Intímne afrodiziakálne sérum pre mužov - 50 ML

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

Tajomstvo pornohercov. Pozdvihnite svoje mužstvo na novú úroveň.

100% čisté a prírodné afrodiziakálne sérum zvlhčí, zjemní a prehreje pokožku vašich slabín a vonkajších intímnych partií.

Vyvinuté špeciálne pre mužov.

Nechajte sa pohltiť podmanivou vôňou olejov.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Cena 32,50 € bez DPH
39 €    
Kód tovaru 782
Kategória Afrodiziaká
 

DOPRAJTE SI STAROSTLIVOSŤ O VAŠE TRIESLA A VONKAJŠIE INTIMNÉ PARTIE SO SÉROM BEWIT® SUP-ER-MAN


Túžite úplne prírodnou cestou rozprúdiť vašu mužskú energiu?

Doprajte aj tej najcitlivejšej pokožke vášho tela patričnú intímnu starostlivosť.

Stavte na vysokú účinnosť a silu.

100% čisté a prírodné afrodiziakálne sérum BEWIT® SUP-ER-MAN bude rozmaznávať vašu pokožku v oblasti slabín a vonkajších intímnych partií. 

PREČO POUŽÍVAŤ SÉRUM BEWIT® SUP-ER-MAN?
Synergické spojenie slnečnicového, bodliakového, konopného a ďalších vysoko kvalitných rastlinných olejov vašu pokožku príjemne zvlhčí a zjemní.
Mimoriadne hodnotné látky GEMMA KOMPLEXU vašu pokožku do hĺbky vyživia a podporia v nej prirodzené samoregeneračné procesy.
Zmes CTEO® esenciálnych olejov BEWIT® SUP-ER-MAN posilní vaše mužstvo.
TIP: Čo hovoríte na zmyselnú masáž v oblasti slabín, zadočku a bedier? 

AKO DOSIAHNUŤ MAXIMÁLNEHO ÚČINKU INTIMNÉHO SÉRA BEWIT® SUP-ER-MAN?
Pokožku slabín a vonkajších intímnych partií dôkladne navlhčite vybranou BEWIT® esenciálnou vodou.
1–2 pumpičky intímneho séra BEWIT® SUP-ER-MAN jemne vmasírujte končekmi prstov do pokožky slabín a vonkajších intímnych partií.
Sérum aplikujte kedykoľvek, kedy bude treba.

ZLOŽENIE
• 97 % BIO certifikovaných ingrediencií

• 3 % CTEO® (certifikované esenciálne oleje) 

V ČOM JE BEWIT® HOLISTICKÁ KOZMETIKA TAK VÝNIMOČNÁ A JEDINEČNÁ?
Je vyvinutá v súlade s úprimnou BEWIT® filozofiou
BEWIT holistická kozmetika je nástroj a pomocník na dosiahnutie zdravej, krásnej a sebavedomej pleti a pokožky celého tela vedúce k vedomej kráse a zdraviu.

Spoľahlivo a bezpečne vás prevedie všetkými stupňami prirodzeného vývoja, ktoré nás všetkých vedú do našej plnej sily ak pevnému a radostnému postoju. Ten sa odráža aj v držaní tela, a tým aj v celkovom vzhľade. Všeobecne uznávaný termín prirodzené starnutie pleti a pokožky sa vás týkať nemusí av súlade s filozofiou BEWIT® holistickej kozmetiky sa dá zvrátiť.

Poskytuje nadštandardnú arómo-terapeutickú starostlivosť vašej pokožke aj psychike
100% prírodné, CTEO® certifikované esenciálne oleje stoja za arómo-terapeutickým účinkom BEWIT® holistickej kozmetiky. Ich veľká sila spočíva v tom, že dokážu prestúpiť až do jednotlivých centier mozgu a pozitívne ich ovplyvniť. To vďaka nim poskytuje BEWIT® holistická kozmetika nadštandardnú starostlivosť vašej pokožke aj psychike.

Obsahuje mimoriadne výživný extrakt z púčikov
Kľúčovou účinnou zložkou BEWIT® holistickej kozmetiky je extrakt z púčikov rastlín GEMMA KOMPLEX, ktorý do nej vnáša mimoriadne výživné látky a vitálnu energiu ručne zbieraných púčikov rastlín Moravskosliezskych Beskýd.

Tie prostredníctvom olejových molekúl ľahko prestupujú hlboko do vašej pleti, kde sa postarajú o dôkladnú výživu a samoregeneráciu.

Pre zaistenie maximálnej kvality si ho vyrábame sami našou vlastnou ak aktívnym látkam veľmi šetrnou technológiou.

100% prírodné zloženie – cirkulárna kozmetika, cirkulárna krása
Všetky obsiahnuté zložky v BEWIT® holistickej kozmetike sú 100% prírodné – cirkulárne a môžete si byť istí, že odpad, ktorý počas jej aplikácie či umývania vyprodukujete, je v úplnom súlade s prírodou.

Pretože to, čo z prírody vzišlo, sa do nej zase navráti. 

DOPRAJTE LUXUSNÚ A ÚČINNÚ STAROSTLIVOSŤ POKOŽKE Z OBLASTI TRIESIEL A VONKAJŠÍCH INTIMNÝCH PARTIÍ
V kombinácii s BEWIT® esenciálnymi vodami zaistí vašej pokožke v oblasti slabín a vonkajších intímnych partií hĺbkovú výživu a hydratáciu. Odporúčame esenciálne vody BEWIT® BOROVICE, BEWIT® JALOVEC, BEWIT® PELYNEK, BEWIT® KADIDLO.

Nechajte sa pohltiť podmanivou vôňou skrytej v zmesi 100% prírodných olejov BEWIT SUP-ER-MAN v kombinácii s tými najkvalitnejšími vyživujúcimi olejmi. Svojim unikátnym zložením prispôsobené potrebám mužskej pokožky aktivuje pocit vitality a čistej energie, ktorá vám pomôže vyjadriť jedinečnosť vašej osobnosti. Afrodiziakálne účinky telového oleja posilní spojenie s vaším náprotivkom na telesnej i duchovnej úrovni. Suchá a podráždená pokožka je po použití upokojená a je zmiernený pocit napätia. Jedinečná a neodolateľná aróma posilňujúca mužskosť vás bude sprevádzať po celý deň.

Zloženie:


97% BIO certifikovaných ingrediencí

3% CTEO (Certified Therapeutic Essential Oils)

100% čisté a prírodné

0% syntetické

BIO slnečnicový olej, BIO bodliakový olej, BIO konopný olej, BEWIT SUP-ER-MAN esenciálne zmes, BIO olej z čiernej rasce, BIO čerešňový olej, BIO olivový olej, BIO mandľový olej, BIO olej z vlašského orecha, BIO avokádový olej, BIO perilový olej, BIO arganový olej, BIO šípkový olej, BIO mrkvový olej, BIO kaktusový olej (olej z opuncie), GEMMA COMPLEX - (BIO púčiky gaštana siateho, BIO púčiky Buku lesného, BIO púčiky Čerešne všeobecné, BIO púčiky Višne všeobecné, BIO púčiky orecha vlašského, BIO púčiky Jablone domáci, BIO púčiky Lipy srdcovité, BIO kvety a listy hlohu obyčajného), Benzoin esenciálny olej

Časť tela, na ktorú má byť KP aplikovaný: Telo
Kozmetický prípravok prešiel nasledujúcimi testami:

Stanovenie antimikrobiálnej ochrany kozmetického výrobku (STN EN ISO 11930)

Prípravok vyhovuje požiadavkám na antimikrobiálnu ochranu kozmetického výrobku podľa STN EN ISO 11930, v platnom znení. 

Skúšky na kožné dráždivosť (STN EN ISO 10993-10)

Štatistickým vyhodnotením výsledkov, ktoré prebiehali na dobrovoľníkoch bolo preukázané, že tento kozmetický prípravok nie je kožné dráždidlo. 

Preukaz špecifických a nešpecifických mikroorganizmov (STN ISO 18415)

Prípravok neobsahuje špecifické mikroorganizmy a počet nešpecifických mikroorganizmov vyhovuje legislatívnym požiadavkám vo všetkých skúšobných termínoch pri celkovom uskladnení po dobu 3, 6, 9 a 12 mesiacov pri 25 ˚C ± 2 ˚C. 

Stanovenie počtu a preukaz aeróbnych mezofilných baktérií (STN EN ISO 21149)

Aeróbne mezofilné organizmy, kvasinky, plesne sú v počte <10 KTJ * (nie je predmetom akreditácie). Pseudomonas aeruginosa, Staphylococcus aureus, Candida albicans a Aspergillus brasiliensis nie sú prítomné.

* KTJ - kolónie tvoriace jednotku 

Stanovenie viskozity a stanovenie teploty

Hodnotenie viskozity kozmetického výrobku, v rámci skúšobných termínov a pri celkovom skladovaní výrobkov po dobu 3, 6, 9 a 12 mesiacov pri 25 ˚C ± 2 ˚C, pohybujú sa v rozmedzí 94,4 - 100,8 mPa.s. 

Senzorické hodnotenie

Prípravok v uvedenom rozsahu (vzhľad, farba, zápach, konzistencia) je identický vo všetkých termínoch testovania pri celkovom skladovaní výrobkov po dobu 3, 6, 9 a 12 mesiacov pri 25 ˚C ± 2 ˚C. 

Upozornenie:

Pred použitím pretrepať.

Skladujte v suchu, chráňte pred teplom.

Citlivé osoby - vzhľadom k obsahu alergénov otestujte najskôr na malej ploche pokožky. 

GEMMA COMPLEX bol podrobený testu na alergény. Tieto ingrediencie sú v danej koncentrácii bezpečné, v daných limitoch patrí medzi látky, ktoré sa nechávajú pôsobiť a podľa Nariadenia č. 1223/2009 musia byť uvedené na etikete.

Zloženie (INCI): Helianthus annuus seed oil Carthamus tinctorius seed oil Cannabis seed oil Nigella sativa seed oil Pogostemon cablin leaf oil Dipterocarpus turbinatus balsam oil Cedrus deodara wood oil Pelargonium graveolens flower oil Cananga odorata flower oil Prunus cereus seed oil Eugenia caryophyllus bud oil Boswellia serrata oil Lavandula angustifolia oil Olea europaea fruit oil Prunus amygdalus dulcis oil Styrax benzoin resin oil Laurus nobilis oil Juglans regia seed oil Salvia sclarea oil Persea gratissima oil Castanea sativa bud extract Fagus sylvatica bud extract Perilla ocymoides seed oil Argania spinosa kernel oil Prunus avium bud extract Prunus cerasus bud extract Juglans regia bud extract Malus domestica bud extract Tilia cordata bud extract Cratageus laevigata leaf/flower extract Rosa canina seed oil Vetiver zizanoides root oil Chamomilla recutita flower oil Bursera graveolens wood oil Helichrysum italicum flower oil Santalum album wood oil Commimphora myrrha oil Rosa centifolia flower flower oil Daucus carota sativa root extract Opuntia ficus-indica seed oil Rosa damascena flower oil citronellol eugenol geraniol linalool limonene benzyl alcohol benzyl benzoate methyleugenol

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: