8 overených rád ako vydržať dlhšie v posteli. 6 rada pomôže navyše zlepšiť erekciu, zväčšiť penis a ešte niečo navyše

Rýchla, či predčasná ejakulácia, rýchle urobenia sa pri milovaní, rýchly výron semena, to je zlý sen mnohých spálni. Na mladých mužov a ich psychiku tak často sadá veľký tlak pri predstave so zlyhania pri sexuálnom uspokojením partnerky. Proste sú hotoví moc skoro. Ako vydržať v posteli dlhšie? Čo funguje na oddialenie ejakulácie?  Skúste nasledujúce metódy a partnerka sa vám poďakuje.

Čo to je predčasná ejakulácia?
Uvádza sa, že predčasná ejakulácia - je stav, kedy máte výron semena do 2 minút po vsunutí penisu do pošvy. Výskumy ale preukázali, že väčšina mužov ejakuluje do 2 minút - preto došlo k prehodnoteniu a teraz sa uvádza ako predčasná ejakulácia stav, kedy dôjde k vyvrcholeniu skôr, než by si to partneri priali.

ako-na-predcasnu-ejakulaciu

1. Terminátor tzv."masturbátor" 
Ťažko na cvičisku, ľahko na bojisku. Toto príslovie sa dá ľahko vztiahnuť aj na problém predčasnej ejakulácie a slabej výdrži. Pri masturbácii vykonávajte techniku ​​"štart a stop" - dráždite penis pokojne hodinu, dve, čo vás to bude baviť a vždy prerušte činnosť pri blížiacej sa ejakulácii.

2. Udržte svoje vzrušenie na uzde
Sexuálny akt ako milovanie by mal mať niekoľko častí: predohru, samotný sex a orgazmus. Snažte sa sledovať svoje prebiehajúce vzrušenie, jeho nástupy a uvoľňovania. Teraz sa pokúste ohodnotiť svoje sexuálne vzrušenie na škále od 1 do 10. Ideálne je ho udržať na čísle 7.

Túto metódu môžete tiež precvičovať s priateľkou, ktorá vás bude stimulovať. Je však dôležité spolu komunikovať a poznať svoje hranice, aby ste to udržali v intenciách cvičenia a nie rýchleho vyvrcholenia. 

3. Stláčacia technika
Pokiaľ už cítite pri milovaní, že sa blíži ejakulácia, na chvíľu prestaňte, vysuňte penis z vagíny a stlačte si žaluď pevne medzi palec a ukazovák. Niektorým mužom pomáha pocit bolesti zastaviť prichádzajúci orgazmus. Dávajte však pozor na silu stisku, aby ste si neublížili. Vedome sa snažte precítiť tlak a prechod vzrušenia k miernej bolesti, kým vzrušenie poklesne.

4. Bolestivé podnety
Dole sa deje niečo príjemné, hore musí byť opak. Zahryznite sa do pery alebo do jazyka, zaborte palec do dlane, alebo napínajte svaly na rukách. Akýkoľvek iný podnet, než ten, ktorý vám vyvolá ejakuláciu, môže byť vodítkom k väčšiemu výkonu. Odkloníne tým svoju pozornosť a aj oddialite ejakuláciu.

5. Prestaňte myslieť na sex
V priebehu sexu môžete myslieť na veľa vecí, jednou z nich by samozrejme mala byť partnerka. Veď kto iný. Na druhú stranu, ak máte v pláne podať väčší výkon, môžete sa zamyslieť napríklad nad tým, čo všetko máte zajtra urobiť, trochu si vybaviť pracovné stres alebo pomyslieť na niečo naozaj antisexi. 

Otázka ale zostáva - prečo potom mať sex keď vlastne budete myslieť na niečo iné? V konečnom dôsledku tak najskôr myslíte na uspokojenie partnerky a až potom na svoje. Hrajte sa s vedomým prístupom k milovaniu a láske. 

6. Kegelove cviky
Kegelove cviky spočívajú v rytmickom zaťahovanie a uvoľňovanie svalov podobne ako pri zadržiavaní močení. Majú za následok silnejšiu erekciu a predovšetkým väčšiu kontrolu nad ejakuláciou. Dajú sa cvičiť napríklad pri televízii, pri umývaní riadu alebo v škole. Dávajte však pozor na to, aby ste zatínali tie správne svaly. Dobrou pomôckou vám môže byť aj manuál cvikov na oddialenie ejakulácie, zväčšenie penisu a zlepšenie tvrdosti erekcie

7. Druhé kolo
Ihneď po ejakulácii všetko utrite a hupsnite na to znova, pokiaľ máte chuť a pomerne rýchly návrat (nadržanosti). V druhom kole muž väčšinou vydrží ďaleko viac. Problém môže nastať vtedy, keď partnerkine vzrušenie behom okamihu opadne a môže skončiť ako SUV s plnou nádržou bez kľúčikov od zapaľovania.

8. Pomôcky ako kondóm, gély a produkty na oddialenie ejakulácie
Kondóm na istý čas otupí citlivosť penisu, ale je to poväčšine na krátku dobu. Ďalšou alternatívou sú produkty určené pre ľudí s rýchlym vyvrcholením. Vďaka obsahu afrodiziakálnych zložiek priaznivo vplývajú na sexuálnu vitalitu, výkon a intímny život. Môžu byť vo forme gélu alebo výživového doplnku. Majú rýchly nástup účinku. Je rozdiel si učiť dve tri minútky alebo to natiahnúť na 20-30 minút. To už iste potešíte partnerku s takým dlhým pohlavným stykom.

produkty-pre-muzov_1

feromony