Erotická poviedka: Balkónové rande

Je ťažké presťahovať sa z vidieka do mesta. Chýba vám tam veľa vecí, pričom sa v byte cítite akosi stiesnene. Keď som si hľadala ubytovanie v Bratislave, podmienkou bolo, že byt musí byť s balkónom. Pochopte, pri rodičovskom dome sme mali obrovskú záhradu. Potrebovala som aspoň malú satisfakciu. Nakoniec sa ale ukázalo, že tých pár metrov štvorcových sa stalo nielen mojou malou oázou relaxu, ale tiež skvelým miestom na rande.

 balkonove_rande

     Paľo bol môj nový sused. Naše prvé stretnutie nebolo to klasické chodbové. On sedel na svojom balkóne a hrýzol broskyňu, ja som zalievala kvety. Vedela som, že tam je, ale za bambusovou stenou som bola ticho ako myška.

Ahoj, tak ty si Kika?“ zakričal a nahol sa cez zábradlie. Zľakla som sa a troška aj zahanbila, to kvôli tomu, že som sa tak zatajovala.

„Áno, nová susedka.“

„Párkrát som ťa tu už počul šuchotať, ale dnes si vravím, však by si ju mohol aj pozdraviť.“

„Teší ma,“ podala som mu ruku. Jeho stisk bol pevný. Okrem toho mal priateľské orieškové oči. A tie mihalnice, hocijaká ženská by mu mohla závidieť.

„Bývaš tam sama?“

„Sama!“ zdôraznila som viac než bolo nutné.

„Čo keby si troška poodhrnula tú bambusovú stenu? Potom by som mohol k tebe preskočiť. Kúpil som výborné jahodové muffiny, možno by aj tebe chutili.“

     Odtiahla som stenu a on ku mne naozaj preskočil. Muffiny boli skvelé. Priniesol ich a spoločne sme sa do nich pustili. Bol dobre stavaný, taký ten mestský typ, ktorý namiesto práce v záhrade navštevuje fitnescentrum, aby nabral svalovú hmotu. Kým ja som si obzerala jeho vyšportované telo orosené potom, pretože vonku bolo už od skorého rána naozaj horúco, jeho pohľad zabiehal do môjho výstrihu. Nebola som žiadna naivka, vedela som, o čo mu ide. Keďže som to sama už dlhšie nemala, nehodlala som sa hrať na netýkavku, no aj tak som sa rozhodla ho máličko ponaťahovať.

„Máš krásne oči,“ povedal, hoci do očí mi vôbec nepozeral. Zasmiala som sa nad tým klišé.

Diky za muffiny, dáme ďalšie balkónové rande?“ snažila som sa ukončiť naše prvé stretnutie, pretože by som sa asi viac neovládla. Cítila som, že teraz sa to ešte nehodí. Túžil po mne, takže určite príde znova. Čím viac ho budem držať v napätí, tým viac by to mohlo stáť za to, pomyslela som si.

„Tento týždeň musím otočiť s kamiónom ešte jednu túru, vrátim sa až v sobotu, tak by sme si to mohli zopakovať potom.

     Do soboty to boli celé tri dni. Pekne so mnou vybabral. Posmutnela som, ale nehodlala som dať na sebe nič vidieť.

„V poriadku, tak v sobotu.“

      Čas sa nenormálne vliekol, aj keď som sa ho snažila skrátiť u kaderníka a v nechtovom štúdiu. Keď konečne prišla sobota ráno, upravená a pripravená na čokoľvek som čakala na Paľa. Dával si načas, pozalievala som všetky kvety a vyliala čaj, ktorý som pre neho pripravila, pretože úplne vychladol.

„Dobré ránko,“ pozdravil, ako keby sa už ručičky na hodinách neblížili k poludniu.

„Ty ešte iba vstávaš?“

„Prepáč, ale z jazdy som sa vrátil až nadránom. Nastavil som si budík, aby som ťa stihol v negližé, no jednoducho som ho nepočul.“

„Nespávam v negližé,“ zaprotestovala som.

„Nie? A v čom teda?“

„V tomto teple najradšej nahá.“

     Okamžite preskočil ku mne, uchopil moju bradu a bez váhania ma vášnivo pobozkal. Vedel sa naozaj dobre bozkávať. Snáď stojí za zmienku, že bol iba v trenírkach, vôbec sa neunúval tváriť slušne. A to ja som strávila dve hodiny v kúpeľni, aby som vyzerala ako-tak k svetu.

„Kde máš nohavice?“ zachichotala som sa.

„Myslíš, že ich budem potrebovať?“

     To som mu už ale siahla do rozkroku a premasírovala dlaňou jeho obdarené prirodzenie. On mi nato zvliekol ramienka zo šiat a tie okamžite spadli na zem. V tom momente mi bolo úplne jedno, že sme na balkóne a hocikto nás môže vidieť. Celý ten svet okolo bol zastretý hmlou, z ktorej vystupovalo dokonalé Paľove telo. Posadil ma do ratanového kresla, kľakol si na zem a najskôr ma iba jemne hladil perami po stehnách. Neskôr si dovolil zájsť prstom na môj klitoris, aby nakoniec prevzal iniciatívu jeho jazyk. Nezabudol ani na moje prsia. Bradavky mi vydráždil na maximum. Boli vztýčené v pozore a zvedavé na to, čo bude nasledovať. Keď už som takmer dosiahla vrchol, Paľo to stopol.

„Poď, pohraj sa chvíľočku aj ty so mnou.“

     Stiahla som mu trenírky a zostala ohromená z toho, čo mal v nich. Jeho penis bol naozaj obrovský. Videl, že tam čupím celkom zaseknutá, preto ma jemne potiahol za vlasy, aby mi pripomenul, prečo som sa v skutočnosti ocitla tvárou v tvár s jeho náradím. Ešte nikdy som chlapovi nefajčila, ale mnohokrát som to videla vo videách, ktoré som si z času na čas pozrela. Veď viete, samota je zlá. Myslím, že na prvýkrát som to zvládla celkom dobre. On si to užíval a ja v podstate tiež. Akurát sa mi podarilo dostať do úst tak jednu tretinu jeho údu, na viac som si netrúfla. Po krátkom cmúľaní a masírovaní jeho prirodzenia mi naznačil, aby som sa na neho posadila. A tak sme si to rozdali na mojom ratanovom kresle. Jeho ľahké dorazy príjemne dráždili moju vagínu. Tak dobrý a horúci sex som dosiaľ nezažila. Najlepšie na tom bolo, že Paľo vedel, čo s rukami. Niektorí muži využívajú pri sexe skutočne len ten jediný kúsok svojho tela, ale on ma neustále hladil. Po prsiach, na zadku, po chrbte, ale aj po tvári. Bolo to ako sen.

     Od toho balkónového milovania sme obaja stáli na čiernej listine nášho paneláka, a to ako nesmierne pohoršujúca dvojica. Takmer nikto tam s nami neprehovoril, ale nám to bolo jedno. Nič sme si nesľubovali, ale bambusovú stenu sme nadobro odtiahli. Keď sme náhodou dostali chuť zavyvádzať si, zaskočili sme k sebe.

afrodiziaka-a-gely2_1

feromony