Erotický príbeh: Útek k manželke

Ako biznismen a úspešný podnikateľ potrebujem po svojom boku ženu, ktorá by ma reprezentovala. Aby som to uviedol na správnu mieru, som šťastne ženatý a otec dvoch takmer dospelých detí. Manželka je úžasná ženská, aj v sexe nám to stále klape, lenže podľa konvencií nemá tie správne proporcie. Preto som si s jej súhlasom našiel slečnu, ktorá ma sprevádza na významných pracovných stretnutiach a večierkoch. Nikdy tam nemalo ísť o nič viac než o luxusnú spoločnosť. Nakoniec sa to ale zamotalo a ja som chcel z toho von. 

„Nalejem ti niečo?“ opýtala sa Nina, keď skončila svoje predstavenie. Áno, trošku som sa rozkokošil a od svojej krásnej spoločnice požadoval malý bonus. Nikdy som neplánoval vyspať sa s ňou, pretože svoju ženu naozaj milujem. Dokonca som nechcel ani to, aby sme po pracovných obedoch a večierkoch skončili na rovnakej izbe. Raz sa mi ale Nina pochválila, že sa vo svojom voľnom čase venuje športovému tanci na tyči, ktorému sa hovorí Pole Dance. Nejde o šteklivé striptízové vystúpenie, ale o skvelý spôsob cvičenia. Chlapovi ako ja to však ťažko vysvetlíte, pretože mňa to rajcuje tak či tak. Požiadal som ju preto, aby mi niečo z takéhoto cvičenia predviedla. A ona to urobila veľmi ochotne.

„Pôjdem si ľahnúť,“ snažil som sa to chladno uzavrieť.

„Nechceš, aby som zostala?“ spýtala sa odvážne a mňa sa to trochu dotklo. Pokladal som to za podraz, porušenie pravidiel a dosť silnú provokáciu.

„To nemáš v náplni práce,“ upozornil som ju. Ona bola ale nástojčivá.

„Nemusíme robiť iba to, čo je náplňou mojej práce. Veď si to bol práve ty, kto prekročil hranicu a chcel odo mňa ukážku tyčového cvičenia.“

     Mala pravdu, nemal som pokúšať osud. Stála tam v ľahkom príťažlivom komplete, ktorý bol originál pre ten druh „športu“. Nedokázal som od nej odtrhnúť oči. Prsia mala ako melóny, pevné a pozývajúce k zakusnutiu. Cez odev jej presvitali vztýčené bradavky. Bol som vo veľmi silnom pokušení. Dokonca aj môj penis sa začal hlásiť o slovo a presviedčať ma, že by som mal do toho ísť. Priznávam, zvádzal som silný vnútorný bol.

dokonalé prsia podprsenka                                                                                                                                                                                                                                

„Spýtam sa ťa na rovinu. Chceš, aby sa z nás dvoch stali milenci?“ položil som jednoduchú otázku a ona sa nachvíľu zamyslela. Predpokladám, že nie preto, lebo premýšľala nad tým, či sa chce so mnou vyspať, ale skôr z toho dôvodu, aby si ujasnila, ako mi to podať.

„Si kus pekného a zrelého chlapa. Myslím, že každá zdravá ženská by ťa chcela za milenca,“ povedala napokon a sadla si mi do lona. Nohami mi pevne objala boky a zadoček posunula až na moje prirodzenie. Cítil som sa ako šampión, nabitý nevídanou energiou a pripravený na divokú noc. Hlavu mi bombardovalo svedomie rôznymi obrázkami zo šťastného manželstva. Za celé tie roky som nebol svojej polovičke neverný. Vášeň však vyhrala. Stačila silná prívalová vlna v podobe horúceho bozku a všetky tie obrazy boli preč.

     Ninu mi v podstate vybrala manželka. Obávala sa, aby sa neodohral scenár, ktorý som práve začal rozuzľovať. Samozrejme, chcela sa vyvarovať toho, že ju podvediem. Netuším ale, prečo vybrala práve ženu, slečnu, ktorej robí potešenie Pole Dance. Možno si myslela, že čiernovlásky nie sú môj typ. Žena je modrooká blondína. Za tie roky ale musela zistiť, že nemám vyhradený typ žien, ktoré sa mi páčia. V každom prípade, stalo sa.

Moja spoločnica bola divoká a iba s vypätím všetkých síl som stíhal jej tempo. Bolo krásne cítiť znova ten zápal, nespútanosť a šialenú rýchlosť, nebol som ale úplne vo forme, aby som cez to bravúrne prekľučkoval.

„Rád sa pozerám do tvojich očí,“ presviedčal som ju, hoci som pozeral na jej prsia a pevne ich masíroval v dlaniach. Mala dokonalé telo v skvelej forme. Starala sa o seba. Celé som ho zasypal bozkami. Od prstov na nohách až po tie havranie vlasy. Ona ma potom zato vyfajčila. Napíšem to takto priamo, pretože to také aj bolo. Bez obalu, ostychu a rovno na vec. A či sa mi to takto páčilo? Sakra! Páčilo! A ako! Bolo to svetové. S manželkou sme orálny sex nikdy nepraktizovali. Ani jeden to nikdy nenavrhol a zostávalo to roky tabu. Netušil som, že keď to raz vyskúšam, intímny zážitok dostane úplne iný punc. Nina mala ústa ako jahodu, veľké, krvavočervené, sladké a prinášajúce potešenie. Nechápem ako, ale môj úd vošiel do nich celý. Musel byť až niekde v jej krku, no ona to krásne uhrala. Cmúľala a cucala, lízala, hladkala a trela. Potom obrátila poradie a nakoniec som to prestal sledovať, iba som si to vychutnával.

„Ak dovolíš, teraz nám niečo nalejem,“ povedala Nina, keď skončila a ja som sa urobil. Chápal som, že si potrebuje ovlažiť pery. Naliala nám teda drink do pohárov a keď sme si trochu odpili, bol čas, aby sme pokračovali v začatom výstupe. Nebol som si istý, či by som mal, ale ona sa jasne vyjadrila.

„Náš milenecký vzťah nebude o tom, aby si bol spokojný iba ty. Za svoje úsilie si vyprosím odmenu,“ prehlásila.

     Dorobiť ju nebolo jednoduché, bola náročná a jeden krátky orgazmus jej nestačil. Tvrdila mi, že sa musí dopracovať k veľkému teátru. Musí to byť ako výbuch sopky. A tak sme sa kotúľali po posteli, no po pár minútach nám bola malá, a preto sme sa presunuli na podlahu.

„Teraz prstami!“ kričala, keď sa jej zdalo, že môj penis nie je dosť rýchly. Tak som drel, drel a drel. Bola úplne mokrá, lenže to jej nestačilo.

„Dobre, teraz tvoja mužnosť aj prsty,“ zavelila. Napasoval som sa hlboko do nej a prstami masíroval klitoris a okolie jej vagíny. Úplne horela, ja som bol celý spotený, mal som pocit, že s nami skáče celá izba, no stále to nebol ten mega orgazmus, ktorý chcela dosiahnuť. Priznávam, dochádzala mi para. Nakoniec som svoju mužnosť napasoval medzi jej prsia, pričom som si úzku cestičku medzi nimi ovlažil slinami. Ona sama sa rukou dorobila a ja som sa ešte raz vystriekal medzi jej prsia. Bolo  to pre mňa naozaj zvláštne.

semmax

     Keď sme boli hotoví, ležala vedľa mňa, prudko dýchala a spokojne hladkala svoje telo. Ja som dopil drink a zamyslel sa. Bez slova som sa obliekol a odišiel z izby.

Nie! Takto by to nešlo! Toto tempo by som pravidelne nedával.

„Čo je s tebou? Bol si predsa skvelý!“ povedala mi na druhý deň v telefóne.

„Prepáč, ale ja som skôr konzervatívny misionár,“ naznačil som jej a zrušil hovor.

Po tej vášnivej noci, nadránom, som utiekol k manželke. Keď som sa osprchoval a ľahol si k nej v našej veľkej posteli, spokojne som si vydýchol a zaspal. Ona bola istota, ona mi dávala to, čo som mal naozaj rád, či na čo som si mohol trúfnuť. Asi je to divné, ale ušiel som od milenky k manželke, aby som sa cítil ako skvelý chlap a milenec.

     Netuším, ako to ďalej bude s Ninou pokračovať. Možno ma začne vydierať, možno to vrátime do starých koľají a budeme sa tváriť, že sa nič nestalo, ale hlavné je, že sa mám stále ku komu vrátiť. A ten niekto je so mnou zohratý, naladený na rovnakú vlnu. Našťastie...

feromony

afrodiziaka-a-gely2_1