BEWIT® MAN AQUARIUS (VODNÁR)

 
Novinka Tip Zväčšiť
 

MUŽSKÝ ROLL-ON OLEJOVÝ PARFÉM

BEWIT MAN AQUARIUS

Pokiaľ ste sa narodili v znamení vzdušného Vodnára, bude vám život pravdepodobne predkladať situácie a skúšky, ktoré pre vás budú podnetom k rozvinutiu vlastností, postojov a hodnôt protiľahlého znamenia ohnivého Leva.

Dostupnosť Skladom (4 ks)
Cena 29,17 € bez DPH
35 €    
Kód tovaru 987
Kategória Parfémy podľa zverokruhu
 

VODNÁR (21. január – 20. februára)


Vodnár je znamením, ktoré potrebuje k svojmu životu slobodu, ako vzduch na dýchanie. Nie je možné ho zviazať, obmedziť, utlmiť. Unikne vnútorne, unikne reálne a bude si za všetkých okolností robiť, čo chce. Medzi jeho kvality patrí schopnosť zachytiť jemné vlákna budúcnosti, previesť ich do prítomnosti a iniciovať to, čo bude raz ľudstvo využívať vo svojej každodennosti. Svojimi súčasníkmi je málokedy chápaný, ale jeho predikcia sa vo väčšine prípadov potvrdí. Saturn im dáva pokoj, koncentráciu a vytrvalosť, Urán originalitu. Vodnári bývajú vo svojom vnútri jemní až krehkí a pokiaľ to ide, snažia sa vyhnúť konfliktom. Bývajú láskaví a tolerantní. Sú často filantropy, ktorí sa snažia nájsť riešenie rôznych nespravodlivostí. Vynikajú inteligenciou, predstavivosťou a spontánnosťou. Mávajú skvelé nápady a dostatok odvahy skúšať robiť veci originálne. Vodnári sú pod vplyvom živlu vzduchu, ktorý im prepožičiava bystré myslenie a túžbu šíriť poznanie. Vodnári „starej duše“ bývajú tými najlepšími učiteľmi. Keď nejaká téma vzbudí ich záujem, stávajú sa neúnavnými pracovníkmi. Vodnára vystihuje tvrdenie: "Viem". Mávajú dobrú pamäť, intuíciu a hlboké znalosti.

Hlavným zámerom pri tvorbe tohto parfumu bolo vytvoriť pomocníka, priateľa a ochrancu pre proces integrácie kvalít protiľahlého znamenia. Vytvoriť jedinečnú prírodnú vôňu, ktorá pomocou krásy a synergického pôsobenia zmesi najvzácnejších terapeutických esenciálnych olejov podporí inšpiráciu, pomoc a vedenie. K podpore dochádza na mnohých úrovniach a mnohých mechanizmoch. Frekvencia, informácie a energia esencií rastlín môžu byť podporou pre našu harmóniu, pochopenie, vhľad a intuíciu. Každý môže na sebe pocítiť božskú lásku manifestovanú v molekulách esenciálnych olejov.

K tieňom Vodnára môže patriť chlad a neschopnosť dôverného vzťahu. Vodnár miluje ľudstvo, ale láska k jednotlivcovi môže byť problém. Lev pomáha Vodnárovi pochopiť, že ak nerozohreje svoje srdce, tak prehnaný intelektualizmus, sarkastické poznámky, neschopnosť ľudského blízkeho kontaktu z neho môžu urobiť kohosi mimozemského, snívajúceho mimo rámca tejto reality, uzavretý vo svojich ťažko uchopiteľných fantáziách. Lev Vodnárovy oznamuje, že na spracovanie a realizáciu snov, je tu na Zemi nutná odvaha a sila vôle.

Motto
Každé slnečné znamenie má svojho pomyselného protiľahlého slnečného partnera. Akonáhle si uvedomíme, že našou výzvou je integrovať hodnoty tohto protiľahlého znamenia a rozvinúť ich, začneme vnášať do svojich životov viac rovnováhy. Začneme postupne lepšie chápať seba samého a stávať sa viac celistvými. Ukotvuje sa harmónia medzi hlavou a srdcom. Začne sa viac prebúdzať naša intuícia. Uvedomujeme si svoje vedomie, svoje vyššie Ja, svoje Nadja. V našich každodenných myšlienkach a činoch sa začne prejavovať viac inteligencie a lásky. Prejavujeme múdrosť. Napĺňame svoj osud. Nechávame sa voľne unášať životom. Dokážeme vnímať svoju veľkosť a súčasne povedať: "Buď vôľa Tvoja." Uvedomujeme si, že všetko začína aj končí v paradoxe. Náš život sa stáva manifestáciou Ducha. Vnímame, že najlepšou radou pre toho, kto to môže pochopiť, je byť s Tým, zotrvávať s Tým – Be with It. BEWIT.

Základom parfumu je frakcionovaný kokosový olej, ideálny nosič pre esenciálny koktail namiešaný presne pre vaše znamenie. Balené v 15 ml fľaštičke z nádherného hnedého lesklého skla, roll-on sklenené guličky a viečka v zlatej farbe.

BEWIT® MAN AQUARIUS (VODNÁR) OBSAHUJE:
Caprylic/Capric Triglyceride Limonene* Citrus Paradisi Peel Oil Citrus Limon Peel Oil Pogostemon Cablin Leaf Oil Linalool* Vetiveria Zizanoides Root Oil Cedrus Deodara Wood Oil Citrus Auratium Dulcis Oil Pelargonium Graveolens Flower Oil Cananga Oil Eugenol* Citrus Sinensis Peel Oil Expressed Citral* Bursera Graveolens Wood Oil Cymbopogon Martini Oil Laurus Nobilis Leaf Oil Citrus Bergamia Peel Oil Expressed Aniba Rosaeodora Wood Oil Geraniol* Pinus Sylvestris Leaf Oil Rosmarinus Officinalis Leaf Oil Cinnamyl Alcohol* Citronellol* Coumarin* Farnesol* Achillea Millefolium Oil Juniperus Communis Fruit Oil Boswellia Serrata Oil Salvia Sclarea Oil Zingiber Officinale Root Oil Copaifera Officinalis Resin Oil Ocimum Sanctum Piperita Oil Commiphora Myrrha Oil Boswellia Sacra Resin Oil Santalum Album Oil Hypericum Perforatum Oil Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil Boswellia Carterii Oil Helichrysum Italicum Flower Oil Hyssopus Officinalis Leaf Oil Melaleuca Alternifolia Leaf Oil Ferula Galbaniflua Resin Oil Rosa Centifolia Flower Oil Lavandula Angustifolia Oil Picea Abies Leaf Oil Origanum Majorana Leaf Oil Abies Sibirica Needle Oil Rosa Damascena Flower Oil Coriandrum Sativum Seed Oil Elettaria Cardamomum Seed Oil *prirodzená súčasť esenciálneho oleja

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole: