BEWIT® WOMAN LIBRA (VÁHY)

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

ŽENSKÝ ROLL-ON OLEJOVÝ PARFÉM

BEWIT WOMAN LIBRA

Pokiaľ ste sa narodili v znamení vzdušných Váh, bude pre vás vhodné pochopiť a integrovať hodnoty protiľahlého ohnivého Barana.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Cena 29,17 € bez DPH
35 €    
Kód tovaru 1050
Kategória Parfémy podľa zverokruhu
 

VÁHY (23. SEPTEMBER – 23. OKTÓBRA)


Váhy sú vzdušným znamením, ktorým vládne Venuša. Tá im dáva pôvab a šarm, jemnú povahu, túžbu po uznaní a obľúbenosť u ostatných. Usilujú sa o harmóniu a súlad. Váhy mávajú veľkú potrebu partnerstva. Rozvinutý je u nich zmysel pre spravodlivosť a fair play. Podporený je ich intelekt, aktívne vyhľadávajú vedomosti a nové myšlienky. Často sa zaujímajú o medziľudské vzťahy a plnia funkciu zmierovateľov – vedia urovnávať konflikty. Než Váha niečo urobí, starostlivo zváži všetky pre a proti. U Váh sa často prejavuje výrazné estetické cítenie spolu s umeleckým nadaním.

Hlavným zámerom pri tvorbe tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie kvalít protiľahlého znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá pomocou krásy a synergického pôsobenia zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov podporí inšpiráciu, pomoc a vedenie. K podpore dochádza na mnohých úrovniach a mnohých mechanizmoch. Frekvencia, informácie a energia esencií rastlín môžu byť podporou pre našu harmóniu, pochopenie, vhľad a intuíciu. Každý môže na sebe pocítiť božskú lásku manifestovanú v molekulách esenciálnych olejov.

K tienistým postojom Váh často patrí neschopnosť sa rozhodnúť, neschopnosť vyjadriť to, čo im nesedí a vyžarovať tak konfrontačnú energiu. Baran môže Váhy inšpirovať zdravou odvahou, schopnosťou rozhodnúť sa a ísť do akcie, vrelosťou a spontánnym prejavením citu.

Motto
Každé slnečné znamenie má svojho pomyselného protiľahlého slnečného partnera. Akonáhle si uvedomíme, že našou výzvou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvinúť ich, začneme vnášať do svojich životov viac rovnováhy. Začneme postupne lepšie chápať seba samého a stávať sa viac celistvými. Ukotvuje sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Začne sa viac prebúdzať naša intuícia. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie Ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Dokážeme vnímať svoju veľkosť a súčasne povedať: "Buď vôľa Tvoja." Uvedomujeme si, že všetko začína aj končí v paradoxe. Náš život sa stáva manifestáciou Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to môže pochopiť, je byť s Tým, zotrvávať s Tým – Be with It. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, ideálny nosič pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z nádherného hnedého lesklého skla, roll-on sklenené guličky a viečka v zlatej farbe.

BEWIT® WOMAN LIBRA (VÁHY) OBSAHUJE:
Caprylic/Capric Triglyceride Limonene* Linalool* Geraniol* Cananga Odorata Flower Oil Citrus Sinensis Peel Oil Expressed Isoeugenol* Pogostemon Cablin Leaf Oil Styrax Benzoin Resin Oil Lavandula Angustifolia Oil Benzyl Benzoate* Pelargonium Graveolens Flower Oil Tagetes Patula Flower Oil Citronellol* Citrus Limon Peel Oil Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil Cedrus Deodara Wood Oil Citrus Paradisi Peel Oil Cymbopogon Nardus Oil Cymbopogon Martini Oil Citrus Aurantium Dulcis Oil Calendula Officinalis Flower Oil Farnesol* Ocimum Basilicum Oil Aniba Rosaeodora Wood Oil Citrus Bergamia Peel Oil Expressed Benzyl Alcohol* Citral* Rosmarinus Officinalis Leaf Oil Eugenol* Copaifera Officinalis Resin Oil Picea Abies Leaf Oil Boswellia Serrata Oil Cymbopogon Citratus Leaf Oil Thymus Vulgaris Leaf Oil Juniperus Communis Fruit Oil Cupressus Sempervirens Leaf Oil Ocimum Sanctum Leaf Oil Boswellia Carterii Oil Boswellia Sacra Resin Oil Bursera Graveolens Wood Oil Citrus Aurantium Amara Flower Oil Chamomilla Recutita Flower Oil Commiphora Myrrha Oil Zingiber Officinale Root Oil Rosa Damascena Flower Oil *přirozená součást esenciálního oleje

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: