BEWIT® MAN PISCES (RYBY)

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

MUŽSKÝ ROLL-ON OLEJOVÝ PARFÉM

BEWIT MAN PISCES

Ak ste sa narodili v znamení vodných Rýb, budete pravdepodobne prežívať životné situácie, ktoré Vás budú vyzývať na integrovanie hodnôt protiľahlého znamenia zemitej Pany.

Dostupnosť Skladom (5 ks)
Cena 29,17 € bez DPH
35 €    
Kód tovaru 1014
Kategória Parfémy podľa zverokruhu
 

RYBY (21. februára až 20. marca)


Ak ste sa narodili v znamení vodných Rýb, budete pravdepodobne prežívať životné situácie, ktoré Vás budú vyzývať na integrovanie hodnôt protiľahlého znamenia zemitej Pany.

Ryby sú súcitom zverokruhu, napojené na oceán všestranstva. Disponujú vynikajúcou intuíciou, schopnosťou imaginácie a tvorenia. Ryby bývajú jemné a pokojné povahy, citlivé, vnímavé, duchovne založené. Často sú priateľské a skromné, pôvabné, sympatické so zmyslom pre humor as veľkou fantáziou.

K tieňom tohto znamenia niekedy patrí chaos, neschopnosť udržať si poriadok v každodennosti, lenivosť, neschopnosť udržať smer, ťah na bránku. Nechajú sa uniesť iným prúdom bez dosiahnutia cieľa a výsledku. Znamenie Rýb uzatvára zverokruh, je pomyselným zjednotením všetkých dosiahnutých kvalít. Kvapka vody, ktorá sa oddelila od vodnej masy sa po zmenách skupenstva opäť navracia Domov.

Hlavným zámerom pri tvorbe tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie kvalít protiľahlého znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá pomocou krásy a synergického pôsobenia zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov podporí inšpiráciu, pomoc a vedenie. K podpore dochádza na mnohých úrovniach a mnohých mechanizmoch. Frekvencia, informácie a energia esencií rastlín môžu byť podporou pre našu harmóniu, pochopenie, vhľad a intuíciu. Každý môže na sebe pocítiť božskú lásku manifestovanú v molekulách esenciálnych olejov.

Panna učí Ryby, že fantázie a snívanie sú krásne, ale že je potrebné mať nohy na pevnej zemi a žiť tu a teraz. Pokiaľ je zmätku príliš, je potrebné vniesť do života poriadok. Výzvou pre mnohé ryby je naučiť sa lepšie zaobchádzať s peniazmi a majetkom.

Motto
Každé slnečné znamenie má svojho pomyselného protiľahlého slnečného partnera. Akonáhle si uvedomíme, že našou výzvou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvinúť ich, začneme vnášať do svojich životov viac rovnováhy. Začneme postupne lepšie chápať seba samého a stávať sa viac celistvými. Ukotvuje sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Začne sa viac prebúdzať naša intuícia. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie Ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Dokážeme vnímať svoju veľkosť a súčasne povedať: "Buď vôľa Tvoja." Uvedomujeme si, že všetko začína aj končí v paradoxe. Náš život sa stáva manifestáciou Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to môže pochopiť, je byť s Tým, zotrvávať s Tým – Be with It. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, ideálny nosič pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z nádherného hnedého lesklého skla, roll-on sklenené guličky a viečka v zlatej farbe.

BEWIT® MAN PISCES (RYBY) OBSAHUJE:
Caprylic/Capric Triglyceride Limonene* Linalool* Citrus Sinensis Peel Oil Expressed Cedrus Deodara Wood Oil Citrus Aurantium Dulcis Oil Eucalyptus Globulus Leaf Oil Geraniol* Citrus Limon Peel Oil Pelargonium Odorata Flower Oil Dipterocarpus Turbinatus Balzam Oil Styrax Benzoín Resin Oil Vetiveria Zizanoides Root Oil Laurus Nobilis Leaf Oil Benzyl Benzoate* Citrus Bergamia Peel Oil Expressed Citronellol* Rosmarinus Officinalis Leaf Oil Pinus Sylve Sanctum Leaf Oil Boswellia Serrata Oil Citrus Reticulata Peel Oil Cymbopogon Martini Oil Lavandula Angustifolia Oil Benzyl Alcohol* Coumarin* Isoeugenol* Aniba Rosaeodora Wood Oil Juniperus Communis Fruit Oil Salvia Sclarea Oil Zingiber Of lens Wood Oil Boswellia Carterii Oil Chamomilla Recutita Flower Oil Citrus Aurantium Amara Flower Oil Commiphora Myrrha Oil Helichrysum Italicum Flower Oil Hyssopus Officinalis Leaf Oil Santalum Album Oil Rosa Centifolia Flower Oil Rosa Damasce

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: