BEWIT® MAN LIBRA (VÁHY)

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

MUŽSKÝ ROLL-ON OLEJOVÝ PARFÉM

BEWIT MAN LIBRA

Pokiaľ ste sa narodili v znamení vzdušných Váh, bude pre vás vhodné pochopiť a integrovať hodnoty protiľahlého ohnivého Barana.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Cena 29,17 € bez DPH
35 €    
Kód tovaru 1011
Kategória Parfémy podľa zverokruhu
 

VÁHY (23. SEPTEMBER – 23. OKTÓBRA)


Váhy sú vzdušným znamením, ktorým vládne Venuša. Tá im dáva pôvab a šarm, jemnú povahu, túžbu po uznaní a obľúbenosť u ostatných. Usilujú sa o harmóniu a súlad. Váhy mávajú veľkú potrebu partnerstva. Rozvinutý je u nich zmysel pre spravodlivosť a fair play. Podporený je ich intelekt, aktívne vyhľadávajú vedomosti a nové myšlienky. Často sa zaujímajú o medziľudské vzťahy a plnia funkciu zmierovateľov – vedia urovnávať konflikty. Než Váha niečo urobí, starostlivo zváži všetky pre a proti. U Váh sa často prejavuje výrazné estetické cítenie spolu s umeleckým nadaním.

Hlavným zámerom pri tvorbe tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie kvalít protiľahlého znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá pomocou krásy a synergického pôsobenia zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov podporí inšpiráciu, pomoc a vedenie. K podpore dochádza na mnohých úrovniach a mnohých mechanizmoch. Frekvencia, informácie a energia esencií rastlín môžu byť podporou pre našu harmóniu, pochopenie, vhľad a intuíciu. Každý môže na sebe pocítiť božskú lásku manifestovanú v molekulách esenciálnych olejov.

K tienistým postojom Váh často patrí neschopnosť sa rozhodnúť, neschopnosť vyjadriť to, čo im nesedí a vyžarovať tak konfrontačnú energiu. Baran môže Váhy inšpirovať zdravou odvahou, schopnosťou rozhodnúť sa a ísť do akcie, vrelosťou a spontánnym prejavením citu.

Motto
Každé slnečné znamenie má svojho pomyselného protiľahlého slnečného partnera. Akonáhle si uvedomíme, že našou výzvou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvinúť ich, začneme vnášať do svojich životov viac rovnováhy. Začneme postupne lepšie chápať seba samého a stávať sa viac celistvými. Ukotvuje sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Začne sa viac prebúdzať naša intuícia. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie Ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Dokážeme vnímať svoju veľkosť a súčasne povedať: "Buď vôľa Tvoja." Uvedomujeme si, že všetko začína aj končí v paradoxe. Náš život sa stáva manifestáciou Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to môže pochopiť, je byť s Tým, zotrvávať s Tým – Be with It. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, ideálny nosič pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z nádherného hnedého lesklého skla, roll-on sklenené guličky a viečka v zlatej farbe.

BEWIT® MAN LIBRA (VÁHY) OBSAHUJE:
Caprylic/Capric Triglyceride Limonene* Citrus Limon Peel Oil Geraniol* Citrus Bergamia Peel Oil Expressed Linalool* Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil Cedrus Deodara Wood Oil Citrus Aurantium Dulcis Oil Cymbopogon Citratus Leaf Oil Farnesol* Citral* Styrax Benzoín Resin Oil Lavandula Angustifolia Oil Pelargonium Graveolens Flower Oil Tagetes Patula Flower Oil Curcuma Zedoaria Root Oil Thuja Occidentalis Leaf Oil Thymus Vulgaris Leaf Oil Leaf Oil Benzyl Alcohol* Benzyl Benzoate* Isoeugenol* Aniba Rosaeodora Wood Oil Rosmarinus Officinalis Leaf Oil Copaifera Officinalis Resin Oil Picea Abies Leaf Oil Boswellia Carterii Oil Boswellia Sacra Resin Oil Bursera Graveolens Wood Oil Citru ides Root Oil Chamomilla Recutita Flower Oil Rosa Damascena Flower Oil *prirodzená súčasť esenciálneho oleja

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: