Maca:Najžiadanejší produkt pre mužov - Maca Fresh Men

Vieme, že sexuálne zdravie je veľmi chúlostivou témou a obzvlášť vtedy, keď sa vyskytne nejaký zdravotný problém. Nie je vôbec príjemné, ak muž musí čeliť zdravotnému problému, ktorý väčším či menším spôsobom ničí jeho sebavedomie a pripravuje ho o mužnosť. Našou prioritou je poskytovať prvotriedne prípravky s cieľom pomáhať našim klientom žiť plnohodnotný život. Zloženie výrobkov je prísne kontrolované a regulované s cieľom garantovať účinnosť a bezpečnosť prípravku a tak tomu je aj v prípade prípravku Maca Fresh Men.

 

Maximálny účinok, prijateľná cena, tisíce spokojných zákazníkov

Prečo vám prípravok Maca Fresh Men odporúčame? Prípravok Maca Fresh Men zlepšuje celkové fyzické a psychické zdravie, a podporuje vitalitu. Zabezpečuje normálnu činnosť svalov a optimalizuje duševný stav a výkon. Prípravok Maca Fresh Men dokáže zabezpečiť zväčšenie penisu, väčšiu tvrdosť a pevnosť penisu, vyššiu sexuálnu výdrž a vyššiu chuť na sex (vyššie libido). Vplýva aj na normálnu činnosť nervovej sústavy a psychickej činnosti, prispieva k zníženiu miery stresu a vyhorenia. Pomáha udržiavať normálnu funkciu pohlavných orgánov, vrátane erekcie a hormonálnej aktivity. Zvyšuje plodnosť a sexualitu. Dokáže zabezpečiť podporu fyzickej aktivity zlepšenie fyzickej kondície a vytrvalosti. Zlepšuje mikrocirkuláciu krvného systému a pružnosť ciev. Na základe svojich účinných látok, ktoré prezentujeme nižšie dokáže znižovať únavu a podporovať celkovú vitalitu organizmu. O čom svedčia aj mnohé skúseností zákazníkov.

maca-koren

 

Maca Fresh Men a jeho SUPER ZLOŽENIE

Tribulis terrestris (Kotvičník zemný) sa tradične využíva najmä v čínskej medicíne. Číňania účinky tejto rastliny poznajú už niekoľko tisícročí. Do našej časti sveta sa rastlina dostala až v druhej polovici minulého storočia. Spopularizovali ju kulturisti. Využívali ju na stimuláciu tvorby testosterónu. Neskôr sa ukázalo, že ide o rastlinu ovplyvňujúcu libido a potenciu. A následné štúdie dokázali, že zvesti o pozitívnych skúsenostiach pôvodných obyvateľov sa zakladali na pravde. Kotvičník dokonca dokáže pozitívne vplývať aj na zdravie prostaty.

 

L-arginín - aminokyselina, ktorá sa rokmi štúdií osvedčila ako látka vhodná na liečbu porúch erekcie, potencia, libida či neplodnosti. Na základe rôznych experimentov je overené, že L-arginín napomáha zlepšiť prietok krvi v oblasti pohlavných orgánov, tiež napomáha vylučovaniu rastového hormónu a zlepšuje kvalitu intímneho zdravia.

 

Maca (Lepidium meyenii) je rastlina vyskytujúca sa na juhoamerickom kontinente. Bežne je známa ako prírodné afrodiziakum. V Južnej Amerike je Maca objektom tradičnej medicíny už pod dlhé storočia. Maca má priaznivý vplyv na erekciu. Extrakt z tejto rastliny sa odporúča užívať denne a (pokiaľ je to možné) dlhodobo. Maca je nápomocná aj pri uvoľňovaní stresu. Príliš veľa stresu je častou príčinou nie príliš kvalitnej erekcie. Obyčajným upokojením môžete zvýšiť kvalitu erekcie. Je bohatá na minerály vápnikdraslík, pričom má nízky obsah sodíka. Okrem toho obsahuje stopové množstvo ďalších minerálov ako železo, jód, meď, mangán či zinok, viacero mastných kyselín a 19 rôznych aminokyselín. Maca obsahuje aj vitamíny, konkrétne vitamíny skupiny B, vitamín A, vitamín C, vitamín Dvitamín E.

 

Aký obsah účinných látok majú kapsule?

Uvádzame zloženie Maca Fresh Men kapsúl prepočítané na dennú dávku. Denná dávka je rozložená do 3 kapsúl. Prípravok obsahuje: extrakt  rastliny Maca (Lepidium meyenii) 750 mg, L-arginin 450 mg, Tribulus terrestris extrakt 150 mg.

 

Aký je rozdiel medzi Maca Fresh a obyčajnou Maca, ktorú predávajú v iných obchodoch?

Maca Fresh je oveľa účinnejšia ako ostatné druhy Macy, ktoré sú bežne dostupné. Obyčajná Maca je pripravovaná a mletá priamo po vysušení plodiny. Maca Fresh je Maca pripravovaná len z čistej šťavy plodiny, takže jej účinok je 8 - 10-násobne vyšší oproti obyčajnej macy. Na 1kg Maca Fresh v prášku je potrebných až 19kg surovej plodiny.

 

Pôvod prípravku Maca Fresh Men a jeho bezpečnosť

Prípravok Maca Fresh Men je vyrobený v Českej republike spoločnosťou VALAVANI s.r.o. a je riadne notifikovaný na Ministerstve zdravotníctva. Jeho užívanie nevyvoláva žiadne negatívne dopady na zdravie organizmu. Je však potrebné byť veľmi obozretný pri nákupe tohto prípravku na internete. V poslednej dobe je na trhu zaznamenaných veľmi veľa falzifikátov výživového doplnku Maca Fresh Men, ktoré môžu obsahovať iné látky a v inom zložení, ako je odporúčané. Preto je vhodné nakupovať prípravok len od osvedčených, certifikovaných obchodníkov!

 

Všetky naše produkty pochádzajú len od obchodníkov, ktorí spĺňajú naše najprísnejšie štandardy, tak ako aj výrobca Maca Fresh Men - VALAVANI s.r.o.. Spoločnosť VALAVANI s.r.o. vznikla v roku 2011 na základe viac ako 10-ročných skúseností v odbore a je zárukou kvality a perfektných výrobkov.

 

V čom mi Maca Fresh Men zaručene pomôže?

 1. Nárast energie, zvýšenie vytrvalosti,
 2. Zvýšenie libida a prekonávanie erektilnej dysfunkcie,
 3. Zlepšenie plodnosti,
 4. Rast vlasov,
 5. Zdravie prostaty,
 6. Silné zuby a kosti,
 7. Prevencia osteoporózy,
 8. Zlepšenie sústredenia a zdravej mysle,
 9. Podpora zdravia štítnej žľazy,
 10. Liečba depresie.

 

Lepší športový výkon vďaka Maca Fresh Men

Maca Fresh je produkt s kladným vplyvom na bdelosť, zvýšenie energie a vitality. Je veľmi obľúbeným prípravkom aj pre mužov, ktorí sa venujú športu, pretože dokáže ich fyzické výkony vyburcovať až na maximum. Nedávne štúdie dokázali, že Maca zvyšuje výdrž vo vytrvalostných pretekoch a pomáha budovať svalstvo. Jedno je však 100% isté, Maca peruánska vám pomôže aj k lepším športovým výkonom.

 maca-fresh-man

Potvrdené účinky peruánskej rastliny MACA garantované výrobcom

 • Maca na zvýšenie energie. Už prví španielski bádatelia v južnej Amerike si všimli, že Maca napomáha zvyšovaniu plodnosti a má aj povzbudzujúci účinok. Od tej doby si udržovala reputáciu aj vďaka zvyšovaniu energie. Čo je ale zaujímavé, v porovnaní s čajom alebo kávou, Maca „netlačí“ na nadobličky. Toto zvyšovanie energie Macou je rovnomerné a trvalé.

 

 • Maca proti syndrómu chronickej únavy. V rôznych individuálnych testoch preukázala Maca pozitívne výsledky aj na znižovanie príznakov syndrómu chronickej únavy.

 

 • Maca na zvýšenie libida a zlepšenie sexuálnych funkcií. Medzi pôvodnou peruánskou populáciou bola Maca tradične považovaná za silné Maca pôsobí na zvýšenie libida u mužov a žien. Taktiež dokáže zlepšiť erektilné funkcie.

 

 • Maca zvyšuje šancu otehotnieť. Maca nevplýva len na zdravie ženského pohlavného aparátu, ale dokáže ovplyvniť činnosť a funkčnosť spermii.

 

 • Maca upravuje hormonálnu rovnováhu. Maca obsahuje množstvo aminokyselín, ktoré sú stavebnými jednotkami hormó Výskum potvrdil, že pravidelná konzumácia Macy môže vyvažovať hormóny u mužov a rovnako aj u žien.

 

 • Maca na liečbu depresie. Pravidelná konzumácia dokáže zlepšiť náladu.

 

 • Maca na zmiernenie úzkosti a stresu. Jedno z najzaujímavejších tradičných využití Macy je, že bola prídavkom špeciálnych čajov, ktoré sa pili počas tanečných ceremoniálov, aby pomohla nabudiť a zároveň uvoľniť účastníkov. Posledné štúdie taktiež hovoria o tom, že pozitívne vplyvy Macy na náladu vedú k zníženiu úzkosti a stresu.

 

 • Maca na zdravú myseľ a sústredenie. Vďaka povzbudzujúcim účinkom, Maca podporuje zdravú myseľ, ako aj schopnosť sústrediť

 

 • Maca pre lepšiu pamäť a ľahšie učenie. Experimentálne štúdie potvrdzujú, že Maca má blahodárne účinky na učenie a pamäť. Maca je bezpečná pre deti aj dospelých a je výbornou súčasťou študentskej stravy.

 

 • Maca na zlepšenie krvného obehu. Jedna z najzaujímavejších vlastností Macy je, že viditeľne zlepšuje krvný obeh a urýchľuje čas hojenia rán. Ľudia, ktorí sa liečia na krvný tlak, by sa mali pozorne sledovať, keď začnú konzumovať Macu, pretože tá im ho môže znížiť.

 

Maca Fresh Men ako afrodiziakum

Maca obsahuje množstvo aminokyselín, ktoré sú stavebnými jednotkami hormónov. Výskum potvrdil, že pravidelná konzumácia Macy môže vyvažovať hormonálne funkcie a zlepšiť tak funkciu endokrinného systému človeka. Medzi pôvodnou peruánskou populáciou bola Maca tradične považovaná za silné afrodiziakum

Maca pre ženy...

kupit-button

produkty-pre-muzov_1

produkty-pre-zeny