BEWIT® MAN CANCER (RAK)

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

MUŽSKÝ ROLL-ON OLEJOVÝ PARFÉM

BEWIT MAN CANCER
Pre zrodencov v znamení vodného Raka, bude pre ich vývoj pomocou a niekedy aj výzvou, začleniť do svojho charakteru hodnoty protiľahlého znamenia, zemitého Kozorožca.

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Cena 29,17 € bez DPH
35 €    
Kód tovaru 999
Kategória Parfémy podľa zverokruhu
 

RAK (22. JÚNA – 22. JÚNA)


Rak je znamenie, ktoré obohacuje zverokruh o prvok citu, emócie a lásky vo svojich mnohých podobách. Rakovo Motto je: "Ja cítim". Rak je ošetrujúca láskavá matka zverokruhu, ktorá sa dokáže dokonale vcítiť do potrieb druhých. Najčastejšie býva spájaný s domovom a rodinou. Raci mávajú veľkú potrebu istoty a bezpečia a pre ich vytvorenie a uchovanie sú pripravení urobiť mnoho. Vodný živel prepožičiava Rakom veľkú citlivosť a vnímavosť. Vládkyňou Rakov je premenlivá Luna. Preto na nás niekedy môžu pôsobiť láskavo a ústretovo a inokedy u nich môžeme vnímať melanchóliu, introverciu a odťažnosť. Na dosahovanie ich cieľov im často pomáha ich diplomatická obratnosť. Mávajú veľmi silný dar predstavivosti. Raci bývajú veľmi chápaví a citliví spoločníci, partneri. Keď si niekoho obľúbia, majú tendenciu urobiť pre neho čokoľvek. Mávajú zmysel pre umenie a páčia sa im staré veci z ktorých dýcha minulosť.

Tieň tohto znamenia niekedy spočíva v zachytávaní na tom, čo je už dávno bezobsažné, prekonané. Rak si nechá radšej klepeto zlomiť, než by pustil to, čoho sa kedysi zachytil, hoci by mu to nerobilo dobre alebo mu to vyslovene prinášalo sebadeštrukciu. Rak vie trucovať, urážať sa a riešiť problémy spôsobom stokrát nič umorilo osla. Pokiaľ sa Rak cíti zranený, môže sa začať správať nezmyselne a znižuje sa jeho schopnosť spolupracovať s ostatnými. Niekedy môže mať tendenciu sa správať zarputilo a detinsky. Výzvou pre niektorých Rakov býva zvládnutie tendencií k náladovosti, netolerancii, ješitnosti a prehnanému zdôrazňovaniu citov. Tieto svoje postoje by sa mali naučiť vnímať, chápať a prekonávať. Nie každý dokáže pocity Rakov chápať, a preto sa nezriedka Raci stretávajú u ostatných s nepochopením.

Kozorožec pomáha Rakovi vidieť pred sebou nové perspektívy, prestať sa prehrabávať v pokazenej minulosti. Dáva mu odvahu postaviť sa sám za seba, doťahovať svoje sny do prejavených výsledkov a stabilizovať svoju náladovosť.

Motto
Každé slnečné znamenie má svojho pomyselného protiľahlého slnečného partnera. Akonáhle si uvedomíme, že našou výzvou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvinúť ich, začneme vnášať do svojich životov viac rovnováhy. Začneme postupne lepšie chápať seba samého a stávať sa viac celistvými. Ukotvuje sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Začne sa viac prebúdzať naša intuícia. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie Ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Dokážeme vnímať svoju veľkosť a súčasne povedať: "Buď vôľa Tvoja." Uvedomujeme si, že všetko začína aj končí v paradoxe. Náš život sa stáva manifestáciou Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to môže pochopiť, je byť s Tým, zotrvávať s Tým – Be with It. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, ideálny nosič pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z nádherného hnedého lesklého skla, roll-on sklenené guličky a viečka v zlatej farbe.

BEWIT® MAN CANCER (RAK) OBSAHUJE:
Caprylic/Capric Triglyceride Limonene* Citrus Bergamia Peel Oil Expressed Citrus Limon Peel Oil Piper Nigrum Seed Oil Linalool* Cedrus Deodara Wood Oil Citrus Aurantium Dulcis Oil Eucalyptus Globulus Leaf Oil Benzyl Benzoate* Farnesol* Nigella Sativa Seed Oil Styrax Benzoín Resin Oil Laurus Nobilis Leaf Oil Aniba Rosaeodora Wood Oil Juniperus Communis Fruit Oil Pimpinella Anisum Seed Oil Pinus Sylvestris Leaf Oil Boswellia Serrata Oil Cymbopogon Citratus Oil Isoeugenol* Salvia Sclarea Oil Daucus Carota Sativa Seed Oil Zingiber Officinale Root Oil Copaifera Officinalis Resin Oil Ocimum Sanctum Leaf Oil Boswellia Sacra Resin Oil Bursera Graveolens Wood Oil *prirodzená súčasť esenciálneho oleja

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: