BEWIT® WOMAN SCORPIO (Škorpión)

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

ŽENSKÝ ROLL-ON OLEJOVÝ PARFÉM

BEWIT WOMAN SCORPIO

Pokiaľ ste sa narodili v znamení Škorpióna, bude pre vás prospešné do svojho charakteru integrovať hodnoty protiľahlého znamenia Býka.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Cena 29,17 € bez DPH
35 €    
Kód tovaru 1059
Kategória Parfémy podľa zverokruhu
 

Škorpión (24. Októbra – 22. Novembra)


Škorpiónovi vládne planéta Mars a Pluto a planéta Urán (planéta náhleho uvoľňovania energie) je v tomto znamení povýšená, preto býva toto znamenie v niektorých smeroch považované za najsilnejšie znamenie zverokruhu.

Pre Škorpióna bývajú charakteristické procesy hlbokej transformácie na všetkých úrovniach. Škorpióni mávajú výrazné emocionálne túžby a obrovskú silu vôle. Život neberú povrchne a keď sa do niečoho dajú, myslí to vážne. Medzi Škorpiónmi možno nájsť najohnivejších bojovníkov za spravodlivosť. Bývajú veľkorysí, súcitní a robia všetko pre to, aby pomohli ostatným. Škorpióni mávajú silnú intuíciu, prísny úsudok, psychologický talent, schopnosť dostávať sa pod povrch dejov.

Hlavným zámerom pri tvorbe tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie kvalít protiľahlého znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá pomocou krásy a synergického pôsobenia zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov podporí inšpiráciu, pomoc a vedenie. K podpore dochádza na mnohých úrovniach a mnohých mechanizmoch. Frekvencia, informácie a energia esencií rastlín môžu byť podporou pre našu harmóniu, pochopenie, vhľad a intuíciu. Každý môže na sebe pocítiť božskú lásku manifestovanú v molekulách esenciálnych olejov.

K tieňovým stránkam Škorpióna niekedy patrí povestná "jedovatosť", schopnosť likvidovať sám seba, nepredvídateľnosť, neuchopiteľnosť, tieňové hry, manipulácia, nepravdy.

Býk prináša Škorpiónovi schopnosť stabilizovať sa v hmotnom svete, prestať roztáčať ničivé eskapády. Pomáha mu vyplávať z temných hlbín na povrch, uzemniť sa a osvojiť si krásu jednoduchosti, priamočiarosti a krásy života.

Motto
Každé slnečné znamenie má svojho pomyselného protiľahlého slnečného partnera. Akonáhle si uvedomíme, že našou výzvou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvinúť ich, začneme vnášať do svojich životov viac rovnováhy. Začneme postupne lepšie chápať seba samého a stávať sa viac celistvými. Ukotvuje sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Začne sa viac prebúdzať naša intuícia. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie Ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Dokážeme vnímať svoju veľkosť a súčasne povedať: "Buď vôľa Tvoja." Uvedomujeme si, že všetko začína aj končí v paradoxe. Náš život sa stáva manifestáciou Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to môže pochopiť, je byť s Tým, zotrvávať s Tým – Be with It. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, ideálny nosič pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z nádherného hnedého lesklého skla, roll-on sklenené guličky a viečka v zlatej farbe.

BEWIT® WOMAN SCORPIO (Škorpión) OBSAHUJE:
Caprylic/Capric Triglyceride Limonene* Citrus Sinensis Peel Oil Expressed Geraniol* Pelargonium Graveolens Flower Oil Dipterocarpus Turbinatus Balzam Oil Linalool* Cananga Odorata Flower Oil Pogostemon Cablin Leaf Oil Styrax Serrata Oil Cedrus Deodara Wood Oil Rosmarinus Officinalis Leaf Oil Lavandula Angustifolia Oil Benzyl Alcohol* Citrus Reticulatá Peel Oil Cymbopogon Martini Oil Laurus Nobilis Leaf Oil Ocimum Sanctum Leaf Oil Coumarin* Opoponax Oil Far Eucalyptus Globulus Leaf Oil Eugenia Caryophyllus Bud Oil Mentha Piperita Oil Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil Foeniculum Vulgare Oil Juniperus Communis Fruit Oil Nigella Sativa Seed Oil Pinus Sylvestris Leaf Oil Origanum Major Copaifera Officinalis Resin Oil Boswellia Carterii Oil Bursera Graveolens Wood Oil Chamomilla Recutita Flower Oil Boswellia Sacra Resin Oil Citrus Aurantium Amara Flower Oil Coriandrum Sativum Seed Oil esenciálneho oleja

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: