Erotická poviedka: Takto dieru do sveta neurobíš

Lydka pracovala vo veľkej realitnej kancelárii už skoro desať rokov. Svoju šéfku si vážila, pretože vedela vždy s chladnou hlavou vyriešiť problém. Bola prísna, no zato spravodlivá. Od zamestnancov si však držala odstup a udržiavala s nimi čisto profesionálny vzťah. Raz však poprosila Lydku, či by jej neprišla pomôcť s prípravou svadby pre dcéru. A práve touto cestou sa Lýdia spoznala s Matúšom, manželom svojej šéfky.

     Občas sa stane, že si zaľúbite svoj čierno-biely svet a z pastelových farieb vás rozbolia oči. A Matúš hneď v prvom momente rozsvietil, ba rozblikal, Lydkin svet načerveno. Ťažko povedať, či to bol odtieň vášne, alebo varovný signál, no ju nielenže rozboleli oči, roztočila sa jej z toho hlava. Na Matúšovi sa jej páčilo všetko. Bol to zrelý chlap s perfektným vzhľadom a vedomosťami na vysokej úrovni. Napriek tomu, že pôsobil na ľudí veľmi inteligentne, jeho vzdelanie bolo nízke. Ukončil učňovku v odbore stolár. Toto by v žiadnom prípade nebol problém, ba ani dôvod pochybovať o jeho intelekte, no Lydkina šéfka s tým zjavne vysporiadaná nebola. Svojho muža nesmierne podceňovala, ponižovala a zahanbovala. On ju však aj napriek tomu rešpektoval a vzhliadal k nej ako k dokonalej bytosti.

plné_prsia_zväčšenie_poprsia

„Takto dieru do sveta neurobíš,“ opakovala mu donekonečna.

„Veď ja sa polepším,“ odpovedal jej najčastejšie, no občas iba pokorne mlčal.

     Lýdia sa nemohla na to pozerať. Niekoľko týždňov pomáhala svojej šéfke, aby pre jej dcéru pripravili dokonalú svadbu, lenže čím viac času trávila v jej dome, tým viac sa zahľadela do Matúša. Vedeli sa dlho rozprávať, potykali si hneď pri prvom stretnutí a ona sa celkovo v jeho prítomnosti cítila dobre.

„Počúvaj, ja mám svoju šéfku rada, ale čo je veľa, tak to je naozaj veľa. Prečo jej dovolíš, aby ťa tak urážala? Nehnevaj sa, že sa do toho starám, ale na to sa nedá pozerať.“

„Ale veď ona to tak nemyslí,“ snažil sa ju obhajovať.

„Máš prosperujúcu drevársku firmu, si šikovný a spoločenský, nemá dôvod ti niečo vyčítať,“ podpichovala Lydka, lenže to k ničomu neviedlo. Matúš svoju manželku stále ospravedlňoval. Celé sa to prelomilo až na svadbe. Lydka na nej bola čestným hosťom, pretože sa vo veľkom zaslúžila o jej vydarený priebeh.

    Matúš tam dostal od manželky vyhubované, pretože v sprievode zdravil hostí nesprávnou rukou a nekráčal príliš vzpriamene. Pre Lydkinu šéfku to bola katastrofa. To bola tá pomyslená hranica a on si povedal, že to by už stačilo. Počas celej hostiny sa držal v úzadí. A Lydka ho pozorovala. Dovolím si tvrdiť, že čakala na túto chvíľu a rozhodla sa ju využiť.

„Tak ako, svadobný otec?“ pozdravila ho veselo.

„Nehnevaj sa na mňa, ale necítim sa najlepšie,“ priznal sa jej.

     Potom sa chvíľu rozprávali a on uznal, že je toho už naozaj priveľa. Lydka ho chválila, pohladkala po ramene a odrazu ju už zvieral v náručí. Bolo príjemné túliť sa k jeho mužnej hrudi. Ona bola v siedmom nebi a jemu sa zdalo, že nejako omladol. Chcelo sa mu urobiť niečo bláznivé. Áno, možno sa aj pomilovať s Lydkou. Sklonil sa a pobozkal ju.

„Vedela som to.“

„Čo také?“

„Že sa určite vieš krásne bozkávať,“ zalichotila mu a on ju nato ešte pevnejšie zovrel vo svojom náručí. Následne si dovolil siahnuť jej na zadok. Nebránila sa, tak ju vzal za ruku a pozval k sebe do firmy. Tam budú mať súkromie a môžu si užiť ten spoločný úlet.

     Posadil ju na stôl a ona okamžite roztiahla nohy, aby sa mohol medzi ne napasovať. Nedočkavo si uvoľnil nohavice, naslinil prst a premastil jej vagínu. Keď si pripravil cestičku do jej lona, naliehavo do nej vnikol. Jeho úd bol pevný a veľký. Lydku prekvapila tá plnosť. Bol tvrdý ako kameň a príjemne zohrieval jej vnútro.

„Ach,“ zastonala, keď bol v nej celý.

„Tak tomu hovorím penis,“ zašepkala a pevne stiahla vagínu, akoby ho už z nej nemala nikdy pustiť. Jeho ten pohyb ešte viac vzrušil a roztancoval sa v nej v dráždivom rytme.

     Rozopol jej blúzku a lačne sa zahryzol do jej broskyniek. Aj keď nemala veľké prsia, boli šťavnaté a pekne tvarované.

„Sú nádherné a voňavé,“ zašomral, no v rovnakom okamihu ich už bozkával perami a hladkal rukami. Nechcelo sa mu veriť, že sa naozaj miluje s cudzou ženou. Bol z toho nabitý.

„Och, takto sa mi to páči, poď, neprestávaj,“ prosila ho a on dorážal o niečo tvrdšie.

     Chytil ju za vlasy a prehol v páse. Potom sa zmocnil jej krku a s obrovskou dákou vášne ho zasypal horúcimi bozkami. Ona sa chvela od rozkoše a hlasno vzdychala. Vagína jej žblnkotala a pod jeho dorazmi to príjemne cvŕkalo.

„Hu, páni, už budem,“ pripravila ho na svoj vrchol a vzápätí sa urobila.

„Krásne,“ zhodnotil a vystriekal sa jej na bruško.

     Po milovaní sa ešte chvíľu objímali a bozkávali. Vyzeralo to tak, že Matúš je ohromený a odhodlaný niečo vo svojom živote zmeniť. Keď sa však vrátili na svadbu, pripojil sa k svojej manželke a zas jej robil verného poskoka.

„Takto dieru do sveta neurobíš,“ pošepkala mu Lydka pri spoločnom tanci.

afrodiziaka-a-gely2_1

feromony