Feromóny pre ženy Lovely Lovers - BeMine 10ml (parfumované)

 
Novinka Zväčšiť
 

Feromóny pre ženy s vôňou - koncentrované feromóny pre zvýšenie sexuálnej príťažlivosti, charizmy a sexappealu.hodnotenie_referencie_skusenosti

Dostupnosť Skladom (471 ks)
Bežná cena 30 €
Cena 20,83 € bez DPH
25 €    
Kód tovaru BFW10
Kategória Parfémy s feromónmi pre ženy
 

sluzbysk_1

 

Koncentrované dámske feromóny obohatené o tóny ženskej arómy

Výsledok skúmania viac ako 107  látok (tzv. Pachových atraktantov)
 - kvôli získaniu špeciálnej formule BeMINE INTENSE Pheromones bolo preskúmaných až 107 rôznych komponentov

 

Čo to je koncentrát feromónov a ako pôsobí?

Feromóny sú prírodné látky, ktoré neviditeľným spôsobom ovplyvňujú podvedomie:

  • zvyšujú záujem u mužov tým, že ich podnecujú a sústreďujú ich pozornosť na ženu
  • vytvára okolo ženy auru "alfa" samica  *

 

* Jednotlivé výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.


Koncentrovaná forma a vhodné pomery tzv. "Pachových atraktantov" dodatočne zosilňujú efektivitu feromónov, ktoré vytvára každý z nás. Tento proces je veľmi dobre viditeľný vo svete zvierat, my však môžeme vďaka modernej technológii užívať tieto poznatky každý deň.

 

Pre koho?

BeMINE Fragrance WOMAN od LOVELY LOVERS je koncentrát feromónov pre každú ženu, ktorá vedome dokáže využiť ich pôsobenie. Rozlišujeme 4 hlavné ciele, ktorých dosiahnutie bude ľahšie:

1) ATRAKTIVITA a FLIRT

vďaka pôsobeniu na podvedomie mužskej mysli sa stanete v ich očiach oveľa atraktívnejšie, čo znásobí vašu šancu na úspech pri zvádzaní!

   

2) osobné kontakty

pachové atraktanty majú vplyv na náklonnosť ľudí, s ktorými sa zdržiavate. Uľahčuje to každodenné spoločenské a pracovné kontakty.

   

3) EFEKT V PRÁCI

po aplikácii dámskych parfumov s feromónmi budete vnímaná ako partnerka hodná dôvery. Získaná charizma a autorita sú neoceniteľné počas práce spočívajúcej napr. v riadení zamestnancov, pri kontakte so zákazníkom alebo počas rokovaní so šéfom ohľadom zvýšenia platu.

   

4) ALFA SAMICE

parfémy s feromónmi zvyšujú sebaistotu, čo uľahčuje získanie dominancie v skupine a zvýši afinitu partnerov / partneriek na naše podmanivé pôsobenie.

 

Overená receptúra "INTENSE Pheromones" - 1. miesto!

Efektivita účinku feromónov záleží predovšetkým na ich koncentrácii a optimálnych proporciách, ktoré sú starostlivo stráženým tajomstvom výrobcu. Finálny tón vôňa je výsledkom spojenia drevitých tónov s kvetinovými obohatených o balsamický akcent. Spokojnosť zákazníčok potvrdzuje fakt, že značka LOVELY LOVERS obsadila 1. miesto v celopoľskej súťaži "Vavrín SPOTREBITEĽA - Objav roka 2014". Je to projekt spotrebiteľov, ktorý každý rok nominuje najpopulárnejšie, nové a inovované značky v daných kategóriách. LOVELY LOVERS sa môže pýšiť víťazstvom v kategórii: "intímne prípravky". Ďakujeme!

 

Tóny vône BeMINE Fragrance WOMAN:

  • HLAVA: kvet papáji, zelení jablko, frézia, broskyňa
  • SRDCE: lekno, narcis, gardénia
  • ZÁKLAD: santalové drevo, čierne ríbezle, pižmo

 

Prečo môžu feromóny uľahčiť dvorenie a dominanciu v skupine?

Je to predovšetkým zásluhou vysokej koncentrácie feromónov. Vďaka tomu ich osoby, ktoré sa nachádzajú v našom okolí, rýchlo začnú vnímať. Efekt môže trvať až 12 hodín. Okrem spomínanej silnej koncentrácie feromónov boli do receptúry BeMINE Fragrance pridané typicky ženské tóny vône, ktoré okrem atraktívnej arómy pomáhajú feromónom zlúčeninám postupne sa uvoľňovať, aby efekt ich pôsobenia trval čo najdlhšie.

 

Sú tak silné feromóny bezpečné?

Áno, BeMINE prešli radom vyšetrení, ktoré potvrdili bezpečnosť ich používania, hoci majú mimoriadne vysokú koncentráciu. Okrem toho, špeciálne upravená formula nezanecháva na odeve alebo obliečke stopy, vďaka čomu je pre oko neviditeľná.

 

Spôsob použitia:

Flakón vydrží veľmi dlhú dobu, pretože to je koncentrát. Vďaka vysokej koncentrácii stačí naniesť niekoľko dávok (3-4 kvapky) za použitia vhodného kvapkadla. Najlepšie v okolí krku (napr. za ušami, na golier) a na zápästí (napr. na hodinky, manžety). Možné je tiež aplikovať na obliečky alebo iné miesto, kde chceme, aby sa vo vzduchu vznášali feromóny.

Obsah: 10ml

 

Výsledky termovízneho vyšetrenia

Nižšie uvádzame výsledky vyšetrení miest, ktoré sú najoptimálnejšie pre aplikáciu feromónov. V laboratóriu LL bola vykonaná rada vyšetrení s použitím termovíznej kamery. Táto technológia umožňuje detekovať tepelné žiarenie, ktoré vyžaruje fyzické telo, vrátane tela ľudského, vo vlnovej dĺžke 0,9 - 14 mikrometrov. Vďaka tomu môžeme zreteľne vidieť najlepšie prekrvené (a tým i najteplejšie) zóny na ľudskom tele. A práve na týchto zónach sú pachové atraktanty najúčinnejšie.

Je to:

  • zóna okolo uší (ale nie na ušnici, ktorý je jedným z najchladnejších miest),
  • sluchy,
  • bočná časť krku,
  • na paže.

 

LOVELY LOVERS - z náruživosti k láske ..

Značka LOVELY LOVERS je výsledkom práce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátnu a účinnú formulu za dostupnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročného odberateľa, ktorí si cení najvyššiu kvalitu intímneho života. Všetky produkty boli dermatologicky testované, boli vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice) a zaregistrované v KSIoK (Celoštátny systém informovania o kozmetických prípravkoch) / CPNP (Cosmetic Products Notification Portal. Najvyšší štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín poskytujú spotrebiteľom istotu, že výrobky majú tú najvyššiu kvalitu a účinnosť, potvrdenú testami a posudkami spokojných zákazníkov. To tiež potvrdzuje značke LOVELY LOVERS cena udelená za získanie 1. miesta v hlasovaní vavrín SPOTREBITEĽA - Objav roka 2014 v kategórii "intímne prípravky".

* Jednotlivé výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Pridať hodnotenie
5
1x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
3
LM Avatar autora | 16.11.2018
mala som aj ine vzorky, ktoré mi vonali ale toto mi bohužiaľ nevonia :( ale to je veľmi subjektívne. Každopádne som dala 3 hviezdičky lebo ak sa to niekomu páči tak bude spokojný s výdržou - dala som si to na zápästia a napriek tomu že som si tu vonu snažila zmyť (lebo fakt je uplne mimo mojho vkusu) tak ani po zmytí mydlom mi tá vôňa uplne nezišla :). Vôňa mi príde ako pre muža a pripomína mi ihličie :D ale to je vazne subjektivne
5
ZD Avatar autora | 5.9.2018
som veľmi spokojná, super produkt, výborná vôňa - priam fascinujúca