Potencia: Jedine RX +

Článok, ktorý sa k vám práve dostal je zameraný na našu aktuálnu novinku. Našou snahou je pripravovať pre vás vždy tie najlepšie, najoverenejšie a najúčinnejšie prípravky. Odborníci z celého sveta sa zameriavajú na neustále zlepšovanie prípravkov, ktoré pomáhajú miliónom klientov dosahovať v posteli skvelé výsledky. Prípravok PX+sa svojim účinkom zaraďuje medzi lieky, ktoré pozitívne vplývajú na potenciu, libido, dokážu ovplyvniť trvanie erekcie a zabraňuje predčasnej ejakulácii. V recenzii sa pozrieme na zloženie prípravku, jeho optimálne dávkovanie, účinky, hodnotenie klientov a prípadné nežiaduce účinky. RX+ nie je klasifikovaný ako liečivo, čiže je voľnopredajný a nie sú známe ani jeho nežiadúce účinky. Okrem iného, jeho zloženie obsahuje čisto prírodné látky, ktoré sú pre telo prirodzené a zbytočne ho nezaťažujú zbytočnými toxínmi. Prírodné zloženie tiež garantuje jeho vysokú účinnosť a vstrebateľnosť. Teraz sa pozrieme na zloženie prípravku tak, ako ho garantuje jeho výrobca:

44

 kupit-button

ZLOŽENIE PRÍPRAVKU PREPOČÍTANÉ NA DENNÚ DÁVKU (2 KAPSULE):

L- arginín 300 mg

Maca ( Lepidium meyenii ) - extrakt 200 mg

Guarana ( Paullinia cupana ) extrakt 200 mg

Tribulus terrestris extrakt 100 mg

Rhodiola rosea extrakt 100 mg

Vitamín C 80 mg

Panax Ginseng- extrakt 30 mg

Vitamín B5 6 mg (100% RHP)

Vitamín B12 2,5 mikrogramov (100% RHP)

Vitamín B6 1,4 mg (100% RHP)

 

(RHP- Odporúčaná referenčná hodnota príjmu)

Odporúčané dávkovaniepodľa výrobcu je1 kapsula dvakrát denne, zapiť pohárom vody. Pre maximálne výsledky odporúčame vybrať 3mesačné balenie. 

Prípravok je vyrobený spoločnosťou pochádzajúcou z Českej republiky. To garantuje jeho vysokú kvalitu, nakoľko Európska únia prísne reguluje výrobné procedúry. Prípravok je schválený Štátny zdravotný ústav.

Prípravok RX+ má pozitívny vplyv na normálne fungovanie pohlavných orgánov. Konkrétne na zlepšenie erekcie a hormonálnej aktivity za čo je zodpovedná prírodná zložka rastlinyTribulus terrestris. Prípravok je predovšetkým odporúčaný na liečbu ťažkostí s erekciou, predčasnou ejakuláciou a s tým spojenými fyzickými a psychickými problémami. Prípravok reguluje hladiny pohlavných hormónov, ktoré sú zodpovedné za správne fungovanie pohlavných orgánov. Taktiež zlepšuje prekrvenie oblasti panvy a podbruška, čozlepšuje samotnú erekciu. Ďalšie pozitívne vplyvy prípravku sa v štúdiách zaznamenali zlepšením plodnosti, sexuality, fyzického a psychického zdravia a vitality. Tieto výsledky sú asociované s účinkom výťažku z rastlinyMACA. Zložka Panax Ginseng zas reguluje erekciu, vitalitu, znižuje únavu, a obnovuje sexuálne zdravie. RX+ zabezpečuje normálnu činnosť svalov prostredníctvomL-Arginínu a Tribulus terrestris, čo dokážu oceniť hlavne fyzicky aktívny jedinci, ktorým sa zlepší fyzická výdrž. Prípravok pôsobí aj na úrovni psychiky znižuje fyzickú a psychickú únavu (Guarana) a stres(Rhodiola rosea). Taktiež napomáha správnej činnosti kardiovaskulárneho systému, dopĺňa potrebné vitamíny(vitamín C, B12, B6) a zlepšuje celkové fungovanie organizmu ako celku. 

Jeho účinok výrazne posilňuje POTENCY GÉL

  Potency_gelkupit-button

Ako ste si isto všimli prípravok pôsobí na mnohých úrovniach a napomáha okrem sexuálnych funkcií aj fungovaniu ostatných orgánov ľudského tela. Jeho prírodné zloženie zabezpečuje jeho bezproblémové užívanie a hodnotenia užívateľov zas garantujú jeho vysokú úspešnosť.

afrodiziaka-a-gely2_1

 

feromony