Erotická poviedka: Chrumkavý vianočný darček

Osemnásť rokov som nedokázala povedať adios mužovi, s ktorým sme si nemohli byť viac cudzí. Kým on miloval svoj čierno-sivý pedantne usporiadaný svet, ja som potrebovala okolo seba cítiť búrku farieb. On bol vecne založený realista, ja zasnená optimistka. Pre mňa bol náš domov všetkým, pre neho predstavoval problém. Prečo sme teda boli spolu? Odpoveď je celkom prostá a skrýva sa za niekoľkými minútami nie príliš vydareného sexu, ktorého výsledkom bol v konečnom dôsledku roztomilý chlapec. Viac detí som s Igorom nechcela a pravdepodobne ani on so mnou. Keď sa však aj ten náš maznáčik v osemnástich odsťahoval, akosi nám nezostalo nič, čo by nás spájalo. Napriek priepasti, na okraji ktorej sme sa ocitli, som stále váhala posunúť sa niekam inam. Nakoniec to môj manžel urobil za mňa. Na moje veľké prekvapenie som sa necítila podvedená. Práve naopak, bola som mu vďačná, že to rozhodnutie konečne urobil za mňa.

 viano%C4%8Dn%C3%A9%20prekvapenie

V ten rok ma čakali prvé single Vianoce. Spočiatku som sa bála samoty, ale dnes už viem, že to boli najkrajšie vianočné sviatky v mojom živote.Ani ako malé dievčatko, ktoré verí na zázraky, som z nich nemala taký dobrý pocit.Keby som len vedela, o čo som celé tie roky prichádzala kvôli hlúpemu strachu, mohlo byť všetko úplne inak.

Ešte som nemala ani štyridsať. Dovolím si tvrdiť, že som bola stále atraktívna a so slušnou kariérou. Čo viac môže človek chcieť? Mohla som si dopriať čokoľvek. Už mi v tom viac nebránil prísny pohľad chlapa po mojom boku. Kúpila som si spodnú bielizeň, po akej som vždy túžila, ale on ju považoval za vulgárnu. Objednala som si drahé víno, pričom tu nebol nikto, kto by ma zato ihneď pokladal za alkoholičku a rozhadzovačnú mrchu. Keďže som vedela, že na Vianoce u mňa neuvidím nikoho blízkeho, a teda si môžem skutočne robiť, čo len chcem, zašla som ešte ďalej. Venovala som si taký darček, o akom môžu iné ženy v mojom veku iba snívať. Na Štedrý večer u mňa zazvonil mladučký chrumkavý zajačik. Zaumienila som si, že tento darček budem rozbaľovať veľmi pomaly a vychutnám si ho do najmenších detailov. 

Pripadala som si ako kráľovná, neodolateľná a sexy. Taký pocit som nemala celé roky. Ben, ako si mladík hovoril, bol profesionál a každému centimetru môjho tela vzdal osobitý hold.

„Si krásna,nádherne voniaš, dokázal by som ti to hovoriť každý deň, a to hoci aj stokrát,“ šepkal mi do uška, kým prstami jemne prechádzal po mojom chrbte.

Áno, môj vianočný darček mal sotva viac rokov ako môj syn, ale mal v sebe náboj, aký som u svojho muža nikdy nevidela. A to sme sa brali naozaj mladí.

„Zlatíčko, džentlmena v sebe nezaprieš, ale dokázal by si nachvíľu potlačiť to sladké chlapčiatko a prebudiť v sebe muža?“

„Pre teba všetko, moja drahá,“ odpovedal a v očiach mu zahoreli vášnivé ohníky.

Pomiloval ma s junáckym zápalom a divokou vitalitou, ktorú chlap s pribúdajúcim vekom úplne stratí, čo je ale neskutočná škoda. Vedel presne, čo má robiť, nemusela som nič hovoriť, iba si naplno vychutnávať jeho dotyky. Bolo zrejmé, že vie o tom, ako ženské telo funguje. Rozhodne to nie je iba nafukovacia bábika, ktorú môžete klátiť bez akýchkoľvek emócií. Žena má erotogénne zóny po celom tele a Ben ich našiel všetky. Dokonca aj tie, o ktorých som sama nevedela. Jeho pery boli horúce a najviac sa mi páčilo, keď ma bozkával na stehnách, celkom blízko pri dôkladne upravenom bobríkovi, no dosť ďaleko nato, aby znásobil moju túžbu.

vzru%C5%A1en%C3%A1_%C5%BEena

„Začneš už konečne s tou prieskumnou misiou? Aj pre skúseného speleológa platia otváracie hodiny!“ zvolala som nedočkavo.

Prešiel prstom po mojom klitorise a keď sa uistil, že som skutočne otvorená ako zrelé púpätko a z mojej dierky je jedná nedočkavá mláčka, zaboril sa do mňa. Celé sa to udialo tak prirodzene a zľahka, že som mala pocit, ako keby som sa narodila iba pre ten okamih. Za nami svietil vianočný stromček a ja som znova po rokoch objavilačaro Vianoc. Z kuchyne k nám doliehalo svetlo blikotajúcich sviečok, z ulice bolo počuť zvony a na stole voňalo vianočné pečivo. Krútila sa mi hlava a zdalo sa, že svet nemôže byť krajší. Keď Ben venoval pár vášnivých bozkov mojim prsiam, tam dole sa spustil proces, ktorý už nešiel zastaviť. Sťahovala som vagínu v rytme jeho dorazov a vychutnávala si to iskrenie medzi nami. Svojmu milencovi som skrz jeho očí videla až do duše, ktorá bola síce popísaná hriechom, ale v tom momente som presne takého hriešnika potrebovala. Akonáhle ma priviedol k búrlivému vyvrcholeniu, nadobudla som pocit, že všetky jeho hriechy sú tým zmazané. Veď kto dokáže takto potešiť ženu, zvlášť na Vianoce, nesmie ísť do pekla.

„Máš dokonalé telo. Tvoj muž musel byť idiot, keď to nevidel,“ prehlásil po vlastnom vyvrcholení Ben, vzal si jeden vianočný koláčik a ešte dlho na mňa hľadel s tou neodolateľnou iskrou v očiach.

„Štastné a veselé,“ povedal pred odchodom a pobozkal ma na krk. 

Aj keď som si svoj vianočný darček rozbalila a nakoniec ho nechala ísť vlastnou cestou, priniesolmi radosť, ktorá doznievala ešte dlho potom. No a čo, že som si ho kúpila sama? Veď ja viem predsa najlepšie, čo potrebujem!

produkty-pre-muzov_1

produkty-pre-zeny