Erotická poviedka: Milenka za zrkadlom

Predstavte si, že stojíte s partnerom pred zrkadlom. Ste celkom nahí, dotýkate sa svojich tiel, obzeráte si intímne partie a toto vzájomné prehliadanie vám robí až takú radosť, že sa pomaličky dostávate do varu. Áno, v zrkadle vidíme šťastný a možno aj vzrušený pár. No čo v prípade, ak niekto stojí za zrkadlom? Niekto, kto do toho šťastného obrazu nepatrí, no on tam predsa je a stupňuje vzrušenie? Znie to divne? Máte pravdu, je to čudné, ale nie nemožné.

milenka za zrkadlom

     Soňa a Marcel pracovali v nemocnici, obaja boli chirurgovia a bola to práve práca, čo ich spojilo. Po krátkej známosti sa vzali, no nechceli si ihneď zakladať rodinu. Ako čas bežal, začal sa im pod nohami prepadať piesok vytvorený zo všednosti. Sex medzi nimi bol vždy dosť divoký a nespútaný, pričom boli otvorení takmer čomukoľvek. Čím viac ale človek poodhaľuje oponu, za ktorou číha niečo nepoznané, tým viac v ňom narastá pokušenie. A keďže my ľudia sme lačné tvory, nikdy nemáme dosť. Pýtame si stále viac, aby sme ukojili naše neukojiteľné túžby. Aj Soňa a Marcel sa dostali do tohto bodu. Vyskúšali najrozmanitejšie erotické pomôcky, pravidelne navštevovali bary s dámskym aj pánskym striptízom, začali sa zväzovať aj si navzájom ubližovať. Potom sa ale v ich živote objavila Kamila, mladučká zdravotná sestra, ktorá začala pracovať na ich oddelení. Hoci vyzerala ako anjel, z jej očí sršal taký plameň, že akýkoľvek anjel by sa musel dávno spáliť. Soňa na ňu spočiatku žiarlila, pretože Marcel o ňu javil až príliš veľký záujem a zdalo sa, že ani on jej nie je ľahostajný.

„Drž sa od môjho manžela ďalej,“ varovala Soňa mladú sokyňu. Tá jej ale zverila jedno nečakané tajomstvo.

„Ak si myslíte, že by ste sa mali báť o svojho manžela, tak ste na omyle. Nevravím, že ma ako muž sexuálne nepriťahuje, ale bezhlavo som sa zamilovala do vás.“

     To tajomstvo Soňu úplne rozhádzalo. Netušila, ako sa od toho okamihu ku Kamile správať. Ani vo sne by ju nenapadlo, že by niekedy mohla vzbudiť túžbu u ženy. A už vôbec si nechcela priznať, že by sama mohla rozmýšľať nad intímnym zblížením sa so ženou. Marcela milovala a určite sa ho nehodlala vzdať kvôli nejakému hlúpemu experimentovaniu so ženou. Možno by mohli Kamilu prizvať medzi seba. Takto by snáď boli spokojní všetci. Soňa sa zverila svojmu mužovi a spoločne sa zhodli na tom, že by to mohli s mladou blondínkou vyskúšať. Kým Sonina dominancia brzdila Marcela v niektorých krokoch, Kamilina submisívna povaha by mohla vyplniť tieto medzery.

pokles-libida

    Keď si obaja uvedomili, ako veľmi Kamilu potrebujú, aby to medzi nimi bolo opäť o niečo šťavnatejšie, nastal ten okamih, kedy sa ku krásnemu páru pred zrkadlom vkradol niekto tajomný a hriešny. Pozvali dievča k sebe domov, aby vyskúšali, ako to bude fungovať. Ona pozvanie prijala a bolo to naozaj šialené. Po prvom vášnivom bozku so Soňou sa tak rozvášnila, že bola pripravená spáchať čokoľvek. Celkom sa pred nimi oboma otvorila. Akonáhle odhodila ľahký pláštik hanblivosti, zostala pred nimi celkom nahá. Jej pevné ružové prsia ich oboch dráždili a obaja sa ich túžili dotknúť. Soňa ju krásnym ženským maznaním dokonale rozohriala zvonka, aby sa mohol následne ujať roly Marcel a zapáliť oheň hlboko v jej lone. Kým on pripravoval prstami a jazykom teatrálny priechod jej vagínou pre svojho prieskumníka, Soňa hladila jej bradavky a cmúľala tie krásne plné pery. Ani Kamila však nezostávala chladná. Bola mimoriadne štedrá. Obidvom venovala obrovské množstvo dráždivých dotykov a vlhkých bozkov. V momente, keď do nej Marcel vošiel, ona zasunula svoj prst do Soninej dierky, ktorú už predtým dráždila nepatrnými dotykmi. A keďže bola žena, dobre vedela, kam má prstom zájsť, aby našla to správne miesto, ktoré bolo akýmsi spúšťacím tlačidlom ohromujúcej rozkoše.

     Už prvá noc im trom stačila na to, aby sa utvrdili v tom, že bez seba nevedia a nechcú byť. Kamila bola tým chýbajúcim kolieskom, ktoré toľko hľadali a v momentálnej situácii potrebovali. Spočiatku sa stretávali tajne, párkrát do mesiaca, neskôr raz do týždňa, no postupom času sa k ním dievča akosi prirodzene nasťahovalo. Ich spolužitie bolo búrlivé, plné sexuálnych hier, kedy s obľubou používali najrôznejšie sexy kostýmy. Marcel miloval ten, ktorý ho postavil do roly vojaka druhej svetovej vojny. Soňa uprednostňovala dominantné roly, preto volila napríklad sudkyňu alebo Kleopatru, no mladučká Kamila bola ochotná podriadiť sa im vrtochom. Zistila, že sa jej páči, keď ju zviažu a lano o niečo viac pritiahnu, alebo jej Soňa napláca pingpongovou raketou. Obľúbila si úlohy neposlušnej školáčky, ktorá si zaslúži potrestať, naivnej Popolušky alebo dôverčivej Červenej Čiapočky. Ak dostal Marcel náhodou chuť na orálny sex, tak mu ho Soňa dopriala. Z tohto (pre ženu celkom nudného) počinu sa stal rituál, pretože medzitým jej dopriala Kamila masáž nôh, prípadne ju bozkávala do zbláznenia na šiju alebo masírovala jej intímne partie umelým penisom.

     Nuž áno, predstava milenky za zrkadlom môže znieť zvrátene, ale pokiaľ je to milenka oboch partnerov, pričom obom dokáže splniť najtajnejšie priania, je nutné o tom viac špekulovať? Iste, ich spolužitie vyvolávalo medzi susedmi pohoršenie, ale ak im dáte dobrú náplasť na oči, prestanú si vás všímať. A táto sexy trojka bola pripravená urobiť pre svoje pohodlie hocičo.

afrodiziaka-a-gely2_1

feromony