BEWIT® WOMAN GEMINI (BLÍŽENCI)

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

ŽENSKÝ ROLL-ON OLEJOVÝ PARFÉM

BEWIT WOMAN GEMINI

Pokiaľ ste sa narodili vo vzdušných Blížencoch, bude pre vás vhodné pochopiť a integrovať hodnoty protiľahlého ohnivého Strelca.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Cena 29,17 € bez DPH
35 €    
Kód tovaru 1044
Kategória Parfémy podľa zverokruhu
 

BLÍŽENCI (22. MÁJA – 21. JÚNA)


Blíženci sú intelektuálnym vzdušným znamením, ktorému dáva jeho vládca Merkúr schopnosť rýchleho myslenia a konania. Mottom Blížencov je: "Ja myslím". Vynikajú v komunikačných schopnostiach a bývajú v nich ukryté dve rôzne osobnosti. Bývajú činorodí a spoločenskí a niekedy sa venujú množstvu rôznorodých vecí naraz. Vynikajú inteligenciou a majú veľký rozhľad, vidia súvislosti a majú schopnosť porozumieť zložitým problémom. Veľmi rýchlo sa orientujú v každej situácii. Ich bleskové sústredenie im často zaručuje kvalitné výsledky. Nelepí na dogmách. Dôležité je pre nich vzdelanie.

Blíženec je komunikátorom zverokruhu, spojnicou, ktorá má za úlohu prepojiť dve úplne odlišné podstaty. Sú dôkazom koexistencie úplných protikladov.

Hlavným zámerom pri tvorbe tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie kvalít protiľahlého znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá pomocou krásy a synergického pôsobenia zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov podporí inšpiráciu, pomoc a vedenie. K podpore dochádza na mnohých úrovniach a mnohých mechanizmoch. Frekvencia, informácie a energia esencií rastlín môžu byť podporou pre našu harmóniu, pochopenie, vhľad a intuíciu. Každý môže na sebe pocítiť božskú lásku manifestovanú v molekulách esenciálnych olejov.

Tieňovou stránkou tohto okúzľujúceho znamenia môže niekedy byť hra so slovami, eskamotérstvo, fabulácia, neschopnosť udržať na zreteli ciele a dosiahnuť tak výsledky. Blíženec je niekedy ako večný študent, ktorý sa chce baviť a nebyť zaťažený starosťami „dospelého sveta“. Strelec napomáha Blíženci pochopiť, že je síce obratným majstrom slova, ale niekedy len slová plytkého, ktoré nesie iba povrchné informácie. Vďaka Strelcovi je schopný dostať sa pod povrch informácie, myšlienky a nájsť jadro - vyjadriť múdrosť, nájsť korene múdrosti, nielen obdivovať kvety na povrchu.

Motto
Každé slnečné znamenie má svojho pomyselného protiľahlého slnečného partnera. Akonáhle si uvedomíme, že našou výzvou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvinúť ich, začneme vnášať do svojich životov viac rovnováhy. Začneme postupne lepšie chápať seba samého a stávať sa viac celistvými. Ukotvuje sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Začne sa viac prebúdzať naša intuícia. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie Ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Dokážeme vnímať svoju veľkosť a súčasne povedať: "Buď vôľa Tvoja." Uvedomujeme si, že všetko začína aj končí v paradoxe. Náš život sa stáva manifestáciou Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to môže pochopiť, je byť s Tým, zotrvávať s Tým – Be with It. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, ideálny nosič pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z nádherného hnedého lesklého skla, roll-on sklenené guličky a viečka v zlatej farbe.

BEWIT® WOMAN GEMINI (BLÍŽENCI) OBSAHUJE:
Caprylic/Capric Triglyceride Limonene* Geraniol* Linalool* Lavandula Angustifolia Oil Cymbopogon Nardus Oil Citrus Bergamia Peel Oil Expressed Citrus Paradisi Peel Oil Eugenol* Citrus Limon Peel Oil Benzyl Alcohol* Calendula Officina Oil Boswellia Serrata Oil Isoeugenol* Eucalyptus Globulus Leaf Oil Benzyl Benzoate* Citral* Citrus Aurantium Dulcis Oil Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil Mentha Arvensis Herb Oil Pelargonium Graveolens Flower Oil Mentha Piperita Oil Ocimum Basilicum Oil Cananga Odorata Flower Oil Rosmarinus Officinalis Leaf Oil Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil Laurus Nobilis Leaf Oil Nigella Sativa Seed Oil Citronellol* Farnesol* Salvia Sclarea Oil Ferula Galbaniflua Resin Oil Achillea Millefolium Oil Picea Abies Leaf Oil Boswellia Sacra Resin Oil Bursera Graveolens Wood Oil lia Flower Oil Citrus Aurantium Amara Flower Oil Rosa Damascena Flower Oil Melissa Officinalis Leaf Oil Rosa Albumy Flower Extract Vanilla Planifolia Fruit Oil *prirodzená súčasť esenciálneho oleja

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: