Erotická poviedka: Kúzlo prvého dojmu

Okolie pozeralo na Tinu ako na mimoriadne inteligentnú, atraktívnu a energickú ženu. Možno aj preto sa jej podarilo dostať na vedúci post v úspešnej právnickej firme. O záujem mužov nemala núdzu. Aj v kancelárii jej ležali hneď niekoľkí pri nohách a stávkovali o to, kto ju skôr dostane do postele. Ona však nebola iba príťažlivá dáma, ale tiež profesionálna diplomatka, ktorá si nepúšťala k telu iba tak hocikoho. Kvôli tejto vlastnosti mohla občas pôsobiť chladne, ale jej to tak vyhovovalo. Sex k životu určite potrebovala, no nepokladala za dôležité o ňom neustále hovoriť. Na hľadanie milujúceho životného partnera nemala čas, ale svojich milencov si vyberala dôkladne. Jej pravidlom bolo, že to nesmie byť nikto z práce. Trúfalé ponuky svojich podriadených či nadriadených striktne odmietala. No keďže zväčša chutí najlepšie to, čo si najviac odopierame, ani v prípade Tiny to nebolo inak.

     V januári nastúpila na materskú jej šikovná asistentka, a preto bola nútená vybrať si spomedzi uchádzačov takého, ktorý by sa stal jej pravou rukou. Hoci na pracovný pohovor pozvala aj niekoľko mužov, bola rozhodnutá prijať iba ženu.

     V to ráno husto snežilo a ona čakala na akéhosi Tomáša Malého. Krátko pred deviatou jej zatelefonoval, že bude meškať, pretože kúsok pred ním spôsobilo to snehové besnenie dopravnú nehodu. Ale úprimne, jej bolo ukradnuté, čo ho zdržalo, dobrý asistent by sa mal vedieť vykrútiť z každej situácie, ba dokonca z nej vyťažiť. Okamžite ho odpísala.

„Dobré ráno, Malý,“ podával jej ruku a ledva lapal po dychu. Pritom položil na stôl malé vrecko.

      Akonáhle vstúpil do miestnosti, akoby sa tam všetko rozžiarilo. Niekto by snáď povedal, že je to celkom obyčajný chlap, ale jej pripadal absolútne neobyčajný, ba svojsky krásny. Mal dobrosrdečné čokoládové oči s dlhými mihalnicami. Hlavu mal vyholenú celkom dohladka, no pritom nepôsobil drsne, vulgárne, ba ani staro, čo sa jej vždy spájalo s hlavou ako koleno. Nebol vysoký, dokonca ani vyšportovaný ako Vin Diesel, ale tá aura, ktorá okolo neho žiarila bola neskutočná.

„Čo ste to priniesli?“ spýtala sa po chvíli a uvedomila si, že ešte stále stíska jeho ruku.

„Tak trocha som sa informoval, čo zvyknete raňajkovať. Tiež som sa dozvedel, že na raňajky často zabúdate, tak som si vám ich dovolil pripomenúť. Dve červené jablká odrody Jonagold, kešu oriešky a jahodový jogurt. Je tam aj káva.“

     Bola naozaj očarená. Možno si chcel iba vyžehliť to meškanie, ale jeho správanie jej vôbec neprišlo vtieravé. Keď si vyzliekol kabát, zaujal ju jeho žiarivý zelený sveter, ktorý voňal jarou a jej aspoň nachvíľu pomohol zabudnúť na tú mrazivú zimu za oknom. A možno to bolo iba kúzlo prvého dojmu.

„Nemyslíte si ale, že si ma kúpite raňajkami,“ zasmiala sa, pretože po jeho príchode sa jej nálada mimoriadne zlepšila.

„To mi vôbec nenapadlo. Možno mám niečo lepšie, čím by som si vás vedel kúpiť.

„Naozaj? Počúvam vás,“ od zvedavosti naklonila hlavu jemne doprava.

„Dnes večer ste mali mať stretnutie s novým klientom. Išlo by asi o dvojhodinový rozhovor o nudných štatistikách a ročných výnosoch. To sa naozaj nehodí na piatkový večer. Aj keď ešte nie som oficiálne vaším asistentom, priniesol som zmluvu podpísanú týmto klientom. Stretol som sa s ním dnes ráno, ešte pred mojím pohovorom. Stačí iba váš podpis a máte ho. Pokojne si to overte telefonicky.“

     Pri svojej práci bola zvyknutá naozaj na všeličo, ale tento chlap ju doslova rajcoval. Bol krok pred ňou a to ona potrebovala. Silného, dominantného muža, ktorý by vedel, ako sa má chlap k žene správať. Štipka zdravej agresivity podčiarknutá nehou džentlmena.

„Dobre, priznávam, zaujali ste ma. Neviem, ako sa vám to podarilo, ale máte u mňa veľké plus. Čo ale budem teraz robiť s voľným večerom?“ spýtala sa tajomne.

„Navrhoval by som úplne vypnúť od práce a zabaviť sa. Či už mi to pracovné miesto dáte, alebo sa rozhodnete pre niekoho iného, rád by som vás niekam zobral.“

„No počkať, idete na to nejako zhurta. Nezabudli ste, že by som mohla byť vaša nadriadená? Pozývate ma počas pracovného pohovoru na rande?“

„To nebude rande. Berte to tak, že by som bol asistentom, ktorý myslí aj na vašu zábavu, nielen na prácu.“

„Nie som si istá, či takého asistenta potrebujem.“

„Máte moje podklady, videli sme sa naživo a som pripravený zodpovedať ďalšie otázky. Nemusíte mi to miesto dať, ale venujte mi aspoň dnešný večer.“

     Tomáš Malý sa pohyboval na veľmi tenkom ľade a ona bola pripravená pustiť ho ešte ďalej, hoci nevedela, ako dlho ten ľad vydrží.

     Večer šli do divadla, kúpil dva lístky na muzikál, o ktorom vedel, že ho má rada. Zistil si o nej veci, ktoré vedelo len zopár ľudí. Dodávalo jej to zvláštny pocit dôležitosti.  

     Po predstavení ju chcel ihneď zaviesť domov. Ani slovom sa nezmienil o tom, že by ich večer mohol pokračovať. Nemal žiadne nemiestne narážky, nepozeral sa jej do výstrihu dlhšie ako je slušné, nič nenaznačoval. Bol iba pozorný a akosi príťažlivo odmeraný.  

„Zastav!“ povedala, keď zišli z diaľnice.

„Čože?“

„Zastav! Môžeš aj tu v tom poli.“

     Nechápavo na ňu pozrel. Zarazil ho náhly pokyn, ale aj to, že mu začala tykať, čo bolo predzvesťou niečoho intímneho.

     Nečakala, kým pochopí, o čo jej ide. Akonáhle zastavil, vyzliekla si kabát, otočila sa k nemu a oblizla si pery. Sťažka prehltol a keď si rozopla blúzku, takmer prestal dýchať. Tentokrát si už s obdivom prezrel jej prsia.

„Si krásna, ale neviem, či...“

kuzlo

„Pst,“ zastavila ho a pobozkala na pery. To sa už neovládol. Natiahol sa k nej a začal hladiť jej obnažené ramená. Najskôr sa ostýchal dovoliť si niečo viac, ale akonáhle položila jeho ruku na svoje melóniky, začal ich jemne masírovať. S intenzitou bozkov narastalo aj tempo ich dychu, nehovoriac už o túžbe. Uvoľnila mu nohavice a v sekunde sa presunuli na zadné sedadlo. Posadil si ju na seba obkročmo a dlaňou jej vošiel pod sukňu. Pár minút masíroval jej klitoris prstom, ale ona bola už aj tak dobre orosená. Nepotrebovala žiadnu zdĺhavú predohru. Zdalo sa, že chce ísť rovno na vec. Do penisu sa mu nahrnula všetka krv a odrazu nedokázal myslieť na nič iné iba na jej zvlhnutú dierku.

„Poď, nasadni si!“ vyzval ju.

     Po tom, čo sa do nej zasunul, obidvaja spokojne vzdychli. Následne začala krúžiť panvou a sťahovať vagínu tak harmonicky, že sa mu zdalo, ako keby sa jeho duša odpojila od tela a on si mohol ten prežitok užiť hneď dvakrát. Tvár mal celú opečiatkovanú jej rúžom, ale bolo mu to jedno. Medzi prsty si preplietol jej ohnivé vlasy a máličko potiahol dozadu, aby venoval pár bozkov aj jej krku.

„Áno, to sa mi páči,“ stonala.

     Poslednú bodku za tou sladkou hrou dal, keď palcom premasíroval jej ružové bradavky. Netrvalo dlho a ona stiahla vagínu tak pevne, pričom to znásobila trojitým vibrovaním, že nebolo pochýb o jej skutočnom orgazme. Mala dokonale hebkú pokožku, voňala ako čerstvá broskyňa a on zatúžil držať ju vo svojom náručí navždy.

„Nechcem, aby to vyzeralo tak, že svoje pracovné miesto si získal vďaka sexu so mnou, ale beriem ťa,“ povedala bez emócií, keď si znova zapla blúzku, uhladila vlasy a presadla na predné sedadlo.

„Môžem teda tvoje relaxačné piatky zaradiť do dlhodobého plánu?“

„Áno, myslím, že sa to uchytí.“

     Tomáš vysadil Tinu pred jej bytom a ešte hodnú chvíľu vstrebával to, čo sa práve udialo. Mohol by sa jeho deň vyvinúť lepšie? 

afrodiziaka-a-gely2_1feromony