BEWIT® MAN LEO (LEV)

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

MUŽSKÝ ROLL-ON OLEJOVÝ PARFÉM

BEWIT MAN LEO 

Pokiaľ sme sa narodili v znamení ohnivého Leva, bude nám život pravdepodobne predkladať situácie a skúšky, ktoré pre vás budú podnetom k rozvinutiu vlastností, postojov a hodnôt protiľahlého znamenia vzdušného Vodnára.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Cena 29,17 € bez DPH
35 €    
Kód tovaru 1008
Kategória Parfémy podľa zverokruhu
 

LEV (23. JÚNA – 22. JÚNA)


Lev je znamenie ohnivé, ktorého vládcom je Slnko, ktorého obrazom v nás je naše duchovné srdce. Levy bývajú priateľskí a veľkorysí, sebavedomí s prirodzenou autoritou a silnou charizmou. Často bývajú prirodzene v centre pozornosti, táto situácia im vyhovuje alebo ju aj vyhľadávajú.

Lev je veľmi vrelé znamenie, s obrovskou dávkou energie. Pokiaľ sa pre niečo rozhodne, je takmer isté, že to dosiahne. Lev má rád vedomie svojej vlastnej moci a je veľmi odvážny. Silne ich priťahuje opačné pohlavie. Bývajú dôverčiví, úprimní a otvorení, sú stelesnením moci, vznešenosti a dôstojnosti. Veľmi zvyšuje ich sebavedomie. Pre Levov je typické motto: "Ja chcem". Osvedčujú sa a cítia sa dobre v zodpovedných a vedúcich pozíciách. Bývajú praktického založenia, duchovné s filozofickými záujmami. Sú schopní ovplyvňovať verejnú mienku. Ak sú v harmónii a počúvajú svoju intuíciu, nikto nie je mocnejší ako oni. Sú odvážni, nebojujú nefér. V ich povahe možno pozorovať rytierskosť a takt. Vyžarujú pokojnú povahu a neuchyľujú sa k malichernostiam. Majú radi bohatstvo a dobrú životnú úroveň.

Hlavným zámerom pri tvorbe tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie kvalít protiľahlého znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá pomocou krásy a synergického pôsobenia zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov podporí inšpiráciu, pomoc a vedenie. K podpore dochádza na mnohých úrovniach a mnohých mechanizmoch. Frekvencia, informácie a energia esencií rastlín môžu byť podporou pre našu harmóniu, pochopenie, vhľad a intuíciu. Každý môže na sebe pocítiť božskú lásku manifestovanú v molekulách esenciálnych olejov.

K tienistým stránkam Levov môže patriť teatrálnosť, dramatickosť, lenivosť, kontrola, manipulácia, prílišné zaťažovanie druhých svojimi problémami, niekedy aj zúrivosť a nestálosť.

Vodnár Leva učí, že nemožno mať druhé dlhodobo pod kontrolou, že nie je možné s úspechom druhej spútavať nitkami svojho ega, tak aby bolo zachované publikum pre dramatické výstupy. Tým, že dokáže dať druhým slobodu, získava ich dôveru a lásku.

Motto
Každé slnečné znamenie má svojho pomyselného protiľahlého slnečného partnera. Akonáhle si uvedomíme, že našou výzvou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvinúť ich, začneme vnášať do svojich životov viac rovnováhy. Začneme postupne lepšie chápať seba samého a stávať sa viac celistvými. Ukotvuje sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Začne sa viac prebúdzať naša intuícia. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie Ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Dokážeme vnímať svoju veľkosť a súčasne povedať: "Buď vôľa Tvoja." Uvedomujeme si, že všetko začína aj končí v paradoxe. Náš život sa stáva manifestáciou Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to môže pochopiť, je byť s Tým, zotrvávať s Tým – Be with It. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, ideálny nosič pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z nádherného hnedého lesklého skla, roll-on sklenené guličky a viečka v zlatej farbe.

BEWIT® MAN LEO (LEV) OBSAHUJE:
Caprylic/Capric Triglyceride Limonene* Citrus Limon Peel Oil Citrus Bergamia Peel Oil Expressed Linalool* Geraniol* Cedrus Deodara Wood Oil Citrus Aurantium Dulcis Oil Dipterocarpus Turbinatus Balsam Oil Boswellia Serrata Oil Citral* Ment Rosmarinus Officinalis Leaf Oil Isoeugenol* Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil Laurus Nobilis Leaf Oil Nigella Sativa Seed Oil Eugenol* Salvia Sclarea Oil Mentha Piperita Oil Pogostemon Cablin Leaf Oil Ferula Galbaniflua Resin Oil Pelargonello Oil Lavandula Angustifolia Oil Elettaria Cardamomum Seed Oil Origanum Majorana Leaf Oil Commiphora Myrrha Oil Boswellia Carterii Oil Boswellia Sacra Resin Oil Bursera Graveolens Wood Oil Chamomilla Recutita Flower Oil Vetiveria Zizanoides Root Oil ásť esenciálneho oleja

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: