BEWIT® WOMAN TAURUS (BÝK)

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

ŽENSKÝ ROLL-ON OLEJOVÝ PARFÉM

BEWIT WOMAN TAURUS

Ak sme sa narodili so slnkom v zemitom Býkovi, bude potrebné v našom živote integrovať hodnoty protiľahlého vodného Škorpióna.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Cena 29,17 € bez DPH
35 €    
Kód tovaru 1062
Kategória Parfémy podľa zverokruhu
 

BÝK (21. APRÍLA – 21. MÁJA)


Býk je zemské znamením stabilizácie, rozhodnosti a sily. Zameriava myšlienky na výsledky. Je zdatný v praktických záležitostiach. Býk je pastier, ktorý sa usadí a vyťažuje maximum skrze pokojnú, trpezlivú, mravčiu, každodennú prácu. Býci milujú potešenie a príjemné stránky života a často svoju pozornosť zameriavajú na získavanie hmotných statkov. Majú radi pohodlie, pekné kvalitné veci, niekedy aj luxus. Mottom Býka je "Ja mám". Ak sa Býk do niečoho pustí je veľmi ťažké odviesť jeho pozornosť inam. Býk sa usiluje o peniaze, aby sa mohol tešiť z vecí, ktoré si za nich môže kúpiť. Býci mávajú ohromnú silu vôle, svoju činnosť plánujú, často aj na roky dopredu. Ku kvalitám Býka patrí láskavosť, bodrosť, pracovitosť, spoľahlivosť, sledovanie povrchu, jedno – duchosť, pravdivosť. Stojí nohami pevne na zemi ak životu pristupuje realisticky. Protiľahlý Škorpión je jeho opakom.

Hlavným zámerom pri tvorbe tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie kvalít protiľahlého znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá pomocou krásy a synergického pôsobenia zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov podporí inšpiráciu, pomoc a vedenie. K podpore dochádza na mnohých úrovniach a mnohých mechanizmoch. Frekvencia, informácie a energia esencií rastlín môžu byť podporou pre našu harmóniu, pochopenie, vhľad a intuíciu. Každý môže na sebe pocítiť božskú lásku manifestovanú v molekulách esenciálnych olejov.

Tieňom Býka je neschopnosť vzdať sa čohokoľvek čo vlastní, či o čom sa domnieva, že mu patrí a je jedno, či sú to financie, nehnuteľnosti, či ľudia.

Škorpión pomáha Býkovi pozrieť sa hlbšie pod povrch, na ktorom tak tvrdošijne priľne, zistiť, že zabečená pravda rozhodne nie je tá jediná na celom svete. Vďaka Škorpiónovi môže Býk zistiť, že musieť vlastniť môže byť často veľmi náročné a svojím spôsobom zväzujúce.

Motto
Každé slnečné znamenie má svojho pomyselného protiľahlého slnečného partnera. Akonáhle si uvedomíme, že našou výzvou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvinúť ich, začneme vnášať do svojich životov viac rovnováhy. Začneme postupne lepšie chápať seba samého a stávať sa viac celistvými. Ukotvuje sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Začne sa viac prebúdzať naša intuícia. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie Ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Dokážeme vnímať svoju veľkosť a súčasne povedať: "Buď vôľa Tvoja." Uvedomujeme si, že všetko začína aj končí v paradoxe. Náš život sa stáva manifestáciou Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to môže pochopiť, je byť s Tým, zotrvávať s Tým – Be with It. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, ideálny nosič pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z nádherného hnedého lesklého skla, roll-on sklenené guličky a viečka v zlatej farbe.

BEWIT® WOMAN TAURUS (BÝK) OBSAHUJE:
Caprylic/Capric Triglyceride Limonene* Geraniol* Linalool* Pelargonium Graveolens Flower Oil Cananga Odorata Flower Oil Citrus Limon Peel Oil Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil Citrus Sinensis Peel Oil Oil Aniba Rosaeodora Wood Oil Farnesol* Boswellia Serrata Oil Isoeugenol* Achillea Millefolium Oil Citronellol* Citrus Aurantium Dulcis Oil Mentha Arvensis Herb Oil Benzyl Alcohol* Coumarin* Eugenol* Bursera Graveolens Wood Oil Laurus Nobili Oil Ferula Galbaniflua Resin Oil Chamomilla Recutita Flower Oil Lavandula Angustifolia Oil Ocimum Sanctum Leaf Oil Ocimum Basilicum Oil Eucalyptus Globulus Leaf Oil Mentha Piperita Oil Rosmarinus Officinalis Leaf Oil Citrus Bergami rterii Oil Santalum Album Oil Hypericum Perforatum Oil Vetiveria Zizanoides Root Oil Melaleuca Alternifolia Leaf Oil Rosa Centifolia Flower Oil Picea Abies Leaf Oil Styrax Benzoin Resin Oil Origanum Majorana Leaf Oil Abies Sibirica Needle Oil Root Oil Rosa Damascena Flower Oil Coriandrum Sativum Seed Oil Elettaria Cardamomum Seed Oil Helichrysum Italicum Flower Oil Hyssopus Officinalis Leaf Oil *prirodzená súčasť esenciálneho oleja

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: