Erotická poviedka: Skús a potom otváraj ústa

     Roman a Mirka boli milovníci sado-maso. Príliš sa tým ale medzi priateľmi nechválili. Hoci výskumy hovoria v ich prospech, s pochopením by sa nestretli. Zväzovanie a divoké fantázie z nich však robili šťastných jedincov, možno oveľa šťastnejších ako zvyšok populácie. Môže sa ale nechať normálny človek zbičovať, či dovoliť partnerovi, aby ho priškrtil? Naša dvojica si myslí, že celé je to iba o slobode a počúvaní svojich túžob. A pre neprajníkov majú jasný odkaz. „Najskôr to skús a potom si na nás otváraj ústa.“

Erotické_poviedky_skus_a_potom_otváraj_ústa

     V spálni, respektíve vo veľkej spálňovej skrini, mali Roman a Mirka celkom slušnú zbierku rekvizít potrebných k ich sado-maso radovánkam. Oni dvaja ale považujú svoje milostné hry za art, umenie. Človek musí mať totiž isté zručnosti, šikovnosť, aby mohol takýto štýl milovania praktizovať a užívať si ho. Nejde tu o to spôsobovať druhému bolesť, ale potešenie. Mučenie, zväzovanie aj ponižovanie má byť tak nastavené, aby bol z toho deluxe balíček a nie narýchlo zabalený darček pre vzdialeného príbuzného.

     Mirka je žena, ktorá pôsobí veľmi krehko. Na prvý pohľad by mohla pripomínať Popolušku. Rada sa do spoločnosti oblieka žensky, sladko, no s dôvtipom. To znamená, že necháva vyniknúť svoje prednosti a malými detailmi dokáže naznačiť, že dušou je to dobrodruh, ktorý má rád tvrdšie praktiky. Či už je to prsteň, prívesok, čipkovaná bielizeň, ktorá presvitá cez tričko, prípadne obnažená bradavka, človeka to upúta a povie si, že toto bezbranná princezná asi nebude. S Romanom sa spoznala Mirka na zjazde motorkárov. Obaja milujú tieto mašinky a on je taký ten typický koženkár. Okamžite si padli do oka. Vibrácie a signály zachytili jasne. Pochopili sa a hneď tušili, že si budú rozumieť.

     Pri milovaní sa uchýlili k soft verzii sado-maso. Tvrdé zaobchádzanie im bolo sympatické, no všetko treba robiť s mierou. Dokáže skvele navodiť atmosféru a nakopnúť, keď viete, ako na to. Úlohy mali jasne rozdelené, hoci sa nikdy nerozprávali o tom, kto bude sado a kto maso. Proste sa perfektne dopĺňali a naučili sa vnímať, kto čo potrebuje. Pokiaľ by boli naladení rovnako, neiskrilo by to. Napätie by bolo nulové.

     Mnohí si myslia, že Roman je v ich vzťahu sadista. Opak je však pravdou. On ma rád, keď mu ubližujú a Mirka zase rada ubližuje. Samozrejme, v rámci hry a zábavy.

„Ruky, daj si ich za chrbát,“ zavelí Mirka, siahne po hodvábnej šatke a Romanovi končatiny silno spúta za chrbtom. Dohodli sa, že namiesto chladných pút budú používať hodváb.

     Keď je chlap spútaný, pričom celkom nahý sedí na stoličke, Mirka sa ho rozhodne vydráždiť šteklením. Najradšej používa vlastné vlasy alebo husacie pero. Jemne sa nimi obtiera o Romanove telo a šteklením ho privádza do šialenstva. Neobchádza ani jeho intímne partie. Častokrát k štekleniu pridáva aj fúkanie. Proste všetko, aby svojho partnera vydráždila natoľko, aby ju prosil o zmilovanie. Musí začať stonať od rozkoše a chcieť viac.

„Prosím, už ma viac netráp, poďme na to!“ stoná Roman, ale ona sa ešte len rozbieha. Zaviaže mu oči a pokračuje v nežnom týraní. Takto dostala nad celou situáciou ešte väčšiu moc.

     Špecialitkou v ich spálni bolo aj to, že ani jedna z rekvizít počas používania nesmela byť príliš horúca, no ani studená, ani ostrá. Pri milovaní sa Roman a Mirka napríklad nenavliekali do kože, záľubu mali v podväzkoch či vysokých podpätkoch. Možno nie sú tak vzrušujúce ako latex, no ustoja požiadavky týchto milencov.

„Si príliš nedočkavý. Kam sa ponáhľaš?“ karhá Mirka Romana. Ten však nevydrží a siahne jej do rozkroku. Okamžite mu dá facku a vulgárne zanadáva. Dnes má Mirka na sebe sexi čižmy s vysokým viazaním. Roman musí byť opatrný, aby mu tenkým podpätkom nestúpila na nohu. Raz sa stalo, že mu takmer rozmliaždila palec. Naklonila sa k nemu a pobozkala ho narúžovanými perami.

„Musíš si to zaslúžiť, nie som žiadna štetka, aby si mi omakával rozkrok,“ zasyčala a on podriadene sklonil hlavu.

     Romanov penis stál ako stĺp. Mirka videla, že je čas. Bolo jej jasné, že pokiaľ ho bude ešte dlhšie naťahovať, mohol by vychladnúť. Obkročmo si na neho sadla. Akonáhle ho mala v sebe, pohodlne sa uhniezdila a ticho zapriadla.

„Práve si mi tým svojím obrím mečom prepichol srdce,“ zastonala.

„Budem rád, keď ti ním urobím potešenie a popichám inde. Tvoje srdce nemám na zozname,“ odpovedal a začal ju vášnivo bozkávať na krku. Nechty silno zaryla do jeho chrbta a potiahla. Zasyčal od bolesti a na chrbte mu zostal červený šráf.

„Ty bosorka, máš ma tam, kde si chcela,“ kričal. 

     Počas vášnivého bozkávania sa mu zahryzla do pery až mu z nej vytiekol tenký pásik krvi. Klusala na ňom tempom, ktoré bolo na danú situáciu príliš rýchle. Sedel zviazaný na stoličke a tá mohla každú chvíľu spadnúť. Obtierala sa o neho prsami, škriabala a kvákala ho za vlasy.

„Dokonalé,“ zvrieskla, posledný krát pritvrdila v hopsaní a stolička naozaj zletela na zem. Romanovi sa vykrútili ruky, pretože dopadol rovno na ne. Stonal od bolesti a v rovnakom okamihu sa do nej urobil.

„Kráľovná moja, môžem ťa požiadať, aby si ma rozviazala?“ opýtal sa po niekoľkých minútach nesmelo Roman.

„Ešte nie, je mi dobre, keď si vo mne. Takto sa mi to páči,“ upozornila ho, že sa nechystá tak skoro ukončiť jeho trápenie.

     Na to, v akej pozícii bol, jeho penis sa držal. Mirka pekne sťahovala od rozkoše vagínu a orgazmus nechávala doznieť niekoľko minút. Až potom sa nad Romanom zľutovala a konečne mu uvoľnila šatku. Ruky mal doráňané, chrbát doškriabaný, peru prehryznutú, no bol spokojný a šťastný. Verte mi, nie je chlap s prázdnymi semenníkmi ako chlap s prázdnymi semenníkmi. Nie je jedno, ako, kde a s kým.

     Sado-maso praktiky sú úžasné na zahnanie nudy v posteli. Ak si určite pravidlá a idete do toho s niekým, komu naozaj veríte, je to čerešnička. Môžete zažiť naozaj úžasné veci. Skúste a možno budete otvárať ústa.

libido_zväčšenie_poprsia_menopauza_produkty-pre-ženy

erekcia_potencia_zväčšenie_penisu produkty-pre-mužov