BEWIT® WOMAN VIRGO (PANNA)

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

ŽENSKÝ ROLL-ON OLEJOVÝ PARFÉM

BEWIT WOMAN VIRGO


Ten, kto sa narodil v znamení zemitej Panny, budete pravdepodobne prežívať životné situácie, ktoré ho budú vyzývať na integrovanie hodnôt protiľahlého znamenia vodných Rýb.

Cena 29,17 € bez DPH
35 €    
Zdarma od nás dostanete
Kód tovaru 1065
Kategória Parfémy podľa zverokruhu
 

Panna (23. augusta – 22. september)


Panna je znamením prinášajúcim do deja života poriadok, systém, poriadok, usilovnosť, službu druhým, schopnosť zamerať sa na detail aj schopnosť analýzy. K výzvam zrodencov v tomto znamení často patrí neschopnosť dosiahnuť syntézu, prílišné poukazovanie na chyby druhých, puntičkárstvo, posluhovanie z dôvodov toho, že lepšie ako Panna to nikto iný nevykoná. Panny bývajú v srdci perfekcionistami a neboja sa zlepšovať svoje zručnosti usilovným a dôsledným cvičením. Panne vládne Merkúr, planéta poslov komunikácie. Panna pracuje s informáciami ako počítač a premieňa aj tie najneusporiadanejšie informácie do organizovaných jasných pojmov. Panny chcú predovšetkým pomáhať. Sú to láskaví, jemní a podporujúci priatelia a milenci, ktorí využívajú svoj neuveriteľný intelekt a vynaliezavosť na riešenie problémov. Snaží sa nachádzať funkčné riešenie a zlepšovať nefunkčné systémy.

Hlavným zámerom pri tvorbe tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie kvalít protiľahlého znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá pomocou krásy a synergického pôsobenia zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov podporí inšpiráciu, pomoc a vedenie. K podpore dochádza na mnohých úrovniach a mnohých mechanizmoch. Frekvencia, informácie a energia esencií rastlín môžu byť podporou pre našu harmóniu, pochopenie, vhľad a intuíciu. Každý môže na sebe pocítiť božskú lásku manifestovanú v molekulách esenciálnych olejov.

Ryby učia Pannu, že bez hlbokého súcitu a pochopenia pre chyby blížnych sa jej tak potrebná pomoc stáva iba chladným mentorovaním, ktoré vo výsledku vyvolá odpor a odmietanie.

Motto
Každé slnečné znamenie má svojho pomyselného protiľahlého slnečného partnera. Akonáhle si uvedomíme, že našou výzvou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvinúť ich, začneme vnášať do svojich životov viac rovnováhy. Začneme postupne lepšie chápať seba samého a stávať sa viac celistvými. Ukotvuje sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Začne sa viac prebúdzať naša intuícia. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie Ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Dokážeme vnímať svoju veľkosť a súčasne povedať: "Buď vôľa Tvoja." Uvedomujeme si, že všetko začína aj končí v paradoxe. Náš život sa stáva manifestáciou Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to môže pochopiť, je byť s Tým, zotrvávať s Tým – Be with It. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, ideálny nosič pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z nádherného hnedého lesklého skla, roll-on sklenené guličky a viečka v zlatej farbe.

BEWIT® WOMAN VIRGO (PANNA) OBSAHUJE:
Caprylic/Capric Triglyceride Limonene* Geraniol* Citrus Paradisi Peel Oil Cananga Odorata Flower Oil Linalool* Pogostemon Cablin Leaf Oil Citrus Sinensis Peel Oil Expressed Cymbopogon Nardus Oil Styrax Benzoín Oil Pelargonium Graveolens Flower Oil Tagetes Patula Flower Oil Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil Cedrus Deodara Wood Oil Cymbopogon Martini Oil Farnesol* Citral* Aniba Rosaeodora Wood Oil Citrus Aurantium Dulcis Oil Citrus Limon Peel Oil Ocimu* Rosmarinus Officinalis Leaf Oil Copaifera Officinalis Resin Oil Picea Abies Leaf Oil Boswellia Carterii Oil Boswellia Sacra Resin Oil Bursera Graveolens Wood Oil Chamomilla Recutita Flower Oil Citrus Aurantium Amara Flower Oil *prirodzená súčasť esenciálneho oleja

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: