4 TOP najpredávanejšie produkty na podporu mužského zdravia a ich recenzie

Prípravky, ktoré uvádzame patria medzi bestsellery v svojich kategóriách. Sú to prípravky na skvalitnenie erekcie, zvýšenie kvality spermii, zväčšenie veľkosti penisu, odstránenie problémov s erekciou, zlepšenie celkového zdravia a pod. Pri každom výrobku prezentujeme jeho zloženie a jeho OVERENÉ účinky. Nesmie chýbať ani recenzia zákazníka. Poďme teda na to! 


V tomto článku vám predstavíme tie najpredávanejšie a najlepšie hodnotené prípravky na trhu. Vieme, že sexuálne zdravie je veľmi chúlostivou témou a obzvlášť vtedy, keď sa vyskytne nejaký zdravotný problém. Nie je vôbec príjemné, ak muž musí čeliť zdravotnému problému, ktorý väčším či menším spôsobom ničí jeho sebavedomie a pripravuje ho o mužnosť. Našťastie za posledných pár rokov sa technológie v medicíne posunuli míľovými krokmi. Väčšina problémov je riešiteľných. Dokonca ich je možné vyriešiť za pomoci prírodnej medicíny, ktorá nezaťažuje organizmus zbytočnými nežiadúcimi účinkami. Sme si vedomí toho, že prípravky na zlepšenie sexuálneho zdravia sú na trhu veľmi rozšírené a je ich veľké množstvo. Vieme, že pre klienta nie je jednoduché zistiť, ktoré z nich sú overené, bezpečné a účinné. A práve z tohto dôvodu sa v článku zameriame na tie prípravky, ktoré sú v našom eshope najobľúbenejšie a najúčinnejšie. Ak hľadáte inšpiráciu a dodatočné informácie, ste na správnom mieste. 

Prípravky, ktoré uvádzame patria medzi bestsellery v svojich kategóriách. Sú to prípravky na skvalitnenie erekcie, zvýšenie kvality spermii, zväčšenie veľkosti penisu, odstránenie problémov s erekciou, zlepšenie celkového zdravia a pod. Pri každom výrobku prezentujeme jeho zloženie a jeho OVERENÉ účinky. Nesmie chýbať ani recenzia zákazníka. Poďme teda na to! 

Najskôr sa pozrime na najčastejšie používané látky, ktoré sa nachádzajú v jednotlivých výrobkoch. Zloženie výrobkov je prísne kontrolované a regulované s cieľom garantovať účinnosť a bezpečnosť prípravku. Látky, ktoré nižšie uvádzame sa nachádzajú vo výrobkoch, ktoré sú zákazníkmi najviac žiadané.

 Najdôležitejšie účinné látky v najpredávanejších prípravkoch 

L-arginín - aminokyselina, ktorá sa rokmi štúdií osvedčila ako látka vhodná na liečbu porúch erekcie, potencia, libida či neplodnosti. Na základe rôznych experimentov je overené, že L-arginín napomáha zlepšiť prietok krvi v oblasti pohlavných orgánov, tiež napomáha vylučovaniu rastového hormónu a zlepšuje kvalitu intímneho zdravia. 

Maca (Lepidium meyenii)je rastlina vyskytujúca sa na juhoamerickom kontinente. Bežne je známa ako prírodné afrodiziakum. V Južnej Amerike je Maca objektom tradičnej medicíny už pod dlhé storočia. Maca má priaznivý vplyv na erekciu. Extrakt z tejto rastliny sa odporúča užívať denne a (pokiaľ je to možné) dlhodobo. Maca je nápomocná aj pri uvoľňovaní stresu. Príliš veľa stresu je častou príčinou nie príliš kvalitnej erekcie. Obyčajným upokojením môžete zvýšiť kvalitu erekcie.Je bohatá na minerály vápnikdraslík, pričom má nízky obsah sodíka. Okrem toho obsahuje stopové množstvo ďalších minerálov ako železo, jód, meď, mangán či zinok, viacero mastných kyselín a 19 rôznych aminokyselín.Maca obsahuje aj vitamíny, konkrétne vitamíny skupiny B, vitamín A, vitamín C, vitamín Dvitamín E.


Tribulis terrestris (Kotvičník zemný) – sa tradične využíva najmä v čínskej medicíne. Číňania účinky tejto rastliny poznajú už niekoľko tisícročí. Do našej časti sveta sa rastlina dostala až v druhej polovici minulého storočia. Spopularizovali ju kulturisti. Využívali ju na stimuláciu tvorby testosterónu.Neskôr sa ukázalo, že ide o rastlinu ovplyvňujúcu libido a potenciu. A následné štúdie dokázali, že zvesti o pozitívnych skúsenostiach pôvodných obyvateľov sa zakladali na pravde. Kotvičník dokonca dokáže pozitívne vplývať aj na zdravie prostaty.


Gingko biloba – Gingko biloba je dobre známy strom, s ktorým sa môžete stretnúť aj v našich parkoch či botanických záhradám. Domovom gingka je však Čína. Gingko biloba patrí medzi najstaršie organizmy na svete. Je to jediný druh z celej čelade gingkovitých. Gingko sa vo výživových doplnkoch používa najmä na zlepšenie pamäte a pozornosti. 

Panax ginseng (ženšen) – Ženšen je v našich podmienkach známy najmä z tradičnej čínskej medicíny a energetických nápojov. Ženšen je považovaný za účinný životabudič – preto ho nájdete aj v energy drinkoch. Ženšen ovplyvňuje aj libido, čo je z pohľadu erekcie žiadúci efekt. 

Schizandra čínska(Schizandra chinensis) pochádza z Číny, Japonska a južného Sachalinu. V tradičnej čínskej medicíne sú jej plody pre výnimočne koncentrovaný obsah zdraviu prospešných látok používané už tisícky rokov. Hlavnou účinnou látkou rastliny je látka zvaná Schizandrin a Gomisin A.Pre medicínske účely je možné použiť všetky jej časti vrátane koreňov. Najväčšie využitie majú plody, ktoré tvarom i vzhľadom pripomínajú plody červených ríbezlí. Vzhľadom k mimoriadne podporným účinkom pri liečbe niektorých chorôb súčasného, tzv „moderného" a často stresujúceho životného štýlu sa schizandry čínskej v celom svete venuje značná pozornosť. 

V nasledujúcich odstavcoch sa pozrieme na konkrétne najpredávanejšie prípravky, na ich účinky a na dôvody prečo ich naši klienti kupujú. 

 

#1 prípravok na oddialenie ejakulácie - CRILEX

Prípravok Crilex pomáha udržiavať normálnu funkciu pohlavných orgánov, vrátane erekcie a hormonálnej aktivity. Zvyšuje plodnosť a sexualitu. Zlepšuje celkové fyzické a psychické zdravie, a podporuje vitalitu. Crilex tiež dokáže zabezpečiť podporu fyzickej aktivity zlepšenie fyzickej kondície a vytrvalosti. Na základe svojich účinných látok, ktoré prezentujeme nižšie dokáže znižovať únavu a podporovať celkovú vitalitu organizmu.  Zabezpečuje normálnu činnosť svalov a optimalizujeduševný stav a výkon. Zlepšuje mikrocirkuláciu krvného systému a pružnosť ciev. Vplýva aj na normálnu činnosť nervovej sústavy a psychickej činnosti, prispieva k zníženiu miery stresu a vyhorenia. 

Zloženie na dennú dávku (4 kapsule):

L- arginin - 1000mg

Maca (Lepidium meyenii)-  extrakt 600 mg

Tribulus terrestris - extrakt 140 mg

Schizandra chinensis- extrakt 80 mg

Panax Ginseng- extrakt 28 mg

Vitamin E - 12 mg (100% RHP)

Ginkgo biloba- extrakt 20 mg

Smilax officinalis- extrakt 10 mg

Koenzym Q 10 - 10 mg

Vitamin B5 - 6 mg (100 % RHP)

Vitamin B6 - 1,4 mg (100 % RHP)

RHP- Doporučená referenčná hodnota príjmu

 

O hodnotenie tohto prípravku sme požiadali 50 náhodných zákazníkov, ktorí mali určiť spokojnosť s výrobkom. Ich hodnotenia  sme spriemerovali a tu sú výsledky pre prípravok CRILEX:

Informácie na obale sa zhodovali so skutočnosťou: 92% klientov odpovedalo áno
Prípravok splnil moje očakávania: 89% klientov odpovedalo áno

Prípravok si kúpim aj nabudúce: 95% klientov odpovedalo áno 

„Spočiatku som prípravku vôbec neveril, ale funguje. Som spokojný“  Filip L. (34 rokov)

„Prípravok mi odporučil môj kolega, povedal, že stojí za vyskúšanie. Užívam ho už 3 rok a neplánujem s tým prestať. Úplná spokojnosť!“  Milan (52 rokov)

„Prípravok som kúpila manželovi pod stromček. Zaúčinkoval vynikajúco, na vašej stránke som si doobjednala prípravok aj pre mňa. Ďakujem.“  Hana S. (41 rokov)

Crilex

 

#2 prípravok na zvýšenie kvality spermii - SEMMAX 

Prípravok Semmax je navrhnutý tak, aby svojimi účinnými látkami „naštartoval“ spermatogenézu - teda tvorbu nových spermií. Medzi hlavné účinky prípravku patrí zvýšenie pravdepodobnosti otehotnieť, vyššia kvalita spermií, ako aj väčší objem ejakulátu. Pomáha taktiež udržiavať normálnu funkciu pohlavných orgánov, vrátane erekcie a hormonálnej aktivity. Zabezpečuje normálnu činnosť svalov a  srdca a taktiež optimalizujeduševný stav a výkon. Výrobca garantuje zlepšenie fyzického a psychického zdravia a vyššie libido. 

Zloženie na dennú dávku (2 kapsule):

L- arginín -  300 mg

Maca ( Lepidium meyenii ) -  extrakt 200 mg

L- lyzín - 100 mg

Brusnica ( Vaccinium macrocarpon ) - 100 mg

Muira puama ( Ptychopetalum olacoides ) -  50 mg

Tribulus terrestris - extrakt 40 mg

Šafran siaty ( Crocus sativus ) - 20 mg

Zinok - 20 mg (200% RHP)

Selén - 110 mikrogramov (200% RHP)

RHP- Odporúčaná referenčná hodnota príjmu 

O hodnotenie tohto prípravku sme požiadali 50 náhodných zákazníkov, ktorí mali určiť spokojnosť s výrobkom. Ich hodnotenia  sme spriemerovali a tu sú výsledky pre prípravok SEMMAX:

Informácie na obale sa zhodovali so skutočnosťou: 99% klientov odpovedalo áno
Prípravok splnil moje očakávania: 89% klientov odpovedalo áno

Prípravok si kúpim aj nabudúce: 94% klientov odpovedalo áno 

„S manželkou sa už dlhšiu dobu snažíme o bábätko, zvažovali sme aj umelé oplodnenie. Začal som však užívať tento doplnok výživy a konečne sa to podarilo. Neviem, či to je spôsobené týmto prípravkom, ale odkedy som ho začal užívať, tak sa náš sexuálny život oveľa zlepšil.“ Martin G. (28 rokov)

„Výrobok pracuje na jednotku s hviezdičkou. Nie je čo dodať.“  Anonym

„Som veľmi spokojný a dlhodobý zákazník. Ďakujem vašej spoločnosti za možnosť nakupovať kvalitné výrobky (kupujem ich viacej a už dlhú dobu) a za skvelý servis.“  František M. (38 rokov)

 semmax_volume_caps

#3 prípravok na lepší sexuálny výkon - RX plus 

Doplnok stravy vyvinutý špeciálne pre mužov, ktorí sa chcú starať o svoje intímne zdravie.Vjednej dennej dávke sa nachádza až 1016 mg prírodnej zmesi. Základ produktu je tvorený čisto prírodnými bylinnými extraktmi.Výrobca RX plus garantuje zlepšenie fyzického a psychického zdravia, vyššiu chuť na sex, čiže vyššie libido, dlhšiu sexuálnu výdrž, väčšiu tvrdosť a pevnosť penisu. Nižšie uvedené účinné látky tiež garantujú úplnú zdravotnú nezávadnosť. Užívanie RX plus je úplne bezpečné a organizmu nespôsobuje žiadne zdravotné komplikácie. Pomáha udržiavať normálnu funkciu pohlavných orgánov, vrátane erekcie a hormonálnej aktivity. Zvyšuje plodnosť a sexualitu. RX plus je dokonca riadne schválený aj Ministerstvom zdravotníctva a obdržal certifikát zdravotnej bezpečnosti od Štátneho zdravotného úradu. 

Zloženie na dennú dávku (2 kapsule):

L- arginín - 300 mg

Maca ( Lepidium meyenii ) - extrakt 200 mg

Guarana ( Paullinia cupana ) extrakt 200 mg

Tribulus terrestris - extrakt 100 mg

Rhodiola rosea - extrakt 100 mg

Vitamín C - 80 mg

Panax Ginseng- extrakt 30 mg

Vitamín B5 - 6 mg (100% RHP)

Vitamín B12 -  2,5 mikrogramov (100% RHP)

Vitamín B6 -  1,4 mg (100% RHP)

RHP- Odporúčaná referenčná hodnota príjmu 

O hodnotenie tohto prípravku sme požiadali 50 náhodných zákazníkov, ktorí mali určiť spokojnosť s výrobkom. Ich hodnotenia  sme spriemerovali a tu sú výsledky pre prípravok RX plus:

Informácie na obale sa zhodovali so skutočnosťou: 90%% klientov odpovedalo áno
Prípravok splnil moje očakávania: 93% klientov odpovedalo áno

Prípravok si kúpim aj nabudúce: 88% klientov odpovedalo áno 

„Nikdy predtým som o tomto výrobku nepočul. Pracujem ako manažér a v práci zažívam veľa stresu. Zo začiatku sa to nijak neprejavovalo, ale neskôr som začal zaznamenávať problémy najmä v posteli. Stratila sa chuť do sexu, nebola energia a výdrž bola slabá. Asi po mesiaci užívania sa môj problém začal pomaly vytrácať. Som nadmieru spokojný.“  Maroš O. (45 rokov)

„Prípravok som dostal ako darček pred tromi rokmi, odvtedy na prípravok nedám dopustiť, páči sa mi, že sa ozývate a pýtate sa na účinok. Pekný deň“  Marek B. (33 rokov)

„Výrobok je výborný, nemám výhrady. Splnil všetko, čo mal. A áno, odporúčam ho ďalej." Anonym

44

 

#4 prípravok na zlepšenie erekcie - ANDRIMAX 120kapsúl

Prípravok Andrimax zlepšuje celkové fyzické a psychické zdravie, a podporuje vitalitu.Zabezpečuje normálnu činnosť svalov a optimalizuje duševný stav a výkon. Prípravok Andrimax dokáže zabezpečiť zväčšenie penisu, väčšiu tvrdosť a pevnosť penisu, vyššiu sexuálnu výdrž a vyššiu chuť na sex (vyššie libido). Vplýva aj na normálnu činnosť nervovej sústavy a psychickej činnosti, prispieva k zníženiu miery stresu a vyhorenia. Pomáha udržiavať normálnu funkciu pohlavných orgánov, vrátane erekcie a hormonálnej aktivity.Zvyšuje plodnosť a sexualitu. Dokáže zabezpečiť podporu fyzickej aktivity zlepšenie fyzickej kondície a vytrvalosti.Zlepšuje mikrocirkuláciu krvného systému a pružnosť ciev.Na základe svojich účinných látok, ktoré prezentujeme nižšie dokáže znižvať únavu a podporovať celkovú vitalitu organizmu. 

Zloženie na dennú dávku (4 kapsule):

 • Tribulis terrestris – 150 mg extrakt
 • L-arginín – 640 mg
 • Maca – 480 g
 • Saw palmeto – 152 mg extrakt
 • Muira Puama – 120 mg extrakt
 • Gingko biloba – 20 mg extrakt
 • Panax ginseng (ženšen) – 28 mg extrakt
 • Smilax oficinalis – 12 mg extrakt
 • Fytofosfáty
 • Vitamín E- 12 mg
 • Výťažok z brusnice - 80 mg

 

RHP- Doporučená referenčná hodnota príjmu 

O hodnotenie tohto prípravku sme požiadali 50 náhodných zákazníkov, ktorí mali určiť spokojnosť s výrobkom. Ich hodnotenia  sme spriemerovali a tu sú výsledky pre prípravok Andrimax:

Informácie na obale sa zhodovali so skutočnosťou: 97% klientov odpovedalo áno
Prípravok splnil moje očakávania: 90% klientov odpovedalo áno

Prípravok si kúpim aj nabudúce: 98% klientov odpovedalo áno 

„Výborný prípravok, výsledky sa u mňa dostavili už po 2 týždňoch užívania.“  Miro.Š (55 rokov)

„Výsledky sú prekvapujúco presvedčivé, všimla si ich aj moja partnerka, konečne to medzi nami znova iskrí v posteli“ Ján D. (29 rokov)

„Určite odporúčam každému, stojí to za vyskúšanie. U mňa sa väčšina bodov písaných v popise prípravku splnila, čiže som spokojný.“  Branislav L. (61 rokov)

andrimax-120

produkty-pre-muzov 

afrodiziaka-a-gely2_1