju vagínu. V tom bola bezkonkurenčný virtuóz, no aj napriek tomu sa museli naše cesty rozísť.

***

     Benita som našla v záhrade. Hral sa s naším synom. Pohľad na nich dvoch bol úchvatný. Na moment sa mi zachcelo pribehnúť k nim a silno ich objať. Bol to ale iba moment, pretože potom si ma všimol môj manžel a jeho tvár sa zachmúrila. Zamával na staršiu ženu, ktorá polievala kvety na terase. Pravdepodobne to bola domáca gazdiná, ktorá sa starala aj o chlapca, pretože v momente k nemu pribehla.

     Pokorne som si sadla na kufor, sklopila zrak a bola som pripravená na všetko. Benito ku mne pristúpil, zapálil si cigaretu a stál tam bez slova, kým ju nedofajčil. Potom ma chytil za ruku, zobral kufor a vošli sme do domu.

„Je ti so mnou až tak zle?“ opýtal sa, pričom postavil vodu na čaj.

„Benito, ja neviem, ako by som ti to celé vysvetlila. V podstate to ani vysvetliť nejde.“

„Chceš sa so mnou rozviesť?“ zaskočil ma otázkou.

„Nie, to rozhodne nechcem,“ zajachtala som a chcelo sa mi plakať.

„Dobre, tak sa teda nerozvedieme, ale zajtra sa vrátiš do svojho rodného mesta.“

„Čože? Prečo?“

„Tam som ťa našiel a tam musíš nájsť samú seba aj ty. Dám ti toľko času, koľko len potrebuješ, aby si pochopila, čo je pre teba dôležité. Musíš si ale poradiť sama. Kreditky nechaj tu. Môžem ti ponúknuť iba pár dobrých kontaktov, aby si sa mohla ďalej venovať móde.“

„Ja viem, čo je pre mňa dôležité, už ťa viac neopustím,“ dušovala som sa pod záplavou paniky.

„Neviem prečo, ale neverím ti. Musíme si stanoviť pravidlá. Vrátiť sa smieš najskôr o rok a musíš ma presvedčiť o tom, že vieš, kto si. Je načase, aby si sa začala starať sama o seba.“

     A tak som si kufor ešte ani nevybalila a už som znova cestovala. Do batožiny mi pribudol notes s nejakými kontaktmi od Benita. V peňaženke som mala dvesto eur a v hlave žiadnu predstavu, ako ďalej. Na letisku som si ale spomenula na abbracci, na staré dobré objatia. Potrebovala som niekoho objať, úprimne, priateľsky a verne. Ibaže nikto vhodný nebol nablízku.

***

     Benito si stanovil svoje pravidlá a bol čas, aby som si zriadila nejaké vlastné. Skúsila som to opäť s predajom objatí. Najskôr iba pred obchodným domom, kde som ľudí objímala za pár centov, ale postupne som si znova vytvorila slušnú klientelu a mohla ponúkať abbracci na luxusnej úrovni. Samozrejme, nešlo to zo dňa na deň, ale bola som hrdá na to, že nepotrebujem Benitove kontakty, aby som sa uživila.

     Poučená minulosťou som vedela, ako to môže pri objímaní dopadnúť. Každého klienta som si vždy najskôr preklepla. Spočiatku som to robila sama, neskôr som si našla na to človeka.

     K životu som ale, samozrejme, potrebovala aj sex. Spomedzi svojich klientov som si vždy vybrala niektorého, kto sa mi stal zároveň aj milencom. Občas sa mi tiež zachcelo ženskej nehy, a preto som sa nebránila ani návštevám nežnejších polovičiek. Keď sa už ale niekto dostal do mojej postele, musel podpísať zmluvu o mlčanlivosti. Určite som si nechcela pokaziť obchodné meno, ktoré sľubovalo iba terapiu objatím. Medzi klientami som bola známa ako Margarita, šťavnatá, opojná a obľúbená.

     Po roku som si mohla prenajať apartmán v centre mesta a ten sa stal veľmi rýchlo symbolom dokonalých objatí. Milencov a milenky som striedala bez väčšieho záujmu, lebo ani jeden z nich nedokázal ukojiť moju túžbu po dominancii a oddanej poslušnosti. 

     Nakoniec som predsa len využila jeden z Benitových kontaktov a začala sa popri objímaní, ktoré som k životu potrebovala ako soľ, venovať tiež móde. Spojila som sa s mladou nádejnou návrhárkou a spoločne sme začali pripravovať revolučnú kolekciu plaviek. V rovnakom čase si u mňa kúpil preukaz na noc v objatí istý starší pán, ktorý ho chcel venovať kolegovi k narodeninám. Takých preukazov som už predala veľa, ale ten s číslom 312/1050 priniesol do môjho života nový prievan.

produkty-pre-zeny

produkty-pre-muzov_1