Ako na znížené a stratené libido 5+1 odborných rád

Dnes  je to o chuti a nechuti milovať sa. Strata libida (znížená sexuálna motivácia) je častým problémom, ktorý v určitom okamihu života postihuje mnoho mužov a žien. Strata libida je častým problémom postihujúcim až jedného z piatich mužov - a ešte viac žien - v určitom okamihu ich života. Často sa spája s profesionálnym a osobným stresom alebo s dôležitými udalosťami, ktoré menia život, ako je tehotenstvo, pôrod alebo dojčenie. 

Nízke libido sa popisuje ako znížený záujem o sexuálnu aktivitu. Je bežné, že z času na čas stratíte záujem o sex. Úroveň libida sa v priebehu života mení. Je tiež bežné, že sa váš sexuálny záujem niekedy nezhoduje s vašim partnerom. Existuje niekoľko potenciálnych príčin nízkeho libida u mužov

 

Mám tu pre vás 5 +1 hackov na neposlušné libido 

  1. Pozri sa do zrkadla, ako vyzeráš? Kde sa nachádza tvoja charizma? Si s tým obrazom spokojný? Pokiaľ nie, uprav svoj zjav,  pôsobenie, začni cvičiť, schudni, kúp si fajnové veci na seba, daj sa ostrihať, zaobstaraj si rajcovný parfém. Len urob niečo! Akúkoľvek znemu urobíš pre seba, dávaš signál (zmeny) aj svojmu okoliu - a okolie zareaguje! Páčiš sa sebe...? Páčiš sa svojmu libidu?
  2. Stres, nekľud, neistota... .Odruš veštko čo ťa rozptyľuje a vráť sa k sebe. Si jedinečný, nik nie je ako ty, nik iný nemá to čo máš ty. Jedine ty máš "ten" dar, ktorým môžeš obdarovať. Medituj, cvič, športuj, skús pôst, dostaň sa späť do rovnováhy a nechaj zažiariť tvoje vnútorné svetlo. Rozžiariš tým aj libido! 
  3. Nastav si pevný postoj, zvýš sebavedomie, sebaúctu. Správne mentálne nastavenie, pozitívne myslenie vie zvýšiť energiu a radosť zo života. Neklam, neklam sebe, neklam nikomu, začni sa správať transparentne! Maj integritu! Vyčistíš svoj vnútorný svet, narovnáš sa, spevníš sa. Narovná a spevní sa aj tvoje libido a už ťa neoklame!
  4. Inšpiruj sa. Hraj sa, fantazíruj. Vymyšľaj príbehy plné lásky a milovania. Načítaj si erotické poviedky a hraj sa. Libido miluje hru!
  5. Kvalitne sa stravuj, suplementuj, si fyzický človek v 3D svete a tvoj človek tak potrebuje správne fyzické zložky, palivo a mazanie, ktoré správne rozbehajú motor. Vyvážená hladina hormónov, doplnenie potrebných látok, bio strava. Doplnok LIBIDO caps. a MACA to všetko potrebné pre libido obsahujú. A libido ti bude vďačné!  
  6. (5+1)  Posledné odporúčanie je: obmedz pravidelné sledovanie porna!  Sem tam ťa môže dobré Péčko nakopnúť, ale dobré vieš, že v realite sex (milovanie) tak nefunguje a z dlhodobého hľadiska ti vysáva energiu, znižuje vitalititu, silu, sebavedomie a samozrejme aj libido. Prestaň s PORNOM a Libido sa ti poďakuje a odvďačí!

femm-passion-libido-caps 

 

Nízke libido by sa nemalo zamieňať s erektilnou dysfunkciou (impotenciou), hoci tieto dva stavy môžu existovať súčasne.  Liečba sa môže líšiť a môže zahŕňať psychoterapiu, náhradu (dopĺňanie) hormónov, zmeny životného štýlu alebo úpravu užívaných liekov. Nízke libido môže byť niekedy spôsobené jedným faktorom, ale častejšie súvisí s viacerými faktormi, z ktorých každý prispieva svojím vlastným spôsobom. Medzi najbežnejšie príčiny patrí nízka hladina testosterónu, lieky, depresia, chronické choroby a stres. Chuť milovať sa vyprchala....