4 rady, ako uspokojiť ženu viackrát

Orgazmus je rovnako dôležitý ako pre mužov, tak pre ženy. Ide predsa o vrchol slasti, sladkú rozkoš na konci milostného aktu. Ale musí to vlastne byť koniec? Veď dva orgazmy sú predsa lepšie než jeden! A čo tak rovno tri? Pre niektoré ženy je totiž orgazmus ako droga - lahodný, návykový a nesmierne uspokojujúci. Ohľaduplný chlap by teda svojej partnerke mal vedieť takúto rozkoš dopriať. A aj keď neexistuje žiaden presný návod ako to dosiahnuť, nebojte sa vyskúšať naše dobre mienené rady.

produkty-pre-zeny

 

  1. Vygradujte sexuálne napätie

 

Poznáte ten pocit, keď celý deň nič nejete a potom pred vás postavia tanier plný lahodného jedla? Hlad vo vás eskaloval intenzívnu túžbu a jej uspokojenie je priam neopísateľné. Podobne to je aj s orgazmom. Ak je žena extra vzrušená a na sex sa teší, jeden orgazmus jej bude málo. Vyskúšajte erotické SMS počas dňa, dráždivú masáž, pikantnú predohru. Tým pádom bude žena v posteli viac stimulovaná a žiadostivá.

 

  1. Nechajte ju prevziať iniciatívu

 

Žena najlepšie vie, čo chce. V snahe uspokojiť ju viackrát teda nemusíte nevyhnutne diktovať všetky podmienky a prehnane sa snažiť, nebojte sa nechať viesť. Postačí, keď ju poriadne rozpálite a pripravíte na vec a ona už bude vedieť, ktorou cestou sa vydať. Ba čo viac, možno sa niečomu aj priučíte!

 

  1. Variabilita je dôležitá

 

Ak sa vám partnerku pri poslednom sexe podarilo spoľahlivo uspokojiť, bod pre vás! Možno teda už viete, aký druh orgazmu jej viac chutí. Cieľ vám teda už známy je, čo takto sa ale vydať inou cestou? Skúste mierne pozmeniť techniku - napríklad ak partnerka dosiahla posledný orgazmus rýchlou stimuláciou klitorisu, postupujte rovnako, avšak inou rýchlosťou, pod iným uhlom, iným tempom. Práve to jej môže pomôcť dosiahnuť viacnásobné vyvrcholenie. Nezabudnite však na komunikáciu!

 

  1. Urobte to celé o NEJ

 

Dajte svojej partnerke pocítiť, že nadchádzajúca noc bude najmä o nej. Nedbajte na čas, v hlavnej role je žena. Priveďte ju k orgazmu už počas predohry, nech vidí, že vám primárne ide o jej slasť. Celučičká noc je tu na to, aby pociťovala rozkoš, ideálne viacnásobnú. Vaše uspokojenie je pre tentokrát sekundárne. Môžete veriť, že na takéto intenzívne pocity len tak nezabudne. A určite ich oplatí...

afrodiziaka