7 dôvodov prečo vás chlap podvedie aj keď je s vami šťastný

Muž je schopní podvádzať aj ženu, s ktorou je šťastný a prečo sú teda tí chlapi neverní dokonca aj vtedy, keď im to doma so ženou klape? 

Je v šťastnom manželstve 

Máte šťastný partnerský vzťah, všetko je perfektné, sex, romantika, spolunažívanie a tak si myslíte, že vám partner nemôže byť neverný? Keď však uvidíte dôvody, prečo muži podvádzajú, začnete sa báť aj vy.

7 dôvodov prečo vás chlap podvedie aj keď je s vami šťastný

Nevera bola, je a bude. Pokiaľ to postretlo aj vás, iste vám napadla otázka: "Prečo?" Často v tom nie je nič osobné. Keď sú neverné ženy, tak väčšinou im vo vzťahu niečo chýba. U mužov je to iné. Sú schopní kvôli vášnivej noci, vzrušeniu, adrenalínu riskovať aj inak fungujúce manželstvo, rodinu. Tu sú ich dôvody:

1, Chlap nepovažuje sex za neveru

Je to maskulinitná črta, muži sú jednoducho schopní úplne oddeliť sex od citov a záväzkov. V tomto prípade je to len záležitosťou prírody. Pre nich nie je sex nevera, ale iba uspokojenie ľudskej potreby. To, že sa vyspia s inou ženou, pre nich neznamená, že vás nemilujú. Dotyčná pre nich väčšinou ostáva v polohe bezmenného, použitého nástroja, s ktorým uspokojili to, čo práve potrebovali, ale nakoniec sa vracajú domov k vám.

2, Stratila sa iskra, už to nie je také, aké to bývalo predtým

Bolo by nezodpovedné myslieť si, že je chyba len na jeho strane! Niekedy totiž žena zabúda, že je ženou, takže o ňu partner stráca záujem. Je pochopiteľné, že so zamestnaním, dvoma deťmi a starostlivosťou o domácnosť nie je sila a priestor vyzerať vždy dokonale. Starostlivosť o seba by ste nemali zanedbávať, pretože keď muž túži po akcii a nájde doma rozstrapatenú neupravenú ženu v zababraných teplákoch, ktorá od pôrodu stále nezhodila tých 15 kg a na sex nemá náladu, pretože ju bolí hlava, je takmer isté, že sa pôjde poobzerať inam, do príťažlivejších vôd.

3, Hľadá vzrušujúcejší a lákavejší sex

Istota. Možno si myslíte, že svojho partnera poznáte a viete o ňom všetko, aj čo má alebo nemá rád v posteli. No opak môže byť pravdou. Môže ho vzrušovať niečo, čo sa hanbí pred vami povedať, pretože si myslí, že by ste na splnenie jeho túžob nepristúpili, a stretol ženu, ktorá s tým problém nemá a ochotne s ním experimentuje. Alebo je jednoducho len v sexe zručnejšia ako vy, dokonalá milenka.

4, Jednoducho je za tým túžba lovca

Príroda, stará známa výhovorka, ktorá sa však zakladá na pravde. Chlap v sebe jednoducho ma zakódovaný, že je lovec a prejavuje sa to samozrejme aj prístupom k ženám. Čas od času si potrebuje dokázať, že jeho lovecký inštinkt a skúsenosti ešte nezanikli, a tiež ich láka pach iného mäsa. Je to proste zvierací pud a nie vždy sa dá s ním úspešne bojovať. Na druhej strane je to črta ktorá chlapovi pridáva na charizme, samozrejme pokiaľ ten „pud“ vie úspešne korigovať a neskĺzne do promiskuity.

5, Alkohol ho premohol

Alkohol je mocný čarodej, uvoľňuje zmysly a zábrany. Dosť často pod jeho vplyvom robí človek veci, ktoré by ho nikdy ani nenapadli. Ruku na srdce - nestalo sa ti nikdy, že by si v opitosti urobila niečo, čo si neskôr ľutovala? Nehovorím, že alkohol je ospravedlnenie, to rozhodne nie. Je to len vysvetlenie, prečo sa dejú niektoré veci, ktoré by sa za iných okolností nestali.

6, Zárez na pažbe, ide len o trofej

Muž si jednoducho potrebuje dokazovať, že stále je ešte samec, čo súvisí s jeho egom a vôbec prírodným princípom samca. Ak má navyše okolo seba nezadaných a bezdetných kamarátov či kolegov, ktorí si víkend čo víkend užívajú s inou milenkou, mužova túžba dokázať si, že na to ešte má, rastie o to viac. Nie sú v tom city ani nič osobné, ide proste len o „zárez na pažbe a trofej".

7, Odpútanie a pokoj s pochopením

Raz za čas - a to je tá práve najviac nebezpečná možnosť - muž hľadá u milenky okrem dobrého sexu tiež iný prístav v podobe útechy a pochopenia. Rutina „zabíja“ pravidelne prídu z práce domov, kde nájde unavenú ženu, kričiace deti, neporiadok a žiadny priestor pre seba jednoducho sa cíti vytesnený. Nejaký čas trvá, než spolu s partnerkou spacifikujú potomkov a chvíľku si oddýchnu a vôbec sa naladia na seba. Stres, únava a povinnosti si vyberajú svoju daň. Dosť často sa ešte stáva, že v posteli stretnú s odmietnutím, a to navyše až po dlhej debate o financiách na hypotéku, auto, dovolenku alebo o synových problémoch v škole. U milenky je na prvom mieste on a sex je jasnou súčasťou večera. Nemusí nič iné riešiť je slobodný a voľný. Nemusí počúvať plač detí, výčitky manželky, riešiť súvisiace povinnosti naopak má všetok čas a priestor na uvoľnenie, môže sa vyspovedať je vypočutý.

A  prečo chlap nepodvedie aj keď môže?

Pretože je má priority, zásady a česť. Záver je však potrebné razantne dodať k vyššie uvedeným bodom, že to čo robí chlapa chlapom nie je len príroda, nuda, rutina a jeho pudy, ale hlavne vôľa pracovať na sebe, zlepšovať sa, byť zameraný na cieľ, byť sebavedomý a spoľahlivý, byť si vedomý svojich slabostí, vedieť s nimi pracovať a byť zodpovedným voči svojej rodine, stávať sa milujúcim.

afrodiziaka-a-gely2_1

produkty-pre-zeny